| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 6:37 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Обираємо чарівниць нашого форума (за здобутками 2010-го року)
Обираємо чарівниць нашого форума
BulletДата: Понеділок, 2011-01-03, 7:01 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі форумчанки,
вітаю вас ще раз з новим роком.
Минулий рік завершився вдало для нашого форума, ми встигли багато зробити, звісно, за вашої дружньої підтримки.

Цього січня хотілось би навести ще трошки ладу на форумі і розділити обов"язки модераторів і коментаторів. Щоб це було не голим опитуванням, влаштуймо гру!


Оберемо Фею-Чарівницю нашого форума по успіхам 2010-го року!

Умови і правила:

1. Згадайте, хто із зареєстрованих форумчан вам найбільше допоміг в 2010-му році? Чия допомога чи поради були для вас цінними?
2. Кого ви найбільше запам"ятали активним у форумі? Чиї теми чи повідомлення примєно вас вразили?
3. Хто , на ваш погляд, був недостатньо чемним і коректним?

Як висловити свою думку?

варіанти:
1. Тут, у відкритому форумі, коментуйте скільки хочете.
2. Можна мені на електромейл elisa@ukr.net з поміткою в назві листа *Чарівниця форума вишиванки* (без назви я можу пропустити лист у спам, будьте уважні)
3. НЕ МОЖНА: не можна писати мені про це в приват.

Що з цього вийде?

1. Найголовніше: ми сформуємо адміністративну складову форума.
2. Виявимо активних форумчан, на яких можна покластись в певних розділах
3. Розвантажимо користувачів і/чи модераторів, які не справляються з навантаженнями, це важливо.

Приємність:
Обрані колективно Чарівниці отримають в підпис гарну картинку з написом *Чарівниця форума 2010*, а в додаток приємний сюрприз від мене (здогадатись легко, це буде одна з моїх "ручних" сумок)

Питання і поправки по ходу теми вітаються.

Прикріплення: 6682150.jpg (1.7 Kb) · 5658702.png (20.0 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2011-01-03, 8:09 PM
 
010101Дата: Понеділок, 2011-01-03, 7:10 PM | Повідомлення # 2
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, ну головне - як визначити, хто був зареєстрований у 2010 році?
 
TanaДата: Понеділок, 2011-01-03, 7:55 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Відповіла вже тут, але додам ще відкриття року для мене особисто це Goncha, lady-v, Kaluna, фея по подарункам Сестра_Юлія, і трудівниця року (схеми в РМ) ТМК.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Понеділок, 2011-01-03, 7:56 PM
 
ЮлияДата: Понеділок, 2011-01-03, 7:58 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Goncha, я була зареєстрована в 2010р.!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Додано (2011-01-03, 7:58 PM)
---------------------------------------------
А якщо серйозно, то для мене чарівниці року це: Українка, Dmutrik09, ну і всі остальні дівчата теж...


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
ТМКДата: Понеділок, 2011-01-03, 8:02 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Якщо я не помиляюсь то ця дівчина зареєструвалась в 2010 році. Я кажу про Лесю Демчук, нашу Dmutrik09. Вважаю її достойною звання феї, бо завжди має для кожного добре слово, ділиться з нами скарбами зі своєї скриньки, одною з перших приходить на допомогу. Просто світла і добра людина. Справжня фея.
По інших пунктах боюсь помилитись з строками реєстрації.


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Понеділок, 2011-01-03, 8:03 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-01-03, 8:11 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Bullet, ну головне - як визначити, хто був зареєстрований у 2010 році?

Не це важливо! Я вже виправила речення в першому псоті. Головне, хто в 2010 році допомагав, активізувався.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
KalunaДата: Понеділок, 2011-01-03, 8:30 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
А можна вибирати, як в конкурсах, три учасника? smile ой, краще чотири wink smile
Bullet, вибач, та я просто відзначу тих, кого запамятала, хто допоміг і вразив:
Dmutrik09 - за детальні МК і величезну збірку фото старожитностей
ТМК- за неймовірну кількість набраних РМ схем
Українка, Goncha, lady-v- за підтримку, активність, допомогу порадами та схемами і за гарні вишиті роботи



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-01-03, 8:35 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Мушу сказати, що то дуже важке заняття вирішити хто фея, тому, що , на цьому форумі більшість дівчат такі, а з меншістю я прото не встигла добре познайомитись wink
Тому по порядку: я звичайно знаю , що Tana, зареестрована набагато раніше, але мушу сказати, що, її МК по змережуванню, ну дуууууже потрібен, її статті, ну дууууже корисні,її чохлики і закладинки постійно надихають на нові звершення в традиційних техніках... і т.д. і т.п. і нехай цей мій голос не врахують, я мусіла це сказати.

а тепер - про дівчат зареєстрованих в 2010 році:
ТМК, - без її схемок я не уявляю як би ми жили-вишивали.

Українка, вона настильки швидко і різноманітно поповнює колекцію різних схемок, що за нею ніхто певне не вспіває.

Kaluna, Dmutrik09, Намисто, Goncha, їхні майстерні постійне джерело натхнення, і іх особисті роботи, і світлини з музеїв та скринь - справжні шедеври майстерності.

Юлия, дає посилання на безліч схем, і що саме для мене цінне - дала посилання на чудові МК на ютубі.

Але мушу сказати, що то не всі про кого я хотіла б написати, тому вибачайте кого не згадала , бо ви всі чудові майстрині, порадниці, друзі і джерело натхнення!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-01-03, 9:55 PM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Kaluna)
А можна вибирати, як в конкурсах, три учасника? ой, краще чотири

скільки завгодно!

Quote (Kaluna)
Bullet, вибач, та я просто відзначу тих, кого запамятала, хто допоміг і вразив:

можна і тут, не питання!

Quote (lady-v)
Але мушу сказати, що то не всі про кого я хотіла б написати, тому вибачайте кого не згадала

Це не проблема! Всі ми хороші, це апріорі! Але якщо когосб не згадаєте ви, то їх згадає хтось інший! smile Нічогострашного, ніхто не буде забутий!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-01-03, 10:30 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
Про себе не казатиму, точно знаю своє місце)))

Тоді ми скажемо! Мене особисто в 2010 вражали:
Tana - проведення мега-масштабних конкурсів (рушниковий, сорочок) на найвищому рівні; завжди корисні поради і допомога в питаннях традиційного вишивання; цікаві матеріали, освітня і просвітницька діяльність на форумі; постійний моніторинг всіх тем, підтримка порядку. Активна участь у конкурсах, іграх, пошті щастя зокрема!
Майстерні Goncha, Dmutrik09, Veronika - їх активністю та майстерністю.
ТМК - перенабори схем в РМ.
Quote (Tana)
фея по подарункам Сестра_Юлія

+1
І ще хочу відзначити завжди зважену позицію і конструктивні дописи на форумі від Наталки nosiknata.
Напевно, цей список можна іще продовжувати і продовжувати, та поки що зупинюсь на цьому )))


Моя майстерня
 
ТМКДата: Понеділок, 2011-01-03, 11:24 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Головне, хто в 2010 році допомагав

Тоді я б хотіла сказати, що Tana - вона скрізь: модерує, допомагає, терпляче вкотре відповідає на ті ж самі питання і т. д. Я б сказала, що вона Фея терплячості, порядку і згоди. Напевне ще Сестра_Юлія - не дуже багато відписує, але дуже багато робить. Про Dmutrik09 я сказала вище. Це моя трійка претендентів biggrin biggrin biggrin


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
010101Дата: Вівторок, 2011-01-04, 2:05 AM | Повідомлення # 12
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, але ж і важке завдання поставила! Зараз спробую згадати усіх і нікого не забути.
Перш за все хочу написати, що по третьому пункту взагалі нема що сказати - настільки згуртований і доброзичливий люд вишивальниці smile Мабуть, таки вишивання ( і інше рукоділля ) добряче заспокоюють!

Ну а тепер усі, хто запамятався цього дуже приємного вишивального року у нашій дружній компанії.
Tana - за закладинки, чохлики, МК і приязне ставлення. Порада щодо рушника, коли я була на роздоріжжі, допомогла мені виграти рушниковий конкурс, чому я несказанно рада, бо це моя перша (сподіваюсь, не єдина smile ) нагорода і ще цей рушничок, вірю, оберігає і буде оберігати мою куму, для якої, власне, це і вишивалося
Dmutrik09 - за добрі поради і за чудову майстерню
ТМК, Українка - за всі ті схеми, які захомячила і тепер не знаю, за яку братися спочатку
lady-v, Kaluna, Намисто, Veronika - за творчі майстерні, які хочеться передивлятися ще і ще раз
Юлия, ( ну як же ж без тебе! wink biggrin ) - за приємне спілкування і корисні контакти wink wink wink

Це, звичайно ж, не всі, але ті, хто спав на думку в першу чергу.

Повідомлення відредагував Goncha - Вівторок, 2011-01-04, 2:12 AM
 
TatiДата: Вівторок, 2011-01-04, 3:43 PM | Повідомлення # 13
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Мені особисто помогла порадами на форумі Veronika,а її працездатність просто вражає.

Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2011-01-04, 4:34 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Для мене однозначно: *Чарівниця форума вишиванки*- Tana
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-01-04, 6:50 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Для мене з першого мого дня на форумі чарівницями були Таня Tana та Ганна Ganzya. Я не знала як вишити собі весільного рушника, з якого боку підступитись, і дописи дівчат у темах про рушники мені допомогли дуже. Пригадую, тему "Прошу вашої поради і допомоги" я читала цілий день, робила нотатки... Окрема дяка дівчатам за схеми рушників, за посилання, за пояснення орнаментів. Саме завдяки цим нашим чарівницям минулого року на весіллі у мене було аж 3 власноручно вишитих рушники. Тетяна завжди надихає своєю майстерністю, навіть не знаю, як у неї вистачає часу стільки творити і водночас стільки робити для форума. Ганна - майстер! ЇЇ рушники та доріжки неперевершені, чудовий приклад для наслідування.
 
nosiknataДата: Вівторок, 2011-01-04, 7:36 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Bullet - вся "чорнова" робота прибирання на форумі, перерозподіл тем і розділів, нові банери і заставки для конкурсів, нагородження переможців, реклама сайту, партнери та багато - багато іншого....одним словом Адмін - дякую, Лізо!
Ganzya - порадниця і "старожил" форуму! Бережи себе, Анно!!
Tana - безцінні поради щодо старовинних технік і їх майстерне втілення у виробах - Берегиня форуму!
Dmutrik09, lady-v, Kaluna, - Хранительки рукотворної спадщини - дякую вам, дівчата за вашу працю!
ТМК, Українка, Юлія - викладення схем, поповнення архівів ПМ, безвідмовність у проханнях новачків, швидке реагування - "пульс" форуму!
Пасіонарія, Намисто, Veronika - Майстрині форуму - на вас рівняємось!
Сестра Юлія - Фея подарунків, активний учасник конкурсів та благодійних акцій, генератор ідей - спасибі тобі, Юлечко за невтомні руки і відкриту душу!!

Нашим Мамусям-форумчанкам, які подарували життя у 2010 році - низький уклін до землі!!! За дописи, за сумісне виховання діток і життя в мережі, за творчість ( іноді ціною недоспаних ночей) за донечок і синів які дивляться на маму за роботою!!!
Всім новачкам минулого року дякую за реєстрацію на нашому ресурсі! Популяризуємо, вивчаємо наші рукотвори - вони того варті!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Вівторок, 2011-01-04, 7:47 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2011-01-04, 9:38 PM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, дякую, Наталочко, так і запишу: адін - молодець , але адмін поза конкурсом )))) Вибираємо серед модераторів і форумчан smile

Quote (nosiknata)
Dmutrik09, lady-v, Kaluna, - Хранительки рукотворної спадщини

Сподобалось слово *хранительки*, десь вище я його теж зустрічала.. гарно звучить для статуса, окрім як модератор smile

і майстрині форума - теж...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Середа, 2011-01-05, 11:12 AM | Повідомлення # 18
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Tana – тут важко все перелічити : поради, проведення конкурсів, постійний моніторинг всіх тем та ще багато іншого.
Dmutrik09 - Хранителька рукотворної спадщини та ще за щире бажання ділитись надбаним, дякую також за рапорти які дуже допомагають в наведенні порядку на форумі.
Пасіонарія - її роботи дарують естетичну насолоду та натхнення .
Goncha – стала для мене відкриттям року , така гарна майстриня.
Сестра Юлія – завжди цікаві дописи, читаю ну просто відкривши рота, а які золоті ручки – рукодільниця в усьому.
ТМК –«мега трудівниця» скільки чудових схем маю дякуючи її невтомні праці.
На форумі зібралось багато гарних людей , чудових майстрів, ну як тут вибрати ? wacko


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Середа, 2011-01-05, 11:13 AM
 
BulletДата: Середа, 2011-01-26, 0:25 AM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Мені б дуже хотілось, щоб зареєстровані в минулому році форумчанки розказали нам, хто з форумчан-старожлиів (читеж новачків?) сподобався їм найбільше і допомагав протягом минулого року.

Шановні, долучаймось. Вже холоне призовий фонд smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: Середа, 2011-01-26, 5:10 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Для мене однозначно: *Чарівниця форума вишиванки*- Tana

і для мене! smile


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Обираємо чарівниць нашого форума (за здобутками 2010-го року)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.