| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 4:47 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Застереження для батьків. (Вбережемо дітей від насилля)
Застереження для батьків.
BulletДата: Четвер, 2012-08-30, 11:29 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я усвідомлюю, що подібна тема на ВИШИВАЛЬНОМУ ресурсі, як мінімум, дивує, але ті, хто мають дітей, повинні мене зрозуміти.

Я вчителюю і скоро приступаю до роботи. Я вважаю за необхідне розпвісти в коректній формі про мождивість насилля над дітьми та небезпеку викрадення максимально широкому колу своїх учнів. А чи розповідати це вашим дітям - ваша справа.

Это каждый родитель должен рассказать своему ребенку

Сегодня, когда мы почти каждый день слышим о том, что пропадают дети, о жертвах педофилов и прочие страсти - считаю, что каждый родитель должен провести со своими детьми разъяснительную работу. Хорошим помощникам для этого будет пособие "Что делать, если..." Людмилы Петрановской. Сразу оговорюсь, что это не реклама - просто очень хорошее пособие, адаптированное для понятийного аппарата детей разных возрастов. Главу "Пристает незнакомый человек" нашел в интернете и предлагаю вашему вниманию.

Что делать, если... ПРИСТАЁТ НЕЗНАКОМЫЙ ЧЕЛОВЕК
Наверное, нет на свете ни одного мальчика или девочки, которым взрослые не говорили бы:

НИКОГДА НИКУДА НИ ЗА ЧТО НЕ ХОДИ С ЧУЖИМ ЧЕЛОВЕКОМ!!!

И всё-таки время от времени случается так, что ребёнка куда-то уводит или увозит чужой человек, и потом этого ребёнка никогда не находят или находят уже покалеченным, а то и убитым.
Этих детей не крадут из кроваток ночью. И не отнимают у родителей силой. Их уводят прямо с улицы среди бела дня.

Им просто говорят: «Пойдём, я покажу тебе котёнка» или «Хочешь, угощу мороженым» - и ребёнок САМ даёт чужому дяде руку и идёт с ним. Он думает в этот момент о котёнке и о мороженом, а вовсе не о том, что говорили родители про НИКУДА, НИКОГДА и НИ ЗА ЧТО. ---- читати більше.

---------------------------------------

Тим, хто живе в рожевих окулярах, пропоную зазирнути в ЖЖ, де свідомі блоггери відслідковують педофілів в інтернеті, створюючи підставні анкети 13-річних хлопчиків, таким чином виманюючи педофілів на зустріч. Справні відео, справжні педофіли. Це страшно і мерзенно, але це реальність :(((((
http://duri-net.livejournal.com/

-------------------------------------



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LynxДата: Четвер, 2012-08-30, 5:34 PM | Повідомлення # 2
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Bullet, дякую за корисру інформацію! Обов'язково малим своїм розкажу, ще й батьків їхніх змушу прочитати. Адже й самі дорослі, на жіль, бувають такі легковажні, керуючись принципом: "Зі мною такого ніколи не станеться", а потім заливаються сльзами: "Ну як таке могло статися?!" :(:
 
BulletДата: Четвер, 2012-08-30, 5:47 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Lynx)
Адже й самі дорослі, на жіль, бувають такі легковажні, керуючись принципом: "Зі мною такого ніколи не станеться", а потім заливаються сльзами: "Ну як таке могло статися?!" :(:

Ось свіжий приклад, цього літа, про безвідповідальність батьків.
В нашому районі 2 дорослих взяли на рибалку малу доньку і поки вони рибалили, мала бігала між ними, в якийсь момент обидвоє втратили контроль, і мала кудись поділась. Дитину шукали всім районом (і міліція, і люди) і знайшла ЧЕРЕЗ ДОБУ в полі (я вже непам"ятаю, в кукурудзі чи в пшениці..). Дівчинку знайшли за П"ЯТЬ КІЛОМЕТРІВ від місця рибалки. Дитина була голодна і налякана і кинулась на шию першому ліпшому міліціонеру.

Але я вважаю, що текст в першому повідомленні і за посиланням, обов"язково потрібно розповідати всі дітям. Не в залякувальній формі (прийде злий дядько і з"їсть тебе), а в коректній, щоб дитина не сміялась з нас, але і не сліпо бялась, а могла вчасно покликати на допомогу.

Хай нас бог, звісно, береже, але і самі не забуваймо бути насторожі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Застереження для батьків. (Вбережемо дітей від насилля)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.