| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 1:21 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Голосування: конкурс рушниковий
Голосування: конкурс рушниковий
Найкращим рушником 2009 року Ви обираєте:
1.Рушник "Ромби"[ 13 ][34.21%]
2.Рушник "На праздник Троицы"[ 18 ][47.37%]
3."Хлібосольний рушник"[ 4 ][10.53%]
4.Рушничок "Великодній"[ 3 ][7.89%]
Усього відповідей: 38
TanaДата: Понеділок, 2009-12-21, 9:43 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Рушник "Ромби". Вишитий влітку 2009 року. Оселився назавжди в Бразилії, у родині творчих людей.
Розмір - півтора метра на приблизно 40 см. Муліне, ірис. Хрестик, мереживо. Візерунок відомого збирача старовинних українських узорів Михайла Покиданця, складений за мотивами західноукраїнських вишивок. Плетене вручну мереживо - скопійоване зі зразків старовинних наддніпрянських рушників.



Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2009-12-21, 9:51 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Рушник "На праздник Троицы". Когда впервые увидела этот орнамент, решила что обязательно его вышью, давно хочу сделать рушники в разной цветовой гамме, чтоб была возможность менять их в зависимости от праздников. Этот рушник вышивала для украшения на праздник Троицы, поэтому выбрала такой насыщенный зеленый цвет.



Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2009-12-21, 9:53 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Хлібосольний рушник. Рушник виконаний на заготовці для рушників. Схемки шукала в Інтернеті, брала ті, що підходять за розміром і які до душі. Компонувала довільно, як серце підказувало. З цього рушника почалось моє захоплення вишивкою. Вишивала його майже рік, бо в процесі бралась за інші роботи. Вирішила обов’язково довишивати рушничок до кінця цього року і слово своє додержала. Геометричні і рослинні орнаменти поєднала разом, бо так захотілося)) В символіку не вдавалась, вишивала те, що подобається і результатом дуже задоволена.



Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2009-12-21, 9:54 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Рушничок Великодній. Вишитий на канві акрилом хрестиком. Розмір приблизно 70х35 см. Вишивала по купляній схемі протягом 2 місяців в цьому році і був успішно використаний за призначенням, тобто заняв почесне місце на Великодньому кошику.



Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Понеділок, 2009-12-21, 10:01 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ромби полонили з першого погляду!
Якби можна було віддати не один голос - ще б вибрала рушник "на трійцю" - дуже подобається кольорова гама... І рушник виглядає багато!

Хлібосольний рушник - класики ніхто не відміняв... Дуже гарний.
Автору пасхального рушника теж моя шана - практичні речі моя слабкість. Я за вжиток вишитих речей у повсякденному житті, і тим більше - на свята wink


Моя майстерня
 
ОлькаДата: Понеділок, 2009-12-21, 11:32 AM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Очень сложно выбирать даже из четырёх рушничков, особенно когда знаешь, сколько труда стоит вышить хотя бы один рушник. мне понравились все!
 
LudmilaДата: Понеділок, 2009-12-21, 12:16 PM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Важко визначитися, всі рушники гарні, але найближче до серця Рушник "На праздник Троицы". Віддаю голос за нього smile


 
pozitivДата: Понеділок, 2009-12-21, 2:06 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Всі рушники чудові. Віддаю свій голос за "Ромби", дуже сподобалось оздоблення мереживом.


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2009-12-21, 9:41 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Проголосувала за рушник №3 - хлібосольний.

ore et labore!
 
nosiknataДата: Понеділок, 2009-12-21, 9:50 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дуже гарні рушники - кожен по-своєму!!
Чудове мереживо,глибокий символічний зміст, соковита зелень і писанки - авторам робіт оплески!!!!Але "Трійця" полонила моє серце,забрала сон і спокій - мій голос за цю роботу!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2009-12-22, 2:20 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
І мій голос за зеленаво-червоний трійцевий рушник. Літо... Просто краса! Авторові - шана за сміливість у виборі кольорів і посидючість!
 
BulletДата: Вівторок, 2009-12-22, 3:10 AM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ой, яка тут краса..... здивувала мала кількістьголосів!

Важко було обирати. В моїх лідерах були ромби і рушник на Трійцю. Голосувала за *трійцю*. Хоч сама і не вишивала би такого різнобарв"я, алде все ж він "переміг" в моєму серці smile

Ще здивував рушник з писанками. На мій погляд, це один з найцікавіших підходів до великоднії вишивок! Аплодисменти вишивальщиці!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Вівторок, 2009-12-22, 6:15 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Мені всі рушники сподобались. Важко вибрати, кожен по свому прекрасний. Якби можна було, то за всіх проголосувала б. Всім вишивальницям шана, вишивка рушника це велика робота. Правда я думала, що кількість робіт буде більшою...
Я проголосую за хлібосольний рушник, бо запав мені в душу тим, що нагадує рушник, який колись вишивала моя мама smile .


 
TanaДата: Вівторок, 2009-12-22, 7:09 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
lakizka, по фото, виставлених цього року в хвастульках, дійсно, рушників вишито набагато більше. Але, мабуть, далось взнаки розмаїття конкурсів, що багато учасниць зосередились на чомусь одному, і позабували вишите весною, влітку)))Нічого, головне, не кількість, а сердечність робіт wink

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2009-12-26, 1:25 AM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Чекаю з нетерпінням 28-го грудня - дня закриття голосування smile Переможець уже очевидний, тому дуже хочеться знати ім"я потенційного переможця і всіх учасників!!

Я навіть не знаю, чи можу припідняти завісу таємниці призів і нагород... Повірте, це буде ДЕЩО ДИВОВИЖНЕ! Абсолютна непотрібна в побуті річ, але така класна штука, що все подальше життя підніматиме настрій і віру у власні сили у власника цієї нагороди smile це ДЕЩО важкеньке, блищить, слюні тічуть, як дивлюсь на це.... ех, ОЦЕ стимул, кращий за будь-які матеріальні блага, схеми, нитки і навіть краще за гроші, повірте! Дякуватимемо Штиньці за надання таких штук (досі не знаю, чи можна розкривати "секрет" наявності цих речей в призовому фонді))))

Ото я інтригантка. Навіть сама не здогадувалась:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2009-12-26, 12:02 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
ДЕЩО важкеньке, блищить, слюні тічуть, як дивлюсь на це...

Оце розписала! biggrin

Quote (Bullet)
досі не знаю, чи можна розкривати "секрет" наявності цих речей в призовому фонді))))

Якщо дуже хочеться - можна. Але думаю, вже так заінтригувала учасниць розповіддю - що буде дуже приємно отримати таку нагороду, вперше побачивши її вживу!

Всі рушники чудові, здається, я навіть здогадуюсь щодо авторки рушника-переможця, і тому дуже приємно знати, що в призовому фонді є щось і від мене ))) То не дуже рукотворна річ, але руками і головою над нею теж трохи довелось попрацювати )))


Моя майстерня
 
TanaДата: Субота, 2009-12-26, 12:59 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ми з Bullet вже обговорили-затвердили призовий фонд, так що в понеділок офіційне оголошення та список подарунків)). Дякую всім, хто виявив небайдужість до цієї теми, а особливо shtynka за долучення до спонсорського кола wink cool

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2009-12-26, 9:42 PM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ludmila)
Але вже нас заінтригували

інтрига затягнеться аж до моменту викладення фото з призом від самого переможця (я поки що не знаю навіть учасників...))))

Так що я з вами в одному човні, теж чекаю на оголошення переможця. З нетерпінням! Фото приза не дам. Нехай людина відкриє посилку і ахне!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2009-12-28, 7:45 AM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Тра-та-та-там!
Переможцем конкурсу стає Рушник "На праздник Троицы", автор ganzya! Щирі вітання!

Розсекречую майстринь, які доклали рук та серця до рушникової краси. Так, рушник "Ромби" вишивала Сестра_Юлія; "Хлібосольний рушник" -- Олька; рушничок "Великодній" -- lakizka. Дівчата, Ви молодці, бажаю натхнення вишивати традиційні наші речі та безліч хороших робіт в Новому 2010 році! Дякую за участь у конурсі та подаровану красу!

Подарунок переможцю озвучить адміністратор. А всі учасники отримують заохочувальні призи. Ще раз дякую за рушниковий конкурс!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ОлькаДата: Понеділок, 2009-12-28, 11:04 AM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
ganzya, поздравляю с достойной победой! рушник просто заглядение!!!! И поздравляю всех участниц - мы молодцы))))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Голосування: конкурс рушниковий
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.