| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:48 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс "Декор оселі до зимових свят" 2011 р. (Результати голосування)
Конкурс "Декор оселі до зимових свят" 2011 р.
nosiknataДата: Неділя, 2011-01-23, 12:16 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline


1. "Прянична хатинка".
Матеріали: Пряничне тісто, для скріплення та прикрашання - айсинг(білок з цукром), для вікон - мармелад. Срібні та золоті кульки, квіти та курчата куплені.
Головна складність - вберегти хатинку від поїдання до того, як іі було сфотографовано і навіть закІнчено. Для цього рекомендується зробити якнайбільше ялинок та нших пряникових фігурок.


2.«Новий рік без ялинки». Уже багато років ми принципово не ставимо живої ялинки на новорічні свята. Отож намагаємось створити святкову атмосферу іншими способами.
З цьогорічних моїх ідей : різдвяні віночки на стіну і двері, виготовлені з природних матеріалів (картонна основа, кілька видів шишок, волоські горіхи, ліщина, зернятка з кавуна, стрічки, спрей для декорування), композиція з колосків (пляшка, пофарбована золотавою фарбою, колоски пшениці, зібрані в стилізваний міні-дідух, шишки, кульки) та композиція в стилі хай-тек (пляшка, пофарбована в сріблясте, ялинкові кульки, палички бамбуку, дощик).

Цього року на нашому новорічному столі також з"явилося кілька нових салатниць (декупаж, легкоплавкі гранули, матовий акриловий лак).

Ну а передноворічному вмісту своєї поштової скриньки я дала раду, зробивши гірлянду (купа листівок від друзів та рідних, стрічка, прищіпки).


3. "Святкова скатертина".

Звичайну білу скатертину прикрашено декоративною тасьмою і золотистими дзвониками(по низу). В центрі столу овальна серветка в тон, декорована бантиками з атласних стрічок.Додатково пошито комплект серветок для гостей у тій же кольоровій гамі.


Конкурс завершено!
Переможець - робота №2 "Новий рік без ялинки", автор - Сестра_Юлія!!! Оплески і нагороди додаються!!! Вітаємо переможця у коментарях smile

Друге місце - "Святкова скатертина", автор - sovka - 9 голосів.
Третє місце - "Прянична хатинка", автор - Liza - 5 голосів.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LizaДата: Середа, 2011-02-09, 8:50 PM | Повідомлення # 2
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Bullet, дякую!
Сьогодні отримала бандероль з подарунками. Оці гарненьки серветки тепер мої!
http://bullet-13.at.ua/photo....4-0-405



Повідомлення відредагував Bullet - Середа, 2011-02-09, 9:32 PM
 
LizaДата: Неділя, 2011-02-27, 1:48 PM | Повідомлення # 3
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
nosiknata, дякую за подарунок!
 
sovkaДата: Неділя, 2011-03-13, 3:20 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Щойно згадала, що забула прозвітувати про отримання призів... щось я вже зовсім забігалася wacko
Подумала, що найкраще буде дати посилання на мій блог, аби не завантажувати форума зайвими фото
блог LLevchenko
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-03-24, 5:32 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Звітую і я про свої призи, отримані від організаторів конкурсу. Це купа схемок, які дуже згодяться в роботі, валяна кишенька "з памороззю", книжка про основи вишивки "сашико", чудова новорічна листівочка, купа листівок і магніт з краєвидами Чернівців (давно хочу побувати, та все не випадає). Призи показую в деталях, бо страшенно ними тішусь. Дякую Наталі і всім причетним до організації конкурсу!





Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Четвер, 2011-03-24, 5:33 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс "Декор оселі до зимових свят" 2011 р. (Результати голосування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.