| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 3:35 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Викрійки » Викрійки українських сорочок (Викладено нашими форумчанами)
Викрійки українських сорочок
KatoДата: П`ятниця, 2013-03-01, 4:51 PM | Повідомлення # 161
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Надибала програму побудови викроєк)) то дійсно знахідка для тих хто дружить з новими технологіями))) спробувала побудувати викрійку дитячого платячка, дивлячись на компютер - ніби все вийшло))) чекаю чоловіка з роботи, щоб преніс роздруковану, тоді спробую перенести на якусь тканину))) побачимо, що вийде!))

ось можливо комусь згодиться) прграму можна скачати тут
http://redcafestore.com/download.html
доречі журнал Burda, розробляє викройки спеціально для цієї програми))) Зараз все безкоштовно))
 
JasjkaДата: Вівторок, 2013-03-12, 6:29 PM | Повідомлення # 162
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я довго шукала і нарешті знайшла!
Все в одному файлі : жіноча викрійка,дитяча та чоловіча!


Творча майстерня
 
FrauДата: Неділя, 2013-05-19, 10:43 AM | Повідомлення # 163
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо хтось з дівчат може поадити хорошу кравчинюзі Львова, яка вміє гарно кроїти сукні для вишивання і жіночі сорочки. Напишіть будь ласка контактні дані. Дякую.
 
Татьяна3618Дата: Четвер, 2013-08-08, 1:59 PM | Повідомлення # 164
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 226
Нагороди: 0
Репутація: 100
Статус: Offline
Мені не дає спокою традиційний крій української (і не тільки української) сорочки.
Наші предки не могли дозволити собі викинути хоча б і шматочок того полотна, його ж як тяжко зробити, а ще в них ножниць НЕ БУЛО!
Кроїли по ниточці ножем. От і маємо прямокутники!
До речі крій виглядає красиво,збирається при шиї і полик (уставка) виглядає дуже схожим на сучасний реглан, просто це має бути ТЕ полотно.
малюнок дається з розмірами. крій обумовлений шириною полотна, подивіться відходів немає!


Повідомлення відредагував Татьяна3618 - Четвер, 2013-08-08, 2:00 PM
 
LyubovДата: П`ятниця, 2013-08-09, 7:06 PM | Повідомлення # 165
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Татьяна3618, Танюша, спасибо огромное! А на какой это размер? 38-ой подойдет? А почему боковинка одна? Помогите, пожалуйста, понять! smile Уж больно хочется попробовать!!!
 
RudaДата: Неділя, 2013-10-06, 0:50 AM | Повідомлення # 166
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Шила для брата сорочку за купленою у магазині "Вишиванка"  викрійкою на папері (кілька розмірів намальовано), потрібний розмір переводила на свій папір  коліщатком з шипами (проколами) на деревяній ручці. Сорочка гарно лежить, розмір відповідає. Є серія вишиванок в продажі лічильною гладдю, частково мережками і ця викройка до даних сорочок. На фотографії чоловік із сумним обличчям, нажаль. Рукави я спочатку тимчасово пришила, але вдало вийшло і не обрізала по довжині. Низ оформила манжетом, напуск рукава і гудзик дають можливість  в міру варіювати з довжиною рукава. Сорочка мною шита без примірки і вдалася.
 
oksanabannikДата: Четвер, 2015-08-13, 12:25 PM | Повідомлення # 167
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дорогие Дамы.
 
Хочу вышить вышиванку, ищу возможность заказать сорочку под нее. Подскажите нет ли у кого-нибудь на примете мастерицы в Киеве, которая можеть такую сорочку пошить?
 
binwix89Дата: Четвер, 2017-10-05, 1:01 PM | Повідомлення # 168
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Занимаетесь пошивом украинских национальных рубашек? Тогда Вам необходима ткань! Наш магазин https://rosetex.com.ua/ может предоставить огромный выбор тканей любых раcцветок, все в наличии, а цена может приятно удивить. Заходите

Отличный магин тканей оптом для Вашего бизнеса Розтекс и Пунджаб

Повідомлення відредагував binwix89 - Четвер, 2017-10-05, 1:02 PM
 
sannykrorfДата: П`ятниця, 2018-05-18, 11:26 AM | Повідомлення # 169
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Хочу вперше в житті пошити вишиванку-сукню. Стандартний крой вишиванки не підійде, бо в мене фігура - груша із широкими плечима. Зрозуміло, що потрібні виточки. Та питання в наступному - як краще вишивати? На заготовці чи на готовому виробі? Бо ніколи не вгадаєш як на тебе буде сидіти сукня

Сподобалась ось така. Вибачте, що вставила сссилку, бо не знаю як вставити фотографію

https://ru.pinterest.com/pin/632544710137680017/
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Викрійки » Викрійки українських сорочок (Викладено нашими форумчанами)
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.