| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 7:47 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Моя країна - Україна. Запоріжжя (Мандруємо віртуально...)
Моя країна - Україна. Запоріжжя
ТМКДата: Неділя, 2010-12-12, 6:23 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Ось, що я знайшла про дуб:
"Запорізький дуб протягом століть був місцем паломництва мільйонів людей. Точний вік його невідомий. Семисотрічним його називають протягом останнього століття, тому зрозуміло, що така назва доволі умовна. Учені передбачають, що істинний його вік перевищує дев’ять століть. Чи-то від віку, чи-то з іншої причини (можливо, через природні умови) дуб усох. Одні вважають, що виною всьому час, однак вчені з такою версією не погоджуються – у них своя думка з цього приводу. Історичні дані свідчать, що виростали на тій же Хортиці і старіші дуби – їх вік сягав 1200 років. На думку фахівців, смерть дуба - прямий наслідок відмови влади в проведенні комплексного наукового дослідження.
І так, здавалося б, дуб засох, і всі про нього забули. Ситуація змінилася навесні 1996 року, коли одна з гілок дерева несподівано прикрасилась листям. Про дерево знову заговорили, однак вже мовою містики. Православні розцінюють диво, як свідчення присутності на землі милості живого Христа, невинно розіп’ятого за чужі гріхи. Народні провісники, екстрасенси і езотерики бачили в живій гілці на мертвому тілі символ останнього зв’язку України з Космосом, шанс для її громадян заслужити всесвітнє прощення."


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Неділя, 2010-12-12, 10:16 PM
 
shtynkaДата: Неділя, 2010-12-12, 8:22 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
ТМК, так, бачила і таке ))) дякую за доповнення!
Моя думка - всихати дуб почав від недбалого відношення до природи наших людей... В останнє, коли я бачила його буйно-зеленим, можна було теж побачити на стовбурах вирізьблені напису типу "тут був коля..." . А ще наша влада перестаралася (або навпаки) із його консервацією... Там взагалі темна історія, подробиць не знаю, та факт залишився фактом - велетень загинув...


Моя майстерня
 
ЯснаДата: Понеділок, 2010-12-13, 1:29 AM | Повідомлення # 23
друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Нагороди: 1
Репутація: 17
Статус: Offline
 
shtynkaДата: Понеділок, 2010-12-13, 9:15 AM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ясна, дякую за доповнення теми!
Меч Арея - у скіфському стані?
Дякую і за цікаві відео обрядів!

мдя... і вкотре переконалась, що Запоріжжя таки тісне ... Не думала, що Настя так співати вміє ))) Працюю в університеті разом із її мамою )))


Моя майстерня
 
СвітланкаДата: Понеділок, 2010-12-13, 11:04 AM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
shtynka, дуже-дуже цікаві розповіді! Дякую!
Шкода що нема хоча б якоїсь реклами таких місць sad живеш і не знаєш яка краса поряд....



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
shtynkaДата: Понеділок, 2010-12-13, 11:37 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Світланка)
Шкода що нема хоча б якоїсь реклами таких місць живеш і не знаєш яка краса поряд....

Як правило, широка реклама потрібна малоцінним речам... А знайти інформацію за бажання можна. Головне - цікавитись.
В наш час інформаційного дефіциту (порівняно із хоча б радянським періодом, мовчу вже про інші, раніші часи) сучасна людина, знайома з інтернетом, не може відчувати. Все в наших руках!

В 2009 з родиною об"їхали пів-європи... Значно цікавіше заглядати у куточки, яких нема в путівниках. Залишається найбільше вражень саме від таких місць )))


Моя майстерня
 
ЮстинкаДата: Понеділок, 2010-12-13, 11:59 PM | Повідомлення # 27
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 1
Репутація: 27
Статус: Offline
shtynka, дуже цікава розповідь про Запоріжжя! Дуже дякую smile
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-09-22, 7:28 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
моя маленька батьківщина - село Розумівка запорізького району, трохи краєвидів землі мого дитинства
https://lh3.googleusercontent.com/-SfPdem....778.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-KDB3Sv....789.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-OWUvSu....776.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-Qyg66U....774.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-dGiRxB....773.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-1hr_mM....771.JPG


Моя майстерня
 
cherryДата: П`ятниця, 2011-09-23, 12:11 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Дякую за екскурсію! Але якось мені сумно стало - і за дуб, що стільки сотен років простояв, а тепер на ньому "тут був вася", і за зображення древніх богів, що їх якийсь священник (!) зруйнував, і за скіфських "баб", що їх "новиє рускіє" вивозили собі на дачі...
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-11-15, 4:50 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (cherry)
Але якось мені сумно стало - і за дуб, що стільки сотен років простояв, а тепер на ньому "тут був вася", і за зображення древніх богів, що їх якийсь священник (!) зруйнував, і за скіфських "баб", що їх "новиє рускіє" вивозили собі на дачі...

так, що є то є... Але треба цінувати й берегти хоча б те, що залишилось!

власне, чому я зайшла в цю тему - нещодавно наткнулася на гарні фото з мого міста
тутечки
рекомендую!


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Вівторок, 2011-11-15, 4:54 PM
 
ТМКДата: Вівторок, 2011-11-15, 8:38 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Гарні фото! Дякую! Подивилась на фотку ДніпроГеса і чомусь здалось, що то вже новий мост працює. Але ж зовсім недавно була в Запоріжжі, а придивилась...ні. Коли вже добудують.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
shtynkaДата: Середа, 2011-11-16, 10:54 AM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (ТМК)
здалось, що то вже новий мост працює.

до нового моста нам ще далеко... хоча - на шматочку розв"язки ми з чоловіком вже катались на велосипедах ))) а ще мені недавно вночі міст наснився - не знаю чи той, чи може ще один колись побудують, бо він наче трохи в іншому місці був розташований - біля моєї маленької батьківщини - села Розумівка. Знаю, що такий проект також є - міст, що з"єднав би старе місто і правий берег. Та мені чесно кажучи, шкода тих земель - не хочеться щоб позаливали бетоном останні шматочки плавнів... Хоч культура нашого населення залишає чекати кращих часів - і та земля вже настільки занедбана, що аж серце коле, коли те все бачиш...
Ой, знову про сумне - будемо про позитив...
Тільки де ж його знайти...?


Моя майстерня
 
ZetaДата: Середа, 2011-11-16, 3:43 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
колись в дитинстві була у Запоріжжі з батьком - але тоді мені показували Дніпрогес smile - а от мій син нещодавно був на Хортиці - так захопленню не було меж!сказав,що німецькі лицарі на турнирі у Кальтенберзі ні в яке порівняння з нашими козаками не йдуть! Наші козаки-найкращі вершники!!! wink а ще я пам"ятаю дуже красиві береги Дніпра...ви живете у дуже гарному місті із славетною історією!





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
sjana_ifДата: Середа, 2011-11-16, 11:33 PM | Повідомлення # 34
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Я також була один раз на Хортиці. Маю таке фото поєднання минулого та сучасного:


 
natalinaДата: Середа, 2012-06-13, 11:28 AM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Хочу поділитись світлинами, що зробила під час проведення Покровського ярмарку 2011р. Проходить він раз на рік, на початку жовтня на Набережній магістралі. Задля цього перекриваєтьс рух транспорту, люди можуть вільно пересуватися ярмарковим містечком. Концерти проводяться у центральному парку "Веселка". Продукцію свою привозять виробники з усіх районів області, а також гості з сусідніх областей. Майстри народної творчості проводять майстер-класи. Минулого року ярмарок було присвячено святу міста і до нас завітав Кондратюк зі своїм "Караоке на майдані". Співав навіть мер нашого міста. Було весело.
На ярмарку можна навчитись навіть гончарству, або плетінню, розпису, зробити зачіску та насолодитись виглядом вишуканих страв майбутніх кулінарів й т.і.
Дивіться, насолоджуйтесь атмосферою та пакуйте валізи для відвідування майбутнього ярмарку.











 
natalinaДата: Середа, 2012-06-13, 11:28 AM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Продовжуємо розмову...














 
natalinaДата: Середа, 2012-06-13, 11:29 AM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Ще трохи цікавинок






 
natalinaДата: Середа, 2012-06-13, 12:10 PM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
А ще трохи світлин з відвідування Кінного Театру Запорізьких козаків. Наш візит співпав з приїздом іноземців. Фото робила крізь їх сиво-лисі голови, тож вибачайте за якість. Відверто кажучи, пишалась нашими козаками. Дуже вправні, сміливі та з чудовим почуттям гумору.
Влаштували справжнє шоу з пострілами гармат, боєм барабанів та у супроводі української музики. Вистава проводилась із залученням гостей до дійства. Наприклад, гостю зав'язують очі хустинкою, на голову надівають козачу шапку, а інший козак (теж із зав'язаними очима) навпроти повинен батогом збити цю шапку з його голови. Уявляєте відчуття людини із зав'язаними очима? У той час, коли людина чує звук від удару батога (батіг навіть не направляється у бік гостя), інший козак, що стоїть за спиною гостя рукою збиває цю шапку з його голови. А ще один козак виливає на землю між ногами гостя склянку води, вдаючи, що це результат переляку гостя...




відео


Повідомлення відредагував natalina - Середа, 2012-06-13, 12:11 PM
 
ZetaДата: Середа, 2012-06-13, 11:27 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (natalina)
Відверто кажучи, пишалась нашими козаками.

мені пощастило побачити рицарський турнір у Кальтенберзі - розкішна середньовічна вистава! один француз навіть спробував" на скаку "під конем пролізти - ото я сміялась - бо так,як наші на конях гарцюють - ім навіть не насниться! не дарма козаки жах на всю Європу колись наводили! biggrin






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
natalinaДата: Четвер, 2012-06-14, 12:16 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Quote (Zeta)
один француз навіть спробував" на скаку "під конем пролізти - ото я сміялась - бо так,як наші на конях гарцюють - ім навіть не насниться!

biggrin biggrin biggrin От-от, Ваша правда. Бачила з яким настроєм іноземі починали дивитись виставу, а от ближче до закінчення вже й аплодували деякі стоячи. Нехай знають наших! А ще... трохи засмутило те, що приїхали дідусі та бабусі з іноземних держав, розважаються. А наші у такому віці вже не взмозі навіть за межі квартири або хати вийти... не до розваг їм і мріють лише про спокій та стабільність - не живуть, а виживають....
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Моя країна - Україна. Запоріжжя (Мандруємо віртуально...)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.