| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 10:49 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Bullet, shtynka, nosiknata, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » Конкурс ялинкової новорічної прикраси (В любій техніці викоання. Обговорення, умови, деталі)
Конкурс ялинкової новорічної прикраси
OленкаДата: Середа, 2013-11-20, 11:23 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Нарешті! Знову настала та сама пора року де до його кінця залишається зовсім мало.
З благословіння нашого Адміна
Оголошую Конкурс Новорічної Прикраси виготовленої Вашими власними руками, з участю всіх членів сім"ї або нашими діточками самостійно.

Будь ласка надсилайте ваші роботи уже зараз.

У конкурсі можуть взяти участь учасники нашого форуму, що мають статус "перевіреного користувача"  і мають 25 повідомлень. Робота не повинна фігурувати на іншому форумі.Без жодного авторського підпису.

Прийом робіт з 24 листопада по 6 січня включно. Голосування розпочинаємо 7 січня , а 14 січня, у перший день Старого Нового Року, оголошую результат

Номінацій як і завжди три

1) Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів
зроблена Вашими руками в 2013 році - перша номінація

2)Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів зроблена як сімейний проект в 2013 році – друга номінація.
Обов*язково указати ім*я всіх, прийнявших участь у проєкті і вік дитини якщо дитина, приймала участь у виготовленні

3)Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів зроблена дітьми самостійно в 2013 році - дитячі роботи приймаються з радістю і будуть виділені в окрему, третю номінацію. Вік який я вважаю дитячим, в рамках цього конкурсу - від 3 до 12 років. Розділення по вікових группах не буде.

Робота не повинна фігурувати в мережі. В листі НЕОБХІДНО означити назву конкурсу, і зробити помітку З  назвою номінації, до якої Ви відправляєте свою роботу. Приймаються по 1-4 фото однієї роботи в форматі .jpg (не архів, не ВВ-коди), без жодного авторського підпису; розмір фото по більшій стороні не повинен перевищувати 1000 пікселів

Роботи на доробку повертаються один раз, автор прийнятої роботи отримає підтвердження про отримання не піздніше першої суботи зі дня відправки. Кількість робіт від одного автора не обмежена. Будь ласка відправляйте кожну роботу окремим листом. Це значно полегшує роботу координатора і зберігає купу часу. Роботи з більшою кількістю робіт будуть повернені на доробку.
Роботи відправляти на konkursnavyshivanka@yahoo.com

ПРИЗОВИЙ ФОНД.
1. Від Лізи "Bullet", як від адміна, точно будуть три журнали архівні "Все о рукоделии", електронні подяки за участь в конкурсі всім (для самостійного роздруку) і наші особисті Дипломи переможцям.

2. Редактор журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" пані Леся Літнянська , надає переможцю цього конкурсу один із номерів журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ". ЖУРНАЛ "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ"  "ВОДНОКЛАСНИКАХ" " В КОНТАКТІ"    "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ"   Клікайте - замовляйте, передплачуйте, беріть участь у розіграшах призів для передплатників так конкурсах!
(До кожної із номінацій)

Вчора пані Леся Літнянська прислала спеціально для нашого форуму , для переможців у наших конкурсах старі і новий номер журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ".За, що їй дяка величезна.

Журналів багато , конкурсів також багато. ПРиймайте участь та вигравайте!
Від себе також приготую невеликий подаруночок, так, як надсилатиму журнали я.
Модератор Dmutrik09


3. Від "Тана"  в третю номінацію книжку із закладинкою на вибір (на фото приклад закладинок)


“Іде звідна чудна” — збірник видавництва "Братське", у якому подано сценарії вертепів, колядки і щедрівки на будь-який смак.
Книжка познайомить читачів зі святами зимового періоду, сприятиме розвитку акторських та співочих здібностей у дітей різного віку.
Стане у пригоді вчителям, батькам і всім шанувальникам українських традицій та пісень.
У книжці зібрано 8 сценаріїв вертепів та 32 колядки і щедрівки (разом із нотами).
Упорядкувала Христина Матвієнко, оформила Світлана Балух.
Погортати: http://issuu.com/bratske/docs/vertepy_press

Прикріплення: 1453491.jpg(266Kb) · 2103199.jpg(217Kb)

До формування призового фонду можуть долучитись всі бажаючі.

Бажаю успіхів і натхнення

P.S. Розпорядження Адміна:
"Наголошую: отримання призів - за рахунок переможця! Це стане одним з обов"язкових правил форума".


Прикріплення: 2308782.jpg(170Kb) · 8282041.jpg(165Kb)
Прикріплення: 2308782.jpg (170.4 Kb) · 8282041.jpg (165.4 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Середа, 2014-01-08, 10:34 AM
 
OленкаДата: Четвер, 2014-01-02, 6:07 AM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
а до 6 січня, все вірно?
Вірно. Я перевіряю пошту що суботи. Я це мала на увазі.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
галюняДата: Субота, 2014-01-04, 5:48 PM | Повідомлення # 42
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Ще одна цікавинка!!!!З нетерпінням очікую красу!
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-06, 4:40 AM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Сьогодні останній день для надсилання робіт і добирання повідомлень на форумі. Ніяких прохань з переносами строків більше немає. Тому голосування розпочнемо 7 го січня з ранку. Українського, Київського ранку.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: Понеділок, 2014-01-06, 8:21 AM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Додаю в третю номінацію книжку із закладинкою на вибір (на фото приклад закладинок)


“Іде звідна чудна” — збірник видавництва "Братське", у якому подано сценарії вертепів, колядки і щедрівки на будь-який смак.
Книжка познайомить читачів зі святами зимового періоду, сприятиме розвитку акторських та співочих здібностей у дітей різного віку.
Стане у пригоді вчителям, батькам і всім шанувальникам українських традицій та пісень.
У книжці зібрано 8 сценаріїв вертепів та 32 колядки і щедрівки (разом із нотами).
Упорядкувала Христина Матвієнко, оформила Світлана Балух.
Погортати: http://issuu.com/bratske/docs/vertepy_press

Опис звідси
Прикріплення: 1453491.jpg (266.4 Kb) · 2103199.jpg (217.1 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TusiyaДата: Вівторок, 2014-01-07, 5:18 PM | Повідомлення # 45
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 21
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Христос рождается! А де роботи за якi труба голосувати???
 
BulletДата: Вівторок, 2014-01-07, 5:33 PM | Повідомлення # 46
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tusiya голосуємо тут: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/25-948-1


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2014-01-07, 8:45 PM | Повідомлення # 47
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
soncevuda, irinka-vitaminka, і всі хто запропонквав призи у номінацію "Сімецний рроект" : дівчата в цьому році не було жодноі роботи для сімейного проекту визначтесь куди призи переводити будь ласка.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
irinka-vitaminkaДата: Вівторок, 2014-01-07, 11:16 PM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Oленка, новорічна прикраса, зроблена дітьми

http://vk.com/id201987262
 
Окс0832Дата: Середа, 2014-01-08, 1:23 AM | Повідомлення # 49
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
шкода, що так небагато робіт. я мушу визнати: переглядаючи попередні конкурси, минулого року. я закомплексувала і подумала. що ми навіть близько не годимося змагатися з нашими творіннями. ну, для кількості можна було smile
на наступний рік комплекси відсуну в сторону smile всім успіхів!
 
OленкаДата: Середа, 2014-01-08, 2:00 AM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Окс0832, І мені шкода. На Ваше прохання я змінила строки прийому робіт. Щоб Ви мали достатньо часу підготувати і сфотографувати, я справді чекала на Ваші роботи. Що стосуеться кількості робіт, я задоволена і кількістю відгуків, і кількістю робіт. Вони були надіслані не байдужими, дуже милими людьми від чистого серця, зроблені були з душею, не для того щоб показати комусь "Хто кращий", а для створення свята. Люди витратили час на відправку робіт, хоч звичайно всі працюють і мають маленьких діток. І за це я всім учасникам дуже вдячна. Що стосується комплексів - не треба комплексувати, ніхто Вашого таланту не принизить, тому що ми всі талановиті. Прислані роботи всі до єдиноі, зроблені надзвичайно талановитими людьми зовсім для інших цілей, а надіслані на конкурс, якраз для кількості, якби вони усі як Ви думали, то і конкус би не відбувся. У Вас є 3 перемоги, так що це само за себе говорить - роботи у Вас хороші. Продовжуйте творити щастя і ділітесь ним з нами, від цього на душі теплішає. Я чекатиму на Ваші роботи в настуному році.
Надсилайте хоч і зараз. Вони у скринці полежать. Там тільки конкурсні роботи, так що не загубляться
Дякую вам усім ще раз.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Окс0832Дата: Середа, 2014-01-08, 2:48 AM | Повідомлення # 51
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Oленка, я не для себе дописувала, справді. Дуже хотіла бачити іграшки своїх колег по клубу - повірте, там є що показати! так склалося, що всі роботи необдумано потрапили в мережу sad (зробили фотозвіт із зустрічі на двох великих форумах), а нового не нашили. воно ніби й форуми далекі, де викладали, але якось у такі світлі дні (у інші теж не хочеться, не подумайте чого smile ) не хотілося займатися свідомим порушуванням правил конкурсу.

о, я вже давно позбулася комплексу "хто кращий". знаю свої грішки.
ми до вас наш комплексний проект у паралельний конкурс зашлемо, добре? декор оселі не настільки строгий щодо мережі :), а всі наші творіннячка в сумі звеселили одне хороше місце smile

сподіваюся, подовжений термін хоч комусь допоміг smile

а я по собі зробила висновок (тільки не смійтеся)
що 1. іграшки треба почати шити в кінці листопада. а краще у вересні. надійніше буде.
2. син  повинен тренуватися ще з літа. бо з куплених за його проханням матеріалів ми встигли зробити 2 розрізи і замазати клеєм півхати
3. ялинку треба принести до католицького різдва. тоді до 31-го є шанс її вдягти без спішки, і мати такий темп життя, щоб 1 січня хотілося не лежати у кріслі. і бажано, щоб нічого не шуміло - а активно святкувати.
4. менше планувати - більше встигнеш. чиста правда.
усім гарних свят! конкурси вийшли цікаві, я от не можу визначити, за що у доросли проголосувати. стільки праці!


Повідомлення відредагував Окс0832 - Середа, 2014-01-08, 2:55 AM
 
BulletДата: Середа, 2014-01-08, 6:38 PM | Повідомлення # 52
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
! так склалося, що всі роботи необдумано потрапили в мережу (зробили фотозвіт із зустрічі на двох великих форумах), а нового не нашили.

Оксано, на майбутнє: такі проблеми вирішуються швидким видаленням фотографій з мережі. і все wink

І я теж маю перепросити преед Оленкою на невідправку своїх робіт... sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Олена-Дата: Середа, 2014-01-08, 7:08 PM | Повідомлення # 53
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
Bullet, та то не Оксана навіть виклала :). ага, ідея з видаленням, проте - хороша. матимемо всім клубом на прикметі. виправимося наступного року, факт.
бо я також баламутила з термінами в конкурсі. винна, каюся


Повідомлення відредагував Олена- - Середа, 2014-01-08, 7:10 PM
 
Окс0832Дата: Середа, 2014-01-08, 7:11 PM | Повідомлення # 54
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Олена-, підтримую кожне слово :). виправимося, це точно. мені треба було прийняти вольове рішення і вислати роботи подруг , котрі занадто скромні

Повідомлення відредагував Окс0832 - Середа, 2014-01-08, 7:12 PM
 
OленкаДата: Четвер, 2014-01-09, 0:45 AM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
сподіваюся, подовжений термін хоч комусь допоміг

Остання робота, яка прийняла участь у конкусі, надійшла 31 орудня в 20:00.
2 січня надійшла ще одна робота, але автор не мала потрібного статусу і недотстньо повідомлень. Домов бились, що до наступного року ми поспілкуемось.

Ліза, не все загублено, залишився ще Конкурс декору. Давай.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-20, 3:19 AM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Спонсори будь ласка підтвердіть своє спонсорство. Особливо ті, що не були додані у перше повідомлення. Будь ласка звертайтесь за адресами переможців або до мене у приват, або до саміх переможців, як вам зручніше. 

Таna  Таня ти мені своєї адреси не надіслала. 

І будь ласка звітуйтесь. Хоч я і не надавала призів у цьому році, хочу знати, що всі призи були відіслані і отримані, якщо це не дуже важко. Дякую.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: Понеділок, 2014-01-20, 10:51 AM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пані адмін передасть мені журнали для мене і ТМК, а я надішлю Тані разом із книжкою і закладинкою.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-20, 11:01 AM | Повідомлення # 58
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Tana, Дякую, Танюша!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-20, 8:52 PM | Повідомлення # 59
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Пані адмін передасть мені журнали для мене і ТМК, а я надішлю Тані разом із книжкою і закладинкою.

дякую )*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Середа, 2014-02-26, 4:23 PM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Щойно отримала свої призи від Лізи - журнал Все о рукоделии, схема вишивки чоловічої сорочки, прегарна листівочка з привітаннями. А ще від Тані - книжка з вертепами, колядками, щедрівками і красивезна закладинка (моя та, що посередині), та лист з вітаннями. Дякую, дівчата! Вибачте, що без світлин, нема чим сфоткати.
Приз від Лесі буде трошки пізніше, Оленко, не хвилюйся, все дойде.
Оля, дякую за конкурс! Ти наша новорічна фея!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » Конкурс ялинкової новорічної прикраси (В любій техніці викоання. Обговорення, умови, деталі)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.