| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 2:16 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Колективні закупки (Оптом - дешевше. Купуємо у виробників.)
Колективні закупки
shtynkaДата: Субота, 2009-12-26, 12:35 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я по-любому куплю пару-трійку наборів

Вони наборами продаються? Я просто ніколи таким чином не купувала ниток... Скільки такий набір може коштувати? На тому сайті виробника я щось нічо не второпаю...

Доречі, а є хоч один достойний НАШ виробник муліне? Бо я, чесно кажучи, маю "пунктик" щодо купівлі рос.товарів, - роблю це вкрай рідко.


Моя майстерня
 
NitkaДата: Субота, 2009-12-26, 12:45 PM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
І яка та Гамма у вишиванні?

Додано (2009-12-26, 12:45 Pm)
---------------------------------------------
Поясню - у мене є нитки теж россійскі і вони полиняли від простого лежання у торбі.


 
TanaДата: Субота, 2009-12-26, 12:51 PM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (shtynka)
А от щодо ниток Гамми - я навіть не знаю... Я просто не уявляю, які вони в роботі - це ж не Кіровські нитки, наскільки я розумію (певно ще й трохи краще за якістю?) Цікава також кінцева ціна ниток в гривнях - чи є взагалі сенс затівати цю епопею...?

Дійсно, гамма кращі за якістю за кіровські, за жорсткістю подібні анхор. Звісно, з дмс-нитками не зрівняються, але на випадок "сьогодні на сьогодні" дома треба тримати запас ниток. Це моя позиція, і співати дифірамби цим ниткам не стану. Проте ціни саме цієї пропозиції дуже вигідні (навіть порівняно з закупкою, яку я робила в Москві весною; а про наші роздрібні ціни в магазинах для рукоділля вже мовчу).
Мій досвід: коли пропонуєш замовнику нитки на вибір, часто-густо обирають гамму саме завдяки її нижчої собівартості.

В будь-якому випадку подивістья ціну роздрібну, і ціну ниток, якщо брати набором, навіть накинути 25% на пересилку-доставку, мені виходить набагато вигідніше, ніж їхати, витрачати на дорогу 10-20 грн, щоб купити трішки моточків.

Вибачте, якщо забагато мого досвіду. Можливо, просто комусь стане в нагоді.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LudmilaДата: Субота, 2009-12-26, 1:09 PM | Повідомлення # 24
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Я дуже часто вишиваю нитками Гамма, це все що можна знайти в моєму містечку, а їхати до Львова щоб купити якісь інші нитки затрачається дуже багато часу, сил і зрештою коштів. Якість цих ниток відповідає їх ціні це однозначно, але дрібні речі (закладки, гольниці, подушки та ін.) а також картини які всерівно йдуть під скло доцільно вишивати простішими нитками (це моя така думка, і не обв"язково з нею погоджуватися)
Я якраз планую велику закупку цих ниток і приблизно взнавала ціни на них роздрібна ціна на них в моєму містечку - 2,75 грн., ще знайшла жіночку на сході України яка продає їх по 2,05грн.
Дівчата хоч приблизно напишіть скільки це добро буде коштувати щоб замовити і привезти з Москви, якщо мені підійде по часу і по ціні я з вами.
А скільки мотків ниток в коробці?



 
shtynkaДата: Субота, 2009-12-26, 1:45 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Взагалі, я б не відмовилась мати вдома запас дешевих ниток муліне... Цікавить ціна питання

Моя майстерня
 
TanaДата: Субота, 2009-12-26, 2:40 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Nitka)
Поясню - у мене є нитки теж россійскі і вони полиняли від простого лежання у торбі.

Мабуть, куповані в 90-тих рр. wink Бувало таке, але дуже-дуже давно.

Ludmila, shtynka! Подивіться посилання адміністратора, найпривабливіші є набори "Суперціна", 100 мотків по 8 метрів 212 рублів, 50 мотків -- відповідно 114,7 рублів . Поділіть навіть грубо на чотири, додайте вартість пересилки і вирішуйте. Все, замовкаю, бо виходить, що агітую (заріклась, не радити зайвий раз, коли не просять) dry


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Субота, 2009-12-26, 3:08 PM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ну, якщо ціна питання 50 грн за 100 мотків муліне - я би не проти мати такий запас. Хоча б на пробу )))
Шкода, що вони без номерів...
А ще цікаво було б спробувати меланж. В кого є досвід?

Так що в принципі, можна приєднатись. Ціни смачні.


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Субота, 2009-12-26, 3:58 PM
 
ulyafareДата: Субота, 2009-12-26, 8:22 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Tana, Bullet, а закупівля тільки ниток можлива? Я пройшлася по сайту - там стільки смачного ще є для мене (бісер, різні коробочки і ін.)! happy Я б радо приєдналась до компанії!
 
BulletДата: Субота, 2009-12-26, 9:20 PM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ulyafare)
Tana, Bullet, а закупівля тільки ниток можлива? Я пройшлася по сайту - там стільки смачного ще є для мене (бісер, різні коробочки і ін.)! Я б радо приєдналась до компанії!

Дівчина, яка займається закупкою з московської сторони пише, що може закупити усе, що буде на складі на момент подачі заявки.

Ви поки що дивіться, в січні спишемось остаточно. Дякувати богу, телефони майже всіх нас ми маємо:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Субота, 2009-12-26, 9:21 PM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
shtynka, у мене є досвід вишивання Гаммою, причому, нитками секційного фарбування (це те, що зазвичай мають на увазі під меланжем. зараз пррийде Ліза і поб'є нас за слово "меланж" biggrin )

Цілком хороші нитки, не маю до них жодних претензій! Ось погляньте: http://vikaho.livejournal.com/16030.html

Інша справа - те, що хотілося би підтримувати вітчизняного виробника. Але що зробиш, якщо того виробника геть немає?.. sad

 
shtynkaДата: Субота, 2009-12-26, 11:53 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Vikaho, дякую за відпис!
Я вже загорілась приєднатись до компанії, і перешкодити зможе, певно, лише наявність вітчизняного виробника (бачу, Ліза вже активно займається веб-пошуками такого) wink


Моя майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2009-12-27, 0:05 AM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
(бачу, Ліза вже активно займається веб-пошуками такого)

... і ніяк не знайде sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Неділя, 2009-12-27, 0:08 AM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Bullet, дякую, чудово, я з вами. До січня буду вибирати, вибирати, вибирати... biggrin
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2009-12-27, 0:45 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
shtynka, у мене є. не те щоб погано ними шити ні, але вишила той самиймотив ДМС - і ахнула. Різниця очевидна. і дуже
Quote (shtynka)
А ще цікаво було б спробувати меланж. В кого є досвід?
 
BulletДата: Неділя, 2009-12-27, 2:11 AM | Повідомлення # 35
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
А ще цікаво було б спробувати меланж. В кого є досвід?

арррррр... правильно казати не меланж, а секційне фарбування або градієнт! sad Злюсь, бо вже усюди використовують це слово, в той час як меланж - це одночасно скручені 2 і більше ниток різних кольорів. Секційне ж фарбування - це фарбування відрізками (секціями).
Прошу особисто не ображатись на поправку, але ж з такою народною мовою ми скоро дійдемо, як росіяни, до *кофє - оно* (в нашому варіанті *закрИто- открито*, робити (замість працювати). І меланж , замість градієнт smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Неділя, 2009-12-27, 2:35 AM | Повідомлення # 36
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Дівчатка, я долучаюся до вас. Хотілося б взяти нитки селекційного фарбування, але мені буде забагато 24 шт. одного кольору, можливо в когось буде бажання взяти їх зі мною на пару (або я комусь впаду на хвіст). Така ж сама ситуація з віскозними нитками та стрічками smile


 
TanaДата: Неділя, 2009-12-27, 4:43 AM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (shtynka)
А ще цікаво було б спробувати меланж. В кого є досвід?

Повторюю: з власного досвіду: вишивати нормально, але треба призвичаїтись до достатньо жорсткої нитки, і робити порівняно короткі відрізи, щоб не заплутуватись, коли висмикуєш їх. Але з палітрою ДМС в моїх хоча б закладинках не зрівняється -- це факт.
Quote (shtynka)
Шкода, що вони без номерів...

Там є із номерами, погуляйте по сайту.
Українських виробників ниток не знаю. Звісно, охоче б підтримала.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2009-12-28, 1:25 AM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Quote (Bullet)
до *кофє - оно*
Bullet, а кофе у них уже офіційно "оно"!:-) Чоловічого роду слово було тільки тому , що походило від "кофей". Зараз філологи довели, що середній рід для "кофе" природніший
 
pozitivДата: Понеділок, 2009-12-28, 11:51 AM | Повідомлення # 39
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Я з вами, щодо ниток Гамма. Зараз вишиваю польським муліне - Аріадна. Якість задовільняє, але спокусила ваша ціна. Ще трошки подумаю над кількістю закупки. Людмило, а може візьмемо на двох і поділимося?


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
LudmilaДата: Понеділок, 2009-12-28, 12:24 PM | Повідомлення # 40
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
pozitiv, я планую брати набір зп суперціною, декілька пачок за номерами та нитки селекційного фарбування можливо і стрічки. При зустрічі обговоримо це питання. biggrin


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Колективні закупки (Оптом - дешевше. Купуємо у виробників.)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.