| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 3:46 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-02-14, 3:17 PM | Повідомлення # 161
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Жанна, Таня smile наша веде ще конкурс "Вишитої блузки,для самої себе" і ласкаво прошу на "Великодневий конкурс" !

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-02-14, 3:31 PM | Повідомлення # 162
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Dmutrik09, дякую, я вже розібралася biggrin
постараюся! happy



мій рукодільний ЖЖ
 
TanaДата: Понеділок, 2011-02-14, 3:37 PM | Повідомлення # 163
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Іринулька, до переїзду на новий хостинг адмністратор попросила не створювати нових тем, тому трішки зачекаємо, але ідею не відкладаємо надовго...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ІринулькаДата: Вівторок, 2011-02-15, 1:08 PM | Повідомлення # 164
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Добре, будемо чекати smile

 
010101Дата: Вівторок, 2011-02-15, 4:27 PM | Повідомлення # 165
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Перечитала тему і вирішила розповісти трішки і про себе, позаяк майже рік уже живу з цим форумом і всі ви стали для мене рідними людьми smile

Спочатку був хрестик, колись давно, з самого початку вишивати учила мама. Десь у магазині купили такі гарні пластмасові пяльця і тканину з великими намальованими хрестиками. Тепер цими пяльцями граються мої дочки, одна навіть уже пробувала їх у справі, але ще не час - боюсь давати гостру голку в руки.

Довгий час хрестик був єдиною технікою, яку я знала, десь до 18 років. А потім доля, яка не шукає легких шляхів, поставила мені трійку з диктанту з української мови на вступному екзамені на стаціонар гуманітарного університету, факультет іноземної філології державної форми навчання (ой, як довго і занудно звучить smile ). Скільки було сліз пролито через те, що я, переможець шкільних і учасник міських олімпіад саме з української мови, провалилася (забагато хотіла, без хабарів і навчатися за державний кошт smile ). Тепер смішно згадувати, згадувати з вдячністю. Бо якби не цей прикрий факт, то не зустрілася би я зі своїм коханим чоловіком. А ще не занурилася би у цей чарівний світ вишивки.

Трошки посумувавши, вирішила я піти на біржу праці і здобути хоч якесь ремесло, щоб руки і час зайняті були. І трапились мені на очі курси вишивальниць. Місяці зо три я чекала, поки нарешті збереться той курс і розпочала навчання. Ми вивчали машинну і ручну вишивку. Мені пощастило з викладачами - всі були професіонали. Особливо викладач ручної вишивки, заслужений майстер народної творчості України, Рябунець Орися Іванівна. Від неї я перейняла дух української вишивки і полюбила усе те, про що розповідала і що показувала ця тендітна жінка. Саме їй я завдячую тією майтерністю, якою зараз володію... Моєю дипломною роботою став рушник, вишитий білим по білому, вирізування, пряма гладь, курячий брід і мережки. Мені присвоїли 4 розряд професії "Вишивальниця", так що, можна сказати, я професіонал smile

Потім я вишила ще декілька рушників і серветок, але за одяг братися не наважувалася, аж поки не народилися мої дівчата - чудове джерело натхнення smile Так з'явилися вишиванки для доньок, а потім уже і чоловікові. Саме у той час я приєдналася до форуму Спілкування за вишиванкою. І до цього часу ви, дівчата, є моїм джерелом надхнення і творчої наснаги. Дякую величезне вам за це!

Повідомлення відредагував Goncha - Вівторок, 2011-02-15, 4:29 PM
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-02-15, 4:38 PM | Повідомлення # 166
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Goncha, тож треба, я теж на курсах від біржі праці (про які підказала мені подруга , яка сама так на них і не попала ), здобула теж четвертий розряд, правда моєю дипломною роботою була гладь, і все це також відбулось до того як я здобула вищу освіту своєї основної спеціальності - комп'ютерні системи та мережі ( а тут вже не так як у Вас wink ) і саме від своєї майстрині на курсах я перейняла ту любов до української вишивки, особливо нехрестиковими техніками.
І скажіть, де ще можна знайти настільки споріднену душу, як не нашому форумі?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
010101Дата: Вівторок, 2011-02-15, 4:54 PM | Повідомлення # 167
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
lady-v, точно-точно smile
До речі, після курсів я таки поступила в інститут на заочну форму навчання (наступного року), тепер маю диплом вчителя англійської і німецької мов і зарубіжної літератури, хоча не працювала за спеціальністю ні дня smile Саме там і зустріла чоловіка - училися в одній групі smile
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-02-15, 5:23 PM | Повідомлення # 168
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Goncha, lady-v, дівчата, виявляється ви у нас дипломовані вишивальниці!!! Молодці!!

Goncha, Юля, ми з тобою майже колеги - я навчалась на гуманітарному факультеті (українська філологія), потім паралельно вступила на факультет іноземних мов, тож я філолог і вчитель та перекладач з англійської та української.

Quote (Goncha)
хоча не працювала за спеціальністю ні дня

так само))

До речі, у нас на біржі праці курсів вишивальниць немає, мені там якось пропонували "перекваліфікацію", щось типу "зварювальне діло" (так неприємно було, отримала дві вищі освіти, а запропонували пройти курси та йти на завод...)

 
010101Дата: Вівторок, 2011-02-15, 5:40 PM | Повідомлення # 169
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Олька, у нас є ще курси крою і шиття при біржі, куди я теж хотіла би потрапити, але туди черга велика. Вважаю, що навіть з вищою освітою треба вміти і щось руками робити, тоді точно можна в житті пробитися, а то офісні працівники, на жаль, не завжди користуються попитом, а хороший робітничий знайде себе точно. Взагалі я за гнучкість і різноплановість знань, як тих, що стосуються твоєї професії, так і тих, що, можуть ніколи професією не стати smile
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-02-15, 6:59 PM | Повідомлення # 170
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (lady-v)
здобула вищу освіту своєї основної спеціальності - комп'ютерні системи та мережі ( а тут вже не так як у Вас

зато як у мене ))) в 2005-му здобула саме таку спеціальність і до недавнього часу викладала мережні премудрості...
А от на вишиванці я оселилась завдяки сильному бажанню навчитись добре вишивати, щоб зробити один неймовірний подарунок. Проте, подарунок так і не народився, доля вивела мене кудись дуже далеко від всього того, але форум посів дуже велике місце в моєму житті.
Quote (Goncha)
Взагалі я за гнучкість і різноплановість знань, як тих, що стосуються твоєї професії, так і тих, що, можуть ніколи професією не стати smile

Підтримую повністю. Якщо доведеться колись обирати на біржі праці, чого б іще навчитись - точно оберу щось прикладне )))
Останнім часом виникають сумніви, чи тим я займаюсь, що приносить мені максимум віддачі... Наразі в конкретний теперішній момент доглядаю синочка і це основна справа ))) Тут віддача на 1000 )))


Моя майстерня
 
nadiya_tsynaikoДата: П`ятниця, 2011-02-18, 7:46 PM | Повідомлення # 171
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Дівчата, які цікаві розповіді, які повороти долі. smile
А я от, не зважаючи на те, що вже декілька місяців на форумі і навіть спромоглася конкурс один провести, але все одно почуваюсь лише спостерігачем. От ходжу по вашим особистим темам, похвастушкам і тільки "ооо!!!" та "ааа!!!". Тому я вирішила примазатись до спільноти вишивальниць wink і продемонструвати, що я не тільки плести-шити вмію. В дитинстві я таки трішки вишивала. Звісно, в школі на уроках праці ми всі вчились вишивати. Але в мене були вишивальні роботи і не заради відмітки в табелі. smile
От якось в 14 років захотілось батькам таку листівочку зробити, і зробила! Там ще в середині півник власноруч намальований, ніякого стосунку до вишивки він не має, але його також покажу.

Але головною моєю пристрастю стала вишивка в техніці рішельє. От побачила якось в Бурді (мені тоді років 12-13 було) серветки і загорілась.

Одразу такі великі я не наважилась вишити, тож почала з малих форм:

Фруктових серветок було більше, але я їх роздарувала.
Набивши руку, я вишила досить складну серветку бузковими нитками, котру забрали в школу на виставку учнівських робіт, і почала вишивати другий білий комірець, а після нього вже планувала розпочати роботу над своєю мрією:

Але я саме закінчила школу (9-ий клас) і серветка залишилась в школі. Коли восени я попросила свою подругу, котра ще навчалась в школі, забрати мою серветку з виставки, виявилось, що серветку поцупила одна з викладачок. Отак просто прийшла до кабінету праці, побачила серветку, вона їй сподобалась, і забрала собі додому. В мене був шок. wacko Я навіть не знала цієї вчительки, вона в нас нічого не викладала. І ви знаєте, після цього я так і не змогла закінчити роботу над комірцем. Лежить він не дороблений вже років з 19... Інколи я його дістаю, подивлюсь-подивлюсь, а закінчити бажання не виникає. sad Такі діли...

Але раптом хтось після моєї не дуже веселої (ви вже вибачте, яка є ) розповіді надихнувся цією технікою, можу поділитись уроком з журналу Бурда, по котрому я вчилась. Урок знаходиться в ЦЬОМУ АЛЬБОМІ.

Додано (2011-02-18, 7:46 PM)
---------------------------------------------
А ще декілька років тому від подруги заразилась вишивкою стрічками, але спромоглась лише на простенькі стібки (проте декупажем на тканині та деревині в цій своїй роботі я пишаюсь ;))) )


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2011-02-18, 8:02 PM | Повідомлення # 172
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, мені найбільше сподобалися топики! Супер! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
nadiya_tsynaikoДата: П`ятниця, 2011-02-18, 10:03 PM | Повідомлення # 173
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Топики я для себе називаю Картинка "ЛапотОчки" ))) Це вже доросла, осмислена робота. Її навіть порівняти не можна з першими несміливими вишивками. wink Лапоточки перемагають за всіма показниками. biggrin

Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-02-21, 2:13 PM | Повідомлення # 174
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Наразі в конкретний теперішній момент доглядаю синочка і це основна справа ))) Тут віддача на 1000 )))

То правда! Найкраще, що може бути у житті жінки - це народження дитинки, радість від того як дитя зростає просто неймовірна, і її неможливо порівняти ні з чим!

Quote (nadiya_tsynaiko)
Лапоточки перемагають за всіма показниками.

+1
Але думаю Вам варто вже повернутись до вишивки лицем wink , Ваше рішель'є - чудове, продовжіть, вдоскональтесь, і показуйте нам свої нові шедеври у вишивці!
(і змініть свій підпис - заберіть перші два слова tongue )


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012


Повідомлення відредагував lady-v - Понеділок, 2011-02-21, 2:14 PM
 
nadiya_tsynaikoДата: Понеділок, 2011-02-21, 5:02 PM | Повідомлення # 175
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote ( lady-v, )
Але думаю Вам варто вже повернутись до вишивки лицем wink

Я й так повернута до вишивки лицем, завжди, от тільки руки при цьому зайняті плетивом. wink
Quote (lady-v, )
і змініть свій підпис - заберіть перші два слова tongue

lady-v, Віко, слово не горобець... ))) Поки не почну знову вишивати, не можу ніц прибрати. biggrin biggrin biggrin


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
MtvДата: Субота, 2011-02-26, 5:13 PM | Повідомлення # 176
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 75
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Привіт усім! Недавно зареєструвалась на сайті.Хоча вже півроку переглядаю ваш форум.
Вишиваю я з дитинства.Але після школи був технікум,інститут,сім"я,робота іякось вишивка відійшла на другий план. Але десь три роки тому, коли була скрутна година в мому житті, я згадала про вишивання.Коли я брала вишивку в руки то якось заспокоювалась і приходило відчуття того, що все буде гаразд, а кінцевий результат "казав"- життя прекрасне.
У нас в родині майже всі вишивають : бабусі, мама,мої сестри.Є в нас представники творчих професій:художники,архітектори,музиканти. Мене це не стосується(я інженер -технолог бродильних виробництв).Але мабуть проснулись і мої гениі .Я захворіла вишивкою.Мені навіть сниться вишивання.
Крім вишивки цікавлюсь писанкарством, гачкуванням, бісером. Не вистачає лише на все часу.
Приєднуюсь до слів подяки пані адміністратору цього форуму та всім форумчанам! Добру справу робите,відроджуючи наші давні традиції.
Бажаю всім доброго здоров"я,натхнення,гарного настрою,добрих сподівань та віри в майбутнє!
 
olimpiaДата: Субота, 2011-02-26, 5:29 PM | Повідомлення # 177
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote
Крім вишивки цікавлюсь писанкарством, гачкуванням, бісером. Не вистачає лише на все часу.

Ой, як це мені знайомо! Щодо писанкарства - скоро Великодній конкурс - ось і час для цього.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - Субота, 2011-02-26, 7:26 PM
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-02-26, 7:43 PM | Повідомлення # 178
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Mtv, Вітаю вас на форумі. smile Приєднуйтеся до нашого спілкувально-вишивально-творчого процесу! smile Хочу вам сказати, що за фахом я будівельник, але в душі великий творець усього ручного!І часу, як і у всіх не вистачає... Ви потрапили, туди, куди потрібно, тобто до нас....Ще раз вітаю у нашій спільноті! У нас цікаво! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Субота, 2011-02-26, 8:14 PM | Повідомлення # 179
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, ось ці дуже сподобались, такі гарні і акуранті, мене рішельє не таке акуратне, як твої перші роботи )))

Quote (nadiya_tsynaiko)
Але раптом хтось після моєї не дуже веселої (ви вже вибачте, яка є ) розповіді надихнувся цією технікою, можу поділитись уроком з журналу Бурда, по котрому я вчилась. Урок знаходиться в ЦЬОМУ АЛЬБОМІ.

З твого дозволу, викладу ці сторінки в нашому фотоальбомі в розділі уроків smile

Mtv, вітаю з виходом в ефір!

Quote (Mtv)
Крім вишивки цікавлюсь писанкарством, гачкуванням, бісером. Не вистачає лише на все часу.

так-так, чекаємо на ваші роботи на конкурсі великодніх рукоділь smile
І дякую за добрі слова )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nadiya_tsynaikoДата: Четвер, 2011-03-03, 9:21 PM | Повідомлення # 180
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote ( Bullet, )
З твого дозволу, викладу ці сторінки в нашому фотоальбомі в розділі уроків

Дозволяю! ))) Вибач, що з такою затримкою. Хворіла.

Quote ( Mtv, )
я інженер -технолог бродильних виробництв

О, а в мене мама має ту ж саму спеціальність. smile


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.