| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 1:41 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: Bullet, shtynka, nosiknata, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » "Декор столу і приміщення до зимових свят" 2013-2014 (умови, обговорення)
"Декор столу і приміщення до зимових свят" 2013-2014
OленкаДата: Субота, 2013-12-07, 2:36 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Конкурс включає в себе всі можливі види оздоблення інтер"єру і столу приурочені до зимових державних і релігійних свят, вишиті і не тільки.

 

До участі приймаються фотографії оздоблення будинків, приміщення чи святкового столу (загальна) і елементи декору створені власноруч (крупним планом).

Кількість робіт від одного учасника необмежена. Адреса -konkursnavyshivanka@yahoo.com
Умови подання світлин:

Розмір світлин не повинен перевищувати 500 пікселів по меншій стороні,1000 по більшій стороні.
Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб.
Допускається 4 фото з різних ракурсів!

Само собою зрозуміло, що фото з обличчями гостей чи наполовину з"їденим святковим столом до конкурсу я не прийму, тому постарайтесь фотографувати святковий декор ДО поїдання чи дарування!

Оформлення листа:
тема "Конкурс декору" або "Декор столу і помешкання до зимових свят".

В листі - нік на форумі, поштова адреса (чи поштова служба),назва роботи, короткий опис світлин, використаних матеріалів, техніки виконання.

Оскільки зимові свята тривають не один день(завжди хтось закінчує роботу в останню годину, або останню ніч ), а фото буде зроблено "в реалі", збиратиму роботи від початку свят до 20 січня.

Голосуватимемо до кінця січня.

Оголошення переможця 1 лютого.


До формування призового фонду можуть долучитись всі бажаючі:

Редактор журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" пані Леся Літнянська , надає переможцю цього конкурсу один із номерів журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ".

Журнал " МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" в "ОДНОКЛАСНИКАХ"" В КОНТАКТІ""МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ". Клікайте - замовляйте, передплачуйте, беріть участь у розіграшах призів для передплатників так конкурсах!


Від себе також приготую невеликий подаруночок, так, як надсилатиму журнали я.
Вчора пані Леся Літнянська прислала спеціально для нашого форуму , для переможців у наших конкурсах старі і новий номер журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ". За, що їй дяка величезна.


Журналів багато , конкурсів також багато. ПРиймайте участь та вигравайте!

Модератор Dmutrik09

Від Ганнусі:
Відріз ситцю "Ніжна лілія", 100 на 190.
Прикріплення: 9857621.jpg(239Kb)

Сестра - Юля Долучилась до надання призів:
"Переможцеві конкурсу надішлю вишиту  дрібничку (поки не показую, бо ще не готово) та петриківський сувенір - дерев"яного коника, якого я придбала у майстрині з золотими ручками Юлії Рожкової."


Сестра-Юля долучилась до формування призового фонду:

"Переможцеві конкурсу надішлю вишиту  дрібничку (поки не показую, бо ще не готово) та петриківський сувенір - дерев"яного коника, якого я придбала у майстрині з золотими ручками Юлії Рожкової".


Бажаю успіхів і натхнення

P.S. Розпорядження Адміна:
"Наголошую: отримання призів - за рахунок переможця! Це стане одним з обов"язкових правил форума".
Прикріплення: 8631178.jpg (170.4 Kb) · 1666606.jpg (165.4 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-19, 10:00 PM | Повідомлення # 61
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цікаво, чи багато робіт встиглось?


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-20, 1:39 AM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Є ще декілька годин для надсилання робіт. Я буду викладати піздно нашим вечором, десь біля 8-9 години вашого ранку. До того часу можете надсилати. Прохань на відкладення голосування не було, тому почнемо як і заплановано 20-го в ранці.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-20, 9:50 AM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Запрошую до голосування. тут  Якщо ви думаєте, що фото викладені не правильно, або щось відсутне, зразу ж пишіть мені у приват. Я буду слідкувати за повідомленнями. Нажаль різниця в часі у нас є, тому виправити зможу тільки вашим вечором. десь у 8 годин вечора. Дякую за розуміння і терпимість.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » "Декор столу і приміщення до зимових свят" 2013-2014 (умови, обговорення)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.