| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 7:54 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Будиночок моєї мрії. ГОЛОСУВАННЯ.
Будиночок моєї мрії. ГОЛОСУВАННЯ.
BulletДата: Понеділок, 2011-11-21, 1:51 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Відкриваю голосування!
увага!!! в конкурсі 5 номінацій!
в кожній номінації обирайте одну роботу. віділяйте жирним шрифтом!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Понеділок, 2011-11-21, 1:51 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Цветана, я чекаю коли Ліза відкриє тему

Додано (2011-11-20, 11:17 PM)
---------------------------------------------
Відкриваю голосування!
увага!!! в конкурсі 5 номінацій!
в кожній номінації обирайте одну роботу. віділяйте жирним шрифтом!

Додано (2011-11-21, 0:20 Am)
---------------------------------------------
"Традиційне оформлення" - робота оформлена в рамку, чи як панно в печворку

1. Суниці Волині
Мені дуже подобаються українські хатинки від фірми "Леді". Тому, коли побачила нову, замовила і вишила. Робота повинна прикрасити одну із стін в квартирі батьків (виділену саме під українські хатинки "Леді"). Розмір вишивки 11 х 11 см, канва Аїда 14 Zweigart, муліне Anchor


2. "Пори року"
Техніка виконання - хрестик. Вишито нитками ДМЦ на білій канві. Розмір кожної роботи - 20/19 см, в рамці - 28/25 см. Одні з моїх найулюбленіших картин. Наразі єдині з моїх робіт із зображенням природи. Знаходяться у мене у вітальній.


3. "Родинний оберіг"
Техніка виконання - хрестик, шов бекстіч. Матеріали - нитки ДМЦ, на білому лічильному льоні. Розмір готової роботи - 21/22 см, розмір оформленої роботи - 31/32
см. Вишила від Наталії Млодецької три картини - обереги. Ця робота була третьою, і маю надію, не останньою зі схем цієї авторки. Саме ця робота знайшла собі місце в моєму коридорі.


"Предмети інтер"єру та побуту" - подушки, ковдри, рушники та ін.

1. Різдвяний чобіток
Техніка виконання: ручна вишивка косим хрестом (через 3 нитки основи), швом назад голка, а також солов'ї ними вічками і оздоблювальним швом; машинне шиття, стібка. Матеріали: для вишивки - домоткане полотно, муліне секційного фарбування (Гамма Р-13), флізелін (для зміцнення вишитого сюжету з вивороту) ; для шиття - бавовняні тканини для лицьової частини і вивороту чобітка, нетканий прокладочний матеріал, віскозні нитки для стьобання. Розміри: висота 27 см, ширина 18 см. Цей чобіток може бути частиною різдвяно-новорічного декору вашого будинку (якщо підвісити його за петельку біля каміна, на ручку дверей... або куди ви захочете)). А може бути, св.Миколай саме в нього захоче покласти подарунки Вашій дитині (або Вам)) в чарівну грудневу ніч. А ще цей чобіток може стати відмінним різдвяним подарунком як сам по собі, так і у вигляді упаковки якогось милого святкового сюрпризу для племінника, колеги або колiжанки.


2. "Моя бузкова мрія"
Подушечка розміром 20х35 см, основна наволочка вив"зана з м"якої пухнастої напівшерсті, перед прикрашений вишивкою хрестиком (біла канва, нитки муліне). Подушечка дуже тепла і приємна на дотик, може бути і прикрасою, й іграшкою. Стане подарунком маленькій дівчинці.


3. "Подушка для веселкових снів"
Вишивка простим хрестом по блакитній канві, нитки муліне. Зібрано в рамку з тканини. Застібка на блискавку.
Подушечка для солодких веселкових снів, такий веселий пейзажик і будиночок казковий smile Вишивалось без наміру (без об"єкту), думалось вставлятись в косметичку, аое стало жаль свою працю, вишивка часто кашлатиться при часому вживанні). А спати на подушечці, у якої з іншого боку такі веселі дерева і хмарки, а головне - кольоровий будиночок - сама приємність! Зроблено для власного користування.


Додано (2011-11-21, 0:21 Am)
---------------------------------------------
"Будиночок з паперу/ чи на папері" - малюнок, живопис, декупаж, орігамі та ін.

1. Акварельні замальовки."Водяний млин"
техніка виконання, матеріали, розміри тощо : акварельний малюнок на звичайному альбомному листі.


2. Акварельні замальовки."Весна"
техніка виконання, матеріали, розміри тощо : акварельний малюнок на звичайному альбомному листі.


3. "Будиночок восени"
Техніка виконання - аплікація, матеріали: картон, кольоровий папір, клей ПВА. Робота виконана повністю дитячими руками - від задуму до втілення, у подарунок татусеві:)


4. "Три хатинки"
Матеріали:картон, коробки від "Кіндер-сюрпризу" та лікарських препаратів, клей, акрилові фарби, блискітки, манна крупа, маркер, серветки та газети. Працювали удвох з сином: коробки густо обмазували клеєм та приклеювали порвану газету та серветки, після висихання синок зафарбував білою акриловою фарбою стіни, приклеїли дах,пофарбували, потім малювали віконця та двері. Наостанок - декор манною крупою та блискітками по густому клею ПВА.


"Листівка, закладинка, іграшка" - в будь якій техніці

1. Листівка "З новосіллям!"
Шилася як мантра-заклинання для скорішого переїзду wink


2. Закладинка "Хатка-закладка"
Це моя маленька хатка з вікнами на Дніпро (сподіваюсь, я вибрала хороше місце розташування мого житла). Хотіла показати, що наші техніки вишивання підходять для усього. В моїй хатинці - качалочки, кутики, верхоплут, гладь, коса гладь, одинарний прутик, роздвоєний прутик, ляхівка. Нитки ДМС та Anchor секційного фарбування.


3. "Дім, де панує любов!"
Підвіска, яка символізує бажання кожного мати свій дім ( зображення будиночка ) в якому панує любов і взаєморозуміння ( зображення сердець )!!! Якщо розмістити таку іграшку на новорічну ялинку, то в Новому році це бажання обов'язково здійсниться! Робота вишита хрестиком, нитками муліне 2-х кольорів розмір 7,5см на 4,5см.


4. "Закладинка для пригодницьких книг"
вишивка хрестиком, нитки різноманітні, вишивала із залишків ниточок від інших вишитих робіт. Канва тонована, бавовна. Тильна сторона закладинки - з цупкої бавовняної тканини. Проклеєні разом, дві частинки закладинки прострочені разом по краю, знизу вставлений шнурочок для зручності в користуванні.
Закладинка для пригодницьких книжок. Іноді читаєш книгу і неприємно закладати сторінки шматком паперу чи календарика. Крім того, закладинка підтримує настрій текстів smile Я переважно читаю у ліжку перед сном, тож такий романтичний замок в готичному стилі - якраз те, що треба для книжок наніч smile


"Предмети одягу та аксесуари" - одяг, сумки з нанесеним зображенням будиночку будь-яким способом

1. Сумка "На всі сезони"
Аплікації на чотирьох сторонах сумки відображають пори року: маленьке сільце взимку і влітку та весна з осінню (у вигляді характерних для них символів - квіточок і листочків).
Техніка виконання: шиття, аплікація, машинна стібка, ручна вишивка (тамбурний шов). Матеріали: полікотон, синтепон, ватин, дублерін, флізелін; фліс, байка,
шерсть і атлас - для аплікацій; нитки "ірис" - для вишивки диму з труби; віскозні нитки для стьобання і аплікації; ґудзики. Розміри: висота 50 см, ширина 45 см.
Ця величезна сумка - прекрасна альтернатива базарної "кравчучки"! Майстрині зручно (і дуже пасує) перевозити в ній свої роботи від ярмарку до ярмарку, від фестивалю до виставки. Так само зручно в цій сумці зберігати свої численні роботи (що призначені для продажу) і вдома - така рукоробна сумка прикрасить будь-який кут житла і підтримує імідж майстрині перед гостями та замовниками. Є і другий варіант використання сумки - для зберігання вдома і транспортування (до бабусі, на дачу) дитячих іграшок. З такою яскравою сумкою, зробленою маминими ручками, дитинка швидко привчиться складати іграшки і утримувати свій ігровий куточок в порядку. Також дитина може розглядати яскраві аплікації і вивчати пори року та їх черговість по сторонах сумки.


2. "Сумка з хатинкою"
сумка з трішки "божевільним" будиночком ;). коло будиночка росте дерево, з маленькими яблучками, на яке присіла втомлена пташка.
сумка на підкладці з кишенею для мобільного і ключів. матеріали: котон, х-б тканина, коса стрічка, гудзик, бісер. розмір: 38х38 см, дном10 см, ручки - 65 см.

Додано (2011-11-21, 0:24 Am)
---------------------------------------------
ГОЛОСУВАННЯ ДО 26 ЛИСТОПАДА!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
НаталиGДата: Понеділок, 2011-11-21, 1:51 AM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Та яке ж все смачнюще!!!!!!! eek
Ну постарались на славу, дівчатка!!!
" Традиційне..." - 2. "Пори року"
"Предмети..." - 2. "Моя бузкова мрія"
"Будиночок з паперу.." - 4. "Три хатинки" (маю дома теж такого "архитектора-конструктора" wink )
"Листівка, закладинка..." - 2. Закладинка "Хатка-закладка" - і як можна пройти мимо?
"Предмети одягу..." - 1. Сумка "На всі сезони" просимо, ні, вимагаємо МК з пошиття!
фуф, проголосувала!


 
anielДата: Понеділок, 2011-11-21, 3:16 AM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
1. Традиційне оформлення - Суниці Волині - просто подобаються вишивки цієї фірми

2. Предмети інтер'єру - Моя бузкова мрія (більш сподобалась вишивка на другій подушці, але як на мене, дуже яскрава "наволочка")

3. Будиночок з паперу - якщо можно, утримаюсь від відповіді cool

4. Листівка, закладинка - Листівка "З новосіллям!"

5. Предмети одягу та аксесуари - На всі сезони - ну дуже яскрава! (але на ринок я б з такою не пішла))

п.с. поки всі назви скопіюєшь.. wacko

п.п.с. дівчата, молодці!!


Повідомлення відредагував aniel - Понеділок, 2011-11-21, 3:17 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-11-21, 3:32 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
так багато робіт, всіх конкурсантів вітаю!

Традиційне: 2. "Пори року"

Предмети інтерьєру: - 1. Різдвяний чобіток

"Будиночок з паперу/ чи на папері" : 1. Акварельні замальовки."Водяний млин"

Листывки:- 1. Листівка "З новосіллям!"

Сумк: 1. Сумка "На всі сезони"

Мені, зізнаюсь, так більше сподобалось голосувати, бо все в одній темі і не треба бігато по різних голосуваннях. Лоро, дякую за конкурс!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
zetkaДата: Понеділок, 2011-11-21, 10:43 AM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
"Традиційне оформлення" - 2. "Пори року"
"Предмети інтер"єру та побуту" - 1. Різдвяний чобіток
"Будиночок з паперу/ чи на папері" - 4. "Три хатинки"
"Листівка, закладинка, іграшка" - 1. Листівка "З новосіллям!"
"Предмети одягу та аксесуари" - 1. Сумка "На всі сезони"

Такі всі класні роботи! Конкурс вдався на славу!!!


 
ganzyaДата: Понеділок, 2011-11-21, 10:56 AM | Повідомлення # 7
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Традиційне оформлення - 2. "Пори року"
Предмети інтер"єру та побуту - 3. "Подушка для веселкових снів" - ну дуже весела і названа вдало.
Будиночок з паперу/ чи на папері - 1. Акварельні замальовки."Водяний млин"
"Листівка, закладинка, іграшка" - 2. Закладинка "Хатка-закладка"
Предмети одягу та аксесуари - Сумка "На всі сезони"


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Понеділок, 2011-11-21, 11:01 AM
 
010101Дата: Понеділок, 2011-11-21, 11:11 AM | Повідомлення # 8
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
1. Традиційне оформлення: 2. "Пори року"

Предмети інтер'єру: 3. "Подушка для веселкових снів"

Будиночок з паперу чи на папері: 3. "Будиночок восени"

Листівки: 2. Закладинка "Хатка-закладка"

Сумки: 1. Сумка "На всі сезони"
 
JinseiДата: Понеділок, 2011-11-21, 11:42 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
"Традиційне оформлення" - 1. Суниці Волині
"Предмети інтер"єру та побуту" - 1. Різдвяний чобіток
"Будиночок з паперу/ чи на папері" - 2. Акварельні замальовки."Весна"
"Листівка, закладинка, іграшка" - 2. Закладинка "Хатка-закладка"
"Предмети одягу та аксесуари" - 1. Сумка "На всі сезони"
 
nosiknataДата: Понеділок, 2011-11-21, 12:00 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Традиція... . - 1. Суниці Волині - мені також дуже подобається вся ця серія:)
Предмети інтер"єру... - 3. "Подушка для веселкових снів" - ну просто суперова!:)
Будиночок з паперу... - 1. Акварельні замальовки."Водяний млин" - мабуть тому, що сама я не малюю:(....
Листівка, закладинка, іграшка - 2. Закладинка "Хатка-закладка" - ні, ну ці штори ляхівкою - це щось!!!
"Предмети одягу та аксесуари" - 1. Сумка "На всі сезони" - от, от, саме фестивальна smile і майстриню показує з найкращого боку!

Ларисо - конкурс вдався на славу!!Дякую!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ОлькаДата: Понеділок, 2011-11-21, 12:00 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
"Традиційне оформлення" - 3. "Родинний оберіг"

"Предмети інтер"єру та побуту" - 3. "Подушка для веселкових снів"

"Будиночок з паперу/ чи на папері" - 3. "Будиночок восени"

"Листівка, закладинка, іграшка" - 2. Закладинка "Хатка-закладка"

"Предмети одягу та аксесуари" - 2. "Сумка з хатинкою"
 
TanaДата: Понеділок, 2011-11-21, 12:43 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
"Традиційне оформлення" - робота оформлена в рамку, чи як панно в печворку 1. Суниці Волині Не лишає байдужим цей дизайн "Леді"

"Предмети інтер"єру та побуту" - подушки, ковдри, рушники та ін.2. "Моя бузкова мрія" Дуже мила, зразу подумала, щоб таке зробити і моїй дитині...

"Будиночок з паперу/ чи на папері" - малюнок, живопис, декупаж, орігамі та ін.. 4. "Три хатинки"

"Листівка, закладинка, іграшка" - в будь якій техніці 2. Закладинка "Хатка-закладка" Ідея і втілення простоах!

"Предмети одягу та аксесуари" 1. Сумка "На всі сезони" Рукодільне браво-бравісімо!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
JasjkaДата: Понеділок, 2011-11-21, 1:56 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
"Традиційне оформлення"-3. "Родинний оберіг"
"Предмети інтер"єру та побуту" - 1. Різдвяний чобіток
"Будиночок з паперу/ чи на папері" - 3. "Будиночок восени"
"Листівка, закладинка, іграшка"- 3. "Дім, де панує любов!"
"Предмети одягу та аксесуари" - 1. Сумка "На всі сезони"


Творча майстерня
 
ТМКДата: Понеділок, 2011-11-21, 2:32 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
3. "Родинний оберіг"
2. "Моя бузкова мрія"
1. Акварельні замальовки."Водяний млин"
2. Закладинка "Хатка-закладка"
1. Сумка "На всі сезони"


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ВолиняночкаДата: Понеділок, 2011-11-21, 2:46 PM | Повідомлення # 15
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
1. 2. "Пори року"
2. 2. "Моя бузкова мрія"
3. 1. Акварельні замальовки."Водяний млин"
- люблю такі кольори - ніжні!
4. 4. "Закладинка для пригодницьких книг" - поділіться, будь ласка, схемою готичного замку!
5. 2. "Сумка з хатинкою"


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2011-11-21, 3:32 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Лоро, дякую за організацію конкурсу з такими чудовими роботами! Мій вибір такий:
3. "Родинний оберіг"
2. "Моя бузкова мрія"
1. Акварельні замальовки."Водяний млин"
1. Листівка "З новосіллям!"
1. Сумка "На всі сезони"
 
МашкавасДата: Понеділок, 2011-11-21, 4:24 PM | Повідомлення # 17
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
Традиційне оформлення" - робота оформлена в рамку, чи як панно в печворку 1. Суниці Волині . Хоча 3. Родинний оберіг дуже навіть теж запав у душу, просто, як на мене, не надто вдале фото
"Предмети інтер"єру та побуту" - подушки, ковдри, рушники ...2. "Моя бузкова мрія" Голосую за солодкі сни для маленької принцеси
"Будиночок з паперу/ чи на папері" - малюнок, живопис, декупаж... 4. "Три хатинки"

"Листівка, закладинка, іграшка" - в будь якій техніці 2. Закладинка "Хатка-закладка" Ще можна назвати тренажером нехрестикових швів wink

"Предмети одягу та аксесуари" 1. Сумка "На всі сезони" Я просто фанатію від кольорової різноманітності сумки!
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-11-21, 6:25 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
"Традиційне оформлення" - робота оформлена в рамку, чи як панно в печворку
1. Суниці Волині
"Предмети інтер"єру та побуту" - подушки, ковдри, рушники та ін.
2. "Моя бузкова мрія"
"Будиночок з паперу/ чи на папері" - малюнок, живопис, декупаж, орігамі та ін.
1. Акварельні замальовки."Водяний млин"
"Листівка, закладинка, іграшка" - в будь якій техніці
1. Листівка "З новосіллям!"
"Предмети одягу та аксесуари" - одяг, сумки з нанесеним зображенням будиночку будь-яким способом
1. Сумка "На всі сезони"


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-11-21, 6:47 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
2. "Пори року"

3. "Подушка для веселкових снів"

1. Акварельні замальовки."Водяний млин"

2. Закладинка "Хатка-закладка"

1. Сумка "На всі сезони"


Моя майстерня
 
sjana_ifДата: Понеділок, 2011-11-21, 7:00 PM | Повідомлення # 20
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
"Предмети інтер"єру та побуту" - подушки, ковдри, рушники 3. "Подушка для веселкових снів" - дійсно радісно-веселкова
"Будиночок з паперу/ чи на папері" - малюнок, живопис, декупаж 4. "Три хатинки" - спільна творчість з сином - це завжди прекрасно (цікаво, скільки синові років?)

"Листівка, закладинка, іграшка" - в будь якій техніці 3. "Дім, де панує любов!" - гарно продумано ідею і назву

"Предмети одягу та аксесуари" 1. Сумка "На всі сезони" - дуже позитивна!


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Будиночок моєї мрії. ГОЛОСУВАННЯ.
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.