| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:03 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Bullet, shtynka, nosiknata, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » Конкурс ялинкової новорічної прикраси (В любій техніці викоання. Обговорення, умови, деталі)
Конкурс ялинкової новорічної прикраси
OленкаДата: Середа, 2013-11-20, 11:23 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Нарешті! Знову настала та сама пора року де до його кінця залишається зовсім мало.
З благословіння нашого Адміна
Оголошую Конкурс Новорічної Прикраси виготовленої Вашими власними руками, з участю всіх членів сім"ї або нашими діточками самостійно.

Будь ласка надсилайте ваші роботи уже зараз.

У конкурсі можуть взяти участь учасники нашого форуму, що мають статус "перевіреного користувача"  і мають 25 повідомлень. Робота не повинна фігурувати на іншому форумі.Без жодного авторського підпису.

Прийом робіт з 24 листопада по 6 січня включно. Голосування розпочинаємо 7 січня , а 14 січня, у перший день Старого Нового Року, оголошую результат

Номінацій як і завжди три

1) Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів
зроблена Вашими руками в 2013 році - перша номінація

2)Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів зроблена як сімейний проект в 2013 році – друга номінація.
Обов*язково указати ім*я всіх, прийнявших участь у проєкті і вік дитини якщо дитина, приймала участь у виготовленні

3)Люба Прикраса на ялинку без обмежень на техніку виконання і використання матеріалів зроблена дітьми самостійно в 2013 році - дитячі роботи приймаються з радістю і будуть виділені в окрему, третю номінацію. Вік який я вважаю дитячим, в рамках цього конкурсу - від 3 до 12 років. Розділення по вікових группах не буде.

Робота не повинна фігурувати в мережі. В листі НЕОБХІДНО означити назву конкурсу, і зробити помітку З  назвою номінації, до якої Ви відправляєте свою роботу. Приймаються по 1-4 фото однієї роботи в форматі .jpg (не архів, не ВВ-коди), без жодного авторського підпису; розмір фото по більшій стороні не повинен перевищувати 1000 пікселів

Роботи на доробку повертаються один раз, автор прийнятої роботи отримає підтвердження про отримання не піздніше першої суботи зі дня відправки. Кількість робіт від одного автора не обмежена. Будь ласка відправляйте кожну роботу окремим листом. Це значно полегшує роботу координатора і зберігає купу часу. Роботи з більшою кількістю робіт будуть повернені на доробку.
Роботи відправляти на konkursnavyshivanka@yahoo.com

ПРИЗОВИЙ ФОНД.
1. Від Лізи "Bullet", як від адміна, точно будуть три журнали архівні "Все о рукоделии", електронні подяки за участь в конкурсі всім (для самостійного роздруку) і наші особисті Дипломи переможцям.

2. Редактор журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" пані Леся Літнянська , надає переможцю цього конкурсу один із номерів журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ". ЖУРНАЛ "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ"  "ВОДНОКЛАСНИКАХ" " В КОНТАКТІ"    "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ"   Клікайте - замовляйте, передплачуйте, беріть участь у розіграшах призів для передплатників так конкурсах!
(До кожної із номінацій)

Вчора пані Леся Літнянська прислала спеціально для нашого форуму , для переможців у наших конкурсах старі і новий номер журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ".За, що їй дяка величезна.

Журналів багато , конкурсів також багато. ПРиймайте участь та вигравайте!
Від себе також приготую невеликий подаруночок, так, як надсилатиму журнали я.
Модератор Dmutrik09


3. Від "Тана"  в третю номінацію книжку із закладинкою на вибір (на фото приклад закладинок)


“Іде звідна чудна” — збірник видавництва "Братське", у якому подано сценарії вертепів, колядки і щедрівки на будь-який смак.
Книжка познайомить читачів зі святами зимового періоду, сприятиме розвитку акторських та співочих здібностей у дітей різного віку.
Стане у пригоді вчителям, батькам і всім шанувальникам українських традицій та пісень.
У книжці зібрано 8 сценаріїв вертепів та 32 колядки і щедрівки (разом із нотами).
Упорядкувала Христина Матвієнко, оформила Світлана Балух.
Погортати: http://issuu.com/bratske/docs/vertepy_press

Прикріплення: 1453491.jpg(266Kb) · 2103199.jpg(217Kb)

До формування призового фонду можуть долучитись всі бажаючі.

Бажаю успіхів і натхнення

P.S. Розпорядження Адміна:
"Наголошую: отримання призів - за рахунок переможця! Це стане одним з обов"язкових правил форума".


Прикріплення: 2308782.jpg(170Kb) · 8282041.jpg(165Kb)
Прикріплення: 2308782.jpg (170.4 Kb) · 8282041.jpg (165.4 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Середа, 2014-01-08, 10:34 AM
 
Олена-Дата: Понеділок, 2013-12-16, 2:34 AM | Повідомлення # 21
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
скажіть, будь-ласка, а що значить "не викладалися у мережі". якщо, приміром. моя іграшка є на груповому фото із зустрічі клубу, але ніде не зазначено, що то моя робота - її як розцінювати? можна надсилати? завчасно вдячна за відповідь!
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-12-16, 12:27 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Олена- ()
скажіть, будь-ласка, а що значить "не викладалися у мережі"
 Це означає вона "Не викладалась у мережі". ЇЇ ніхто не бачив раніше і не знає хто автор цієї роботи.
Я Вам хочу запропонувати розказати нам про себе в цій темі. Повідомлень у вас не багато, давайте познайомимось, а я тим часом спитаю у наших Адміна та інших модераторів, як у Вашому випадку поступити.
Мій принцип - щоб не знати чия робота і не бачити її раніше.
Це всіх нас ставить в однакове положення. Ми голосуємо за роботи, які побачили в перше, не знаючи автора роботи. Саме за талант, за посидючість автора саме цієї роботи. З часом ми взнаємо стиль автора і можемо припустити хто автор, але в більшості випадків авторство - це сюрприз.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-16, 1:11 PM | Повідомлення # 23
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Олена-, ну правила є правила. я сама саме зараз сильно страждаю, бо відправляю форумчанкам подарунки, які братимуть участь в оліному конкурсі smile Тож робіть нове! Часу пребагато wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Олена-Дата: Понеділок, 2013-12-16, 1:28 PM | Повідомлення # 24
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
о, та я власне, не за себе переживаю. просто у нас у колективі проводилася гра "вгадай ідею друга". дівчата вишивали іграшку і готували аналогічний комплект матеріалів. отримані пакуночки розіграли лотерейно, і далі треба було скреативити з отриманого щось цікаве, при тому намагаючись вгадати, що вишивала попередня власниця пакунка...
у мене технічно не вийшло зіграти з подругами. але серед них я знаю, багато шанувальниць і цього форуму... і власне, я подумала собі - а чи могли б дівчата надсилати свої роботи, адже гра завершилася проханням до всіх проголосувати за найцікавішу пару, і з метою чесності всі іграшки фотографовані попарно (2 від різних людей з тих же матеріалів), і анонімно.
якщо не можна дівчатам приймати з готовим учатсь тут - то сподіваюся, що ваші правила не забороняють, і ніхто не образиться, якщо я запрошу проголосувати у їхній групі на однокласниках? їм дуже потрібна підтримка і ваша думка smile
http://www.odnoklassniki.ru/bukovinsk/album/54641922080794/page/1
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-16, 3:49 PM | Повідомлення # 25
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Олена-, головне правило, яке лишається незмінним - роботи не повинні фігурувати в мережі.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Олена-Дата: Понеділок, 2013-12-16, 3:51 PM | Повідомлення # 26
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
дякую! ну то, може, хтось захоче до нас у групу завітати і там проголосує :). Заходьте, Лізо, й ви smile
 
OленкаДата: Вівторок, 2013-12-17, 11:05 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
бо відправляю форумчанкам подарунки, які братимуть участь в оліному конкурсі
Ой, молодчинка! Люблю. biggrin
Цитата Олена- ()
ну то, може, хтось захоче до нас у групу завітати і там проголосує :). Заходьте, Лізо, й ви
Бажаю Вам, і Вашим дівчатам успіхів.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2013-12-22, 0:45 AM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Редактор журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" пані Леся Літнянська , надає переможцю цього конкурсу один із номерів журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ".
 (До кожної із 3-ох номінацій) 


Від себе також приготую невеликий подаруночок, так, як надсилатиму журнали я.
Прикріплення: 8622434.jpg (170.4 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2013-12-22, 9:12 PM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Dmutrik09,  дякую пані Лесі і тобі!! smile Це приємний подарунок для нашогофорума напередодні новорічних свят.
Аж ще більше захотілось перемогти в конкурсі smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-12-23, 3:27 AM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Dmutrik09, Цьом-цьом! Дякую, щиро. Може активізуються наші форумчаночки. Я отримала ще декілька робіт. Дуже вдячна!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-12-23, 1:10 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
До закінчення строку прийому робіт залишилось 9 днів. Прошу надсилати свої роботи.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2013-12-24, 11:00 AM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Вчора пані Леся Літнянська прислала спеціально для нашого форуму , для переможців у наших конкурсах старі і новий номер журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ".
Журналів багато , конкурсів також багато. ПРиймайте участь та вигравайте!
Прикріплення: 5795495.jpg (165.4 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2013-12-24, 12:14 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Дякую, обом Лесям wink
До закінчення строку прийому робіт залишилось 8 днів. Прошу надсилати свої роботи.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Середа, 2013-12-25, 2:05 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
На прохання Окс0832, приймаючи до уваги українські реалії, відміняю відрахунок днів до закінчення строку прийому робіт. Переношу строки насилання до 6 січня. Висловлюйте свої думки.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Окс0832Дата: Середа, 2013-12-25, 2:21 AM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
ну, Окс точно дуже рада . навіть не стільки за себе, скільки за шанс побачити на голосуванні більше робіт smile , того року тут було море краси
 
irinka-vitaminkaДата: Середа, 2013-12-25, 10:46 AM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Oленка, якщо чесно, то я боялась не встигнути а цей конкурс, хоча більша частина конкурсної роботи зроблена. Але якщо можно буде надіслати до 6-го січня, то це дуже-дуже добре!

http://vk.com/id201987262
 
OленкаДата: Середа, 2013-12-25, 1:45 PM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата irinka-vitaminka ()
то я боялась не встигнути а цей конкурс,
Будь ласка встигайте. Чекаю.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
irinka-vitaminkaДата: Четвер, 2014-01-02, 0:48 AM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Вислала роботу для конкурсу, коодринаторе, будь-ласка, повідомте, чи отримали, і чи все впорядку, дякую)

http://vk.com/id201987262
 
OленкаДата: Четвер, 2014-01-02, 2:47 AM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Отримала багато робіт. Дякую всім. irinka-vitaminka,  І Ваша робота в тому числі. Дякую що привернули увагу. Я б чекала наступної суботи. Дівчата, не хвилюйтесь. Якщо Ви відправили листи посеред тиждня, до суботи не хвилюйтесь. Субота в мене вихідний день, то ж і перевіряю я всю пошту саме в суботу. Дякую, всім вам, за надіслані роботи.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Четвер, 2014-01-02, 5:56 AM | Повідомлення # 40
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Я б чекала наступної суботи. Дівчата, не хвилюйтесь. Якщо Ви відправили листи посеред тиждня, до суботи не хвилюйтесь. Субота в мене вихідний день, то ж і перевіряю я всю пошту саме в суботу.

я можливо заплуталась в повідомленнях в цій темі, але ж прийом робіт не до суботи (4 січня), а до 6 січня, все вірно? wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Новорічні конкурси » Конкурс ялинкової новорічної прикраси (В любій техніці викоання. Обговорення, умови, деталі)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.