| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 10:03 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Bullet, nosiknata  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Інше рукоділля » Журнали по рукоділлю » Книги и альбомы
Книги и альбомы
klazyДата: Четвер, 2014-06-12, 10:28 PM | Повідомлення # 481
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Репутація: 8
Статус: Offline
панове, хочу спитату власникыв книги"Борщівська народна сорочка: Матеріали. Крій. Техніки шитва. Колекція Борщівського краєзнавчого музею. Людмила та Олексій Покусінські"
наскiльки там важко розiбратися у швах? хочу купити, але боюсь, що заплутаюсь:))
розумiю, що нема нiчого неможливого для людини з iнтелектом, але ж все-таки... зрозумiлi схеми i процес вишивки?
 
VoloshkaДата: Четвер, 2014-06-12, 10:39 PM | Повідомлення # 482
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
klazy, ось тут є скани декількох сторінок і відповідь

Цитата Andrew_Yer
Дуже добре описано. Як писала mykolaja: "...вишити і пошити за цієї книгою не зможе лише лінивий"

http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/38-847-4

В мене в самоï поки що нема, але по сканах мені теж досить зрозуміло, що до чого...так що, може, й ви прикиньте собі smile
 
klazyДата: П`ятниця, 2014-06-13, 3:50 PM | Повідомлення # 483
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Репутація: 8
Статус: Offline
Волошко, дякую вам за посилання і Андрієві за скани. Дійсно, наче не так вже й страшно виглядає:)
 
jennДата: Понеділок, 2014-06-16, 9:02 PM | Повідомлення # 484
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 48
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи хтось тримав у руках Віра Зайченко  "ВИШИВКА КОЗАЦЬКОЇ СТАРШИНИ ХVІІ - ХVІІІ СТОЛІТЬ"  ( не техніки! )  ?
Ніде не знайду інформації про зміст. (враження, загальні фото, тощо, не кажучи вже про скани всієї книжки).


Повідомлення відредагував jenn - Понеділок, 2014-06-16, 9:03 PM
 
VoloshkaДата: Вівторок, 2014-06-17, 0:45 AM | Повідомлення # 485
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Цитата jenn ()
Чи хтось тримав у руках Віра Зайченко "ВИШИВКА КОЗАЦЬКОЇ СТАРШИНИ ХVІІ - ХVІІІ СТОЛІТЬ" ( не техніки! ) ?Ніде не знайду інформації про зміст. (враження, загальні фото, тощо, не кажучи вже про скани всієї книжки).


Оця?



Вона в мене є, але я в найближчі тижні не вдома, так що не сфотографую. Пишу по пам'яті. Досить невелика і тоненька, книга не дидактична, а саме знайомство із вишивкою украïнських еліт відвідного періоду часу / художній альбом. Багато фото, узори і фото такі, як на обкладинці. В кінці є репродукція виокремлених типів стежків (які ми всі знаємо). Вишивки всі барокові, надзвичайно гарні, мені хочеться багато що відшити якось за нагоди (ну якщо вже вишивати, то чого б не вишити щось дуже гарне, наприклад гаптуванням золотою ниткою ? smile )

В чому плюси:

- одне з небагатьох джерел, що знайомить із високохудожнім шиттям для еліт, а це прогалина. В нас дуже поширена буржуазна загальноєвропейська вишивка, що живіше за всіх живих ще з 19 ст, і починають якось люди знайомитись із народною вишивкою, а от з нац. традицією "високоï" вишивки майже не знайомі (а там дуже цікаво).

Мінуси (ну для кого як):

- не дидактичне видання.
Прикріплення: 8075250.gif (26.2 Kb)
 
jennДата: Вівторок, 2014-06-17, 2:00 AM | Повідомлення # 486
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 48
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Voloshka, знову ви мене виручаєте smile
То я передивилася наш фільм "Пропала грамота", і так уже захотілося вишивку у козаків подивитися, та щоб багату, з золотим шитвом тощо, от і гадаю, що ж придбати, потішити очі happy


Повідомлення відредагував jenn - Вівторок, 2014-06-17, 2:06 AM
 
VoloshkaДата: Вівторок, 2014-06-17, 10:36 AM | Повідомлення # 487
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
jenn, Прошу! Тоді ця книга саме те, що треба ! Втіха гарантована.
 
oliaoliaДата: Середа, 2014-07-09, 11:46 AM | Повідомлення # 488
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго дня! Недавно я продивлялася сторінки форуму і натрапила на море літератури,де би можна почерпати інформацію.Хочу порадити передивитись альбоми Люби Гавур їх є 4.На жаль,бачила на руках ,так що смоги фотографувати не мала.Правда знайшла де можна замовити.Львівське видавництво Апріорі.До речі,вони випускають і книги Чумарної.
 
jennДата: Неділя, 2014-07-13, 3:33 AM | Повідомлення # 489
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 48
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, у мене питаннячко по книжці "Полотняний літопис України" (Китова С.), чи існує вона у форматі, скажімо, pdf, або й іншому великому, бо у мережі бачу лише у форматі djvu, а він такий маненький, що, хоч трісни, не можу роздивитися візерунки на рушниках більш-менш детально. wacko
 
VoloshkaДата: Понеділок, 2014-07-14, 8:58 PM | Повідомлення # 490
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Дівчата, хто питав про книгу Покусінських "Борщівська народна сорочка: Матеріали. Крій. Техніки шитва. Колекція Борщівського краєзнавчого музею"? Я зважилась і от-от придбала ïï. Це просто захват! Абсолютно зрозуміле, як на мене, пояснення величезноï кількості швів, з'єднувальних швів, мережок, рубчиків, тощо. Моделі всіх типів крою. Сотні старовинних сорочок, кожна із дуже гарним зображенням вишивки і схемою до неï, моделлю викрійки  (по клаптикам! де і як зшивати - хіба що розміри своï треба). Це щось неймовірне, якщо ви колись хотіли собі борщівську сорочку (хоча шви і моделі і для інших згодяться), то можете зробити собі такий подарунок на свято, якщо не збирались - то зберетесь, як побачите )))

Повідомлення відредагував Voloshka - Понеділок, 2014-07-14, 8:58 PM
 
4ae_4kaДата: П`ятниця, 2014-08-22, 1:36 PM | Повідомлення # 491
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
Я теж хочу приєднатись до рекомендацій щодо книжки "Борщівська народна сорочка: Матеріали. Крій. Техніки шитва. Колекція Борщівського краєзнавчого музею". Декілька днів тому привезли мені цю книжку. Я в захваті від її змісту та якості печаті. Є тільки два маленьких  недоліка  -  дуже важка та дорога. Але вона того вартує - дуже гарні світлини та схеми. Усе зрозуміло. Один із визерунків  почну вишивати собі.
 
GalunaBoykoДата: Четвер, 2015-01-08, 8:27 PM | Повідомлення # 492
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Книга "Борщівська народна сорочка: Матеріали. Крій. Техніки шитва. КолекціяБорщівського краєзнавчого музею" дійсно безцінна, довго не могла її купити, бо в магазини довго не завозили, але пару днів знайшла в інтернеті і вона була в наявності - http://krestik.kiev.ua/blog/sekrety-borshchevskoy-vyshivanki .
 
HelenochkaДата: П`ятниця, 2015-01-09, 2:30 AM | Повідомлення # 493
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
Доступно тільки для користувачів
 
яяДата: П`ятниця, 2015-01-30, 3:37 PM | Повідомлення # 494
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline

Доброго дня Форумчани
- шукаю уже 2ий рік узір до сорочки Педана. Якщо хтось десь ,ачив подібне підкажіть б-ласка. Буду дуже вдячиний smile
 
HelenochkaДата: Середа, 2015-03-25, 5:09 PM | Повідомлення # 495
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
Крій та шиття, 1958р. Є побудови викрійки української жіночої сорочки, керсетки, української чоловічої сорочки  https://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=56417

 

Додано (2015-03-25, 5:09 PM)
---------------------------------------------
книжка http://gallery.ru/watch?a=bTCu-mYwT

Повідомлення відредагував Helenochka - Вівторок, 2015-03-03, 7:23 PM
 
ecoДата: П`ятниця, 2015-04-17, 0:22 AM | Повідомлення # 496
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Панове, почала переглядати тему з перших сторінок і виникли такі питання-пропозиції:
1. Можливо, варто створити перелік книг/матеріалів, що є в темі і прикріпити зверху (або якщо є можливість - на окрему сторінку-бібліотеку)? Можу взятись за технічну роботу, принаймні частину.
2. що витікає з попереднього - у старих повідомленнях більшість файлів вже недоступна для скачування. Хтось може порадити "живучий" файлообмінник/накопичувач файлів, щоб ці скарби не втрачались і тим, хто приходить пізніше не було "мучительно больно" smile
Ex.ua, google drive, hurtom? 

За кілька років назбирала чималу (електронну) бібліотечку по темі, але перевіряти, що вже є, а що - ні, поки не маю натхнення smile
 
HelenochkaДата: П`ятниця, 2015-05-29, 3:24 PM | Повідомлення # 497
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
Роман Пилип "Художня вишивка українців Закарпаття" http://lemko.org/pdf/Pilip.pdf
 
jennДата: Вівторок, 2015-06-02, 1:27 PM | Повідомлення # 498
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 48
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Пані та панове, в мене знову дурне питання. Знаю, що десь у 2010 році були надруковані отакі зібрання узорів:
"Українські народні узори : зібрала Ольга Косач-Кривинюк"
"Український народний орнамент: вишивки, тканини, писанки : зібрала Ольга Петрівна Косач-Драгоманова (Олена Пчілка)"
А де ж їх можна купити?  Я любитель книжок у паперовому вигляді. А їх ніде не знайду у продажу...
 
ПтичкаДата: Вівторок, 2015-06-02, 1:55 PM | Повідомлення # 499
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
jenn
Приєднуюсь до Вашого питання....Шукаю  ці видання теж...Як що щось стане Вам відомо (стосовно ціх видань) повідомте,будь ласка, і мене :)))
 
lexx_13Дата: Середа, 2015-08-05, 1:34 PM | Повідомлення # 500
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата jenn ()
Пані та панове, в мене знову дурне питання. Знаю, що десь у 2010 році були надруковані отакі зібрання узорів: "Українські народні узори : зібрала Ольга Косач-Кривинюк" "Український народний орнамент: вишивки, тканини, писанки : зібрала Ольга Петрівна Косач-Драгоманова (Олена Пчілка)" А де ж їх можна купити?  Я любитель книжок у паперовому вигляді. А їх ніде не знайду у продажу...
Купити не зможете, тому що вони вже не продаються. Тираж всього 300 примірників.
Але, якщо дуже потрібно, то маю декілька штук.
Усі питання через ПП.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Інше рукоділля » Журнали по рукоділлю » Книги и альбомы
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.