| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:50 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013 (збираємось!)
Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013
BulletДата: Субота, 2013-09-14, 12:55 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
В ході розмов про ймовірну зустріч форумів, частина форумчан вийшла на струнку тему необхідності всеукраїнської форумівки.

В цю тему перенесено повідомлення, що стосуються форумівки-2013 року з минулорічної теми про зустріч.

Також в цьому верхньому повідомленні будуть додаватись важливі оновлення.

Офіційне оголошення
Громадськеоб’єднання веб-спільнота "Спілкування за вишиванням" http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum
Мистецька вітальня бібліотеки ім. Наталі Забіли  ЦБС Голосіївського району м. Києва

В рамках проекту «Вишивка етнографічна:«Украинский народныйорнамент: вышивки, ткани,писанки» О.П. Косачева, Киев,1876»


Всеукраїнський спомин про Олену Пчілку (справжнє ім'я -- Ольга Петрівна Косач). Згадати,яка це українська письменниця, драматург, публіцистка, громадська й культурна діячка, перекладачка, етнограф, організатор першої української бібліотеки, член-кореспондент Всеукраїнської академії наук (1925); мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.

Вшанувати пам'ять великої українки запрошуємо 5 жовтня об 11 годині за адресою проспект Науки,4 .

Дізнатись, де проходитимуть інші заходи на спомин Олени Пчілки, можна на http://vyshyvanka.ucoz.ru/



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2013-10-02, 4:45 PM | Повідомлення # 101
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Дуже прикро, що мені не вдалося донести до охочих оголошення http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/57-899-76576-16-1378749168, на головній та кілька раз повторюване в цій темі, в ЖЖ http://tana-sribna.livejournal.com/196105.html і соцмережах. Якщо можешь, виправ ситуацію.

я зліпила весь текст в картинку, щоб вміщувалось на сторінку без переносів в підкат.
Таня, я не можу знайти інформацію про цей захід на головній сторінці,хоча мені здається, що я бачила цю афішу вже раніше (чиїсь глупі козні продовжуються? (((
Tana,  тут нічого особистого, просто мені зателефонувала форумчанка і ми разом не змогли в перші кілька хвилин знайти потрібну інформацію. Зрозуміло, що ті "хто в темі" все знають, бо регулярно читають форум. А хо нерегулярно? А це ж і є основна аудиторія...
Фух, ну слава богу, наче тепер можу спокійніше спати, тобто шити. Прдублювала цю картинку (мінімум художньої краси, зато максимум інфи))) в усі дзеркала нашого сайту, в усі соціальні мережі.



http://vk.com/club19278986?w=wall-19278986_207%2Fall

https://www.facebook.com/vyshyvanka.ucoz.ru

http://ukrart.blogspot.com/

http://ua-vyshyvanka.livejournal.com/55803.html



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2013-10-02, 4:51 PM | Повідомлення # 102
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую, Ліза, що ти все швидко владнала-намалювала-зліпила, ось твої перепости
http://vk.com/club19278986
http://ua-vyshyvanka.livejournal.com/54898.html
... просто, мабуть, що заздалегідь готується, треба щнову і знову постити.

Багато реклами не буває!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2013-10-03, 7:47 PM | Повідомлення # 103
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ля-ля! Білет на руках! Буду!

ore et labore!
 
BulletДата: Четвер, 2013-10-03, 7:49 PM | Повідомлення # 104
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Пасіонарія)
Ля-ля! Білет на руках! Буду!

от і ура-ура smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2013-10-03, 11:00 PM | Повідомлення # 105
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата і хлопці! Була на місці, під'єднали ноут і проектор, є переноска, чаюватимемо в тій кімнаті, що під час Зльоту-2011, чайник принесла.
Ще одна хороша новина: в бібліотеці збирають використані батарейки за відомою програмоюна переробку, так що приносьте, зробимо землю чистішою!
Прикріплення: 8590875.jpg (149.7 Kb) · 2645137.jpg (149.6 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-10-03, 11:35 PM | Повідомлення # 106
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Ще одна хороша новина: в бібліотеці збирають використані батарейки за відомою програмоюна переробку, так що приносьте, зробимо землю чистішою!

які молодці! у нас у Фастові також є кілька пунктів прийому літієвих батарейок smile

фото надихає (а я не зробила фото в школі, але покажу, значить, наступного тижня, мій наступний робочий день - вівторок).
Тана, гадаю, всеукраїнський майже флеш-моб пам"яті Олени Пчілки вдався...! smile

http://ru.magicscreenshot.com/orig/eMADHNrRl0A.jpg - не можу, ну це ж бібліотека, має сіяти грамотність чи як )))) мало того, що раптом адреса російською мовою.. так ще й метро Олімпійскоє, давно у нас станції середнього роду? )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2013-10-03, 11:43 PM | Повідомлення # 107
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Для тих, хто приїде на форумівку:

Віддам захопленій мотанками форумчанці пакунок з обрізками тканин .
дівчата, я готувала нашій Жанні пакунок з обрізками тканин для її чарівних мотанок, але нині вона зайнята малючком своїм, я їй ще встигну назбирати (шию я багато), а цей пакунок можу комусь привезти на форумівку. У пакеті десь з кілограм різнопалнових тканинок і обрізків для мотанок, у тому числі залишки мережив, що нікоди окрім мотаночок не підуть по довжині, залишки крою від одягу та сумочок, бавовняні нитки товсті і те де. Розмір клаптиків від 10 х 5 см до півметрових.

Чи це хтось забере на форумівці?

(як ні - вивішу в темі "віддам в добрі руки")



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-10-04, 8:12 AM | Повідомлення # 108
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
не можу, ну це ж бібліотека, має сіяти грамотність чи як )))) мало того, що раптом адреса російською мовою.. так ще й метро Олімпійскоє, давно у нас станції середнього роду? )))

Як принесли, так і поставили, але зауваження зробимо.

Так, стаканчики, чай і до чаю в довільному порядку.
Ще.В бібліотеці не топлять, одягайтесь тепло.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2013-10-04, 2:00 PM | Повідомлення # 109
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Віддам захопленій мотанками форумчанці пакунок з обрізками тканин .
*замріяно* ... може хтось би погодився зробити невеличкий МК з мотанок? і клаптики не пропадуть, і культурна подія, і сувенір лишиться на пам"ять...
розумію, що вже часу обмаль, але мріяти як то кажуть не шкодить для здоров"я )))


Моя майстерня
 
Irina_SVДата: П`ятниця, 2013-10-04, 3:21 PM | Повідомлення # 110
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата (shtynka)
може хтось би погодився зробити невеличкий МК з мотанок?

Я теж таку ідею підтримую. Дуже б хотілось МК по лялечках-мотанках :)!




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2013-10-04, 4:04 PM | Повідомлення # 111
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Так, стаканчики, чай і до чаю в довільному порядку.
Беру. Залишилось бейджик відкопати.
Цитата (Tana)
В бібліотеці не топлять, одягайтесь тепло.
sad Цей льодовиковий період... Хто не місцевий - повірте, справді дуже холодно скрізь!
 
Irina_SVДата: П`ятниця, 2013-10-04, 4:34 PM | Повідомлення # 112
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата (Тетяна)
Цей льодовиковий період... Хто не місцевий - повірте, справді дуже холодно скрізь!

Дійсно - таке враження, що ми у кам'яному віці живемо і ніхто не може вирішити проблему з опаленням. Але думаю, теплота зустрічі зігріє усіх smile




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-10-04, 6:36 PM | Повідомлення # 113
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
залишки тканинок повісила в тему "Віддам в добрі руки".


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2013-10-05, 9:38 AM | Повідомлення # 114
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я сьогодні зранку прокинулась в українських реаліях: нема світла, нема води smile Добре, що ми люди запасливі (на ліхтарики і воду), лише халепа, що назу в квартирі нема, а то я би ще і поснідала...
Чекайте на голодного і злого адміна smile
За годину виїжджаю, дуже радію нашій зустрічи smile (фотоапарат взяла!!))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2013-10-05, 7:31 PM | Повідомлення # 115
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую всім-всім-всім за добрий настрій і свято спілкування і перепрошую за свій фізичну слабкість, обіцяю виправитись... Дякую за подарунки (про них завтра). Ми такі класні!
А це фото, які якнайкраще передають атмосферу нашої зустрічі!

Прикріплення: 7681918.jpg (127.1 Kb) · 2335109.jpg (129.9 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2013-10-05, 8:58 PM | Повідомлення # 116
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Ми такі класні! А це фото, які якнайкраще передають атмосферу нашої зустрічі!

які настроєві фото, дякую! (дівчата, хто має фото, залийте, будь ласка, сюди в тему, бо я була з фотоапаратом, та він мене підвів).

Tana, дякую тобі за такий прекрсний збір чудових людей! Одужуй, ти і коли слабка, виявляється, дуже сильна wink Бажаю здоров"я!

Дівчата та Андрій! (Он як звучить!)))) Дякую вам за настрій і даруночки smile Інин (Афіни) дарунок уже обійнятий ким завгодно (і по дорозі додому, і уже вдома)))), овечка така мила, мє-мє-мє smile ДЯКУЮ!!! Киянка, твій дарунок гортатиму довго, люблю такі журнали, і всілякі мистецькі каталоги, вони сильно надихають, ти вгадала, дякую!! smile Сестра_Юля, тепер від тебе маю аж дві закладинки, тизбираєшся побити рекорд Тани? )))Дякую!

Приємно було побачити нові (і давні, та призабуті мною) обличчя!

Як це відбувалось:

Тана підготувала цифрову преентацію про Олену Пчілку, (я її тепер маю на флешці і у вівторок зроблю таку ж презентацію для моїх колег!) особисто я для себе відкрила Пчілку з нових сторін, за що дяка Тані. Директор мережі бібліотек, приязніша жіночка Зоя Антонівна привітала нас та запропонувала тісну співпрацю на майбутнє, а також презентувала нам книжку про Віру Роїк та закликала нас звернути увагу на творчий спадок цієї Великої вишивальщиці (у нас на форумі уже дааавно є тема про Віру Роїк, зазирніть). Тож коли завершимо роботу над проектом по Пчілці, маємо де виставлятись, та маємо наступний проект на меті, МОЖЛИВО (і я би хотіла, чесно кажучи))) про Віру Роїк. Хочете ж на море? wink

Затим продовжилось спілкування в колі однодумців, ми показували, дивились, мацали зразки відшивок, ділились досвідом вишивки, рахували ниточки, хрестики, і т.д...

Потім ми перейшли в кімнатку зі смаколиками. От правди ніде діти: всі рукодільниці ласунки! smile Два торти, два домашніх пироги, домашнє печиво, цукерки, знов печиво, печиво, цукерки, і ще раз цукерки, смачний зелений (!!!) чай, заварена спеціально для нас німецька натуральна кава чоловіком Киянки... Ми заражаємо і зхаряджаємо усіх домашніх нашим захопленням! :))))

Потім Оля Kaluna збігала додому (!) і принесла СПРАВЖНІЙ СКАРБ: один з 300 виданих примірників збірки орнаментів ОлениПчілки, з ним навіть фотографувались smile

Потім була частина під кодовою назвою "роздача подарунків" (я про це трохи вище вже частково сказала). А потім Оля Kaluna взяла і дістала для чогось свої розкішні японські секційні муліне "Космо", і я проявила силу волі: не хотіла, але купила! (с) smile

Зараз спробую перелічити усіх, хто був і зарання підозрюю, що не всіх назву, але ви мене виправите, гаразд?
Тана, Лавлі_Улька, На-талка, Штинька (приїхала спеціально з Запоріжжя!), Андрій (приїхав спеціалньо з Луганська!), Пасіонарія (приїхала з Городенки Ів-Фр області!), Киянка, Буллет (я), Ірина_СВ, Уляфейр, Тетяна (а що Листопад), Надя Цинайко, Оксана Сміяна... ще?

Ще була прємна пані Олена , що не зареєстрована у нас на форумі, втім з відшитимизразками Пчілки! Я не дуже зрозуміла, як так відбулось, що ця пані ще доситьне з нами віртуально, та головне, що реально. Показувала такі прикраси з дукачами по 300-700 грн кожен, а бісерна робота - аж дух захоплює!

Бачили ми і бісерні чудо-твори від Уляфейр, неймовірно тонкі і гарні, як нелюдські, чесне слово! smile

І зацінили (і потрогали, і майже кожен на себе приміряв!)) брошку від Олі Василевської!

І роздивились і розібрали smile закладинки відСестри_Юлі, вишиті по схемах Пчілки...

Далі я нічого не пам"ятаю, прикинулась уже у Фастові на вокзалі )))))

ДЯКУЮ ВСІМ : )*** Було чудово! Але все одно - ще не як на Зльоті wink Треба організувати! М?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-10-05, 9:14 PM | Повідомлення # 117
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчатка і хлопчики! Ура, вітаю, ви- ми  зібралися! ЧЕКАЄМО ФОТО, з нетерпінням !

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
AfinnaДата: Субота, 2013-10-05, 9:28 PM | Повідомлення # 118
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Tana)
А це фото, які якнайкраще передають атмосферу нашої зустрічі!

Єххх, гарненько у вас там було!!
Цитата (Bullet)
Tana, дякую тобі за такий прекрсний збір чудових людей! Одужуй, ти і коли слабка, виявляється, дуже сильна Бажаю здоров"я!

Приєднуюсь до слів подяки за таку чудову подію! Хай наші побажання сприяють швидкому одужанню!!!
Цитата (Bullet)
Дівчата та Андрій! (Он як звучить!))))

хіхіх redface
Цитата (Bullet)
Інин (Афіни) дарунок уже обійнятий ким завгодно (і по дорозі додому, і уже вдома))))

так приємно, що сподобався wink Я сама такі речі люблю...зроблені з душею і так майстерно! Вони живі, зі своїм характером smile Хай приживеться у вас і тішить ця домашня тваринка wink biggrin

Цитата (Bullet)
спілкування в колі однодумців
,
Цитата (Bullet)
Потім ми перейшли в кімнатку зі смаколиками.

І так далі, як звітувала Ліза...які ви всі молодці! Як приємно читати, а бути з вами і поготів wink Чекатиму переказів і вражень від безпосереднього "учасника події" biggrin
 
LeniДата: Субота, 2013-10-05, 10:52 PM | Повідомлення # 119
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Bullet, дякую за звіт! читала з превеликим задоволенням:))) Tana, дякую за світлини:) дівчата, а може якщо є така можливість виклали би презентацію про Олену Пчілку на форум? я би була дуже вдячна!! Оскільки не могла бути присутньою хотілося б подивитися.
 
lovly_ulkaДата: Субота, 2013-10-05, 11:15 PM | Повідомлення # 120
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 35
Нагороди: 0
Репутація: 17
Статус: Offline
То пані Олена, а не Оксана ))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Всеукраїнська ОСІННЯ форумівка-2013 (збираємось!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.