| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 4:58 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: монах, Пасіонарія, Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Вишивання як українська традиція » Чорні вишиванки (у якості форми одягу етнонаціонал. орг.) (Розробка форми одягу)
Чорні вишиванки (у якості форми одягу етнонаціонал. орг.)
OgnejarДата: Вівторок, 2009-08-25, 8:17 PM | Повідомлення # 21
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: -3
Статус: Offline
Ксенія

Це моя власна концепція...

Quote
До відносно «чистих» слов’янських типів (з концепції типів остєвропидів) можна віднести (приблизна слов’янська приналежність у (%): середня – 51-74%, вище середньої – 75-90%, найвища – 90-100%, треба враховувати, що з часом були епохальні зміни):
1. Північні слов’яни:
100% - нордид, але слов’янським є саме східний нордид
100% - західний балтид (та інші, окрім східного балтиду який має менше 50%)
2. Південні слов’яни:
80% - динарські типи (серед яких, карпатид має 100%)
75% - альпінид (серед яких, горид має 100%)
10% - середземноморські типи (серед яких, лише «північний» понтид
має 100%)

(На основі роботи: І. Швидецькі "Розселення древніх слов'ян" (Расове розселення слов'ян поч. 11 ст.))

яля

а чорні запорожці, Чорна Русь, чорнці та ін.? З цим кольором пов'язано набагато більше символізму.

Якщо нацисти носили краватки ви їх також будете вважати бандитськими?

Етнічних українців - потомків славних козаків - 60% - це центральноукраїнський антропологічний тип + 20% українців з південних слов'ян (темнопигментованих). Так що загалом - 80%.

 
cherryДата: Четвер, 2009-08-27, 10:07 AM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Особисто для мене є два "антропологічних типи"- хороші люди і не дуже хороші. Причому, зазвичай, не дуже добрі люди, якщо з ними поговорити, подружитись і т.д., виявляються не такими й поганими))) Що за звичка в чоловіків до об`єднань, а насправді - роз`єднань, бо ви ж себе Ognejar, хочете відокремити від українського народу, де і українці, і інші національності. Попахує фашизмом, расизмом і т.п. Фе....
 
nosiknataДата: Четвер, 2009-08-27, 11:03 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Шановні вишивальниці! звертаю вашу увагу на назву нашого сайту, бо мені ця полеміка вже в печінках, і прошу пригадати з чого це все починалося!!!!!Людина звернулась до нас за допомогою

(((або потріпати нерви - тоді Вам, шановний, на рос. форуми, гостинно прошу!!)))

Значить, нагадую, потрібні: Чорні вишиванки.....З народним орнаментом, чорного кольору.
Я це бачу так:
1. Ognejar перечитайте гілку форуму про символи на рушниках, сорочках. Визначте символи, які би Ви хотіли бачити в схемі узору.
2. Визначтесь з кольором сорочки і кольоровою гамою вишивки ( чисто чорне на чорному тлі - не розглядається, я правильно зрозуміла?) - чорно-біло-малинова вишивка чи ще якийсь колір.
3.Визначтесь до кінця з кольором порв"язки, її шириною, чи буде там рамочка навколо сонця, чи буде взагалі окантовка пов"язки і т.п.
4.Порахуйте кількість членів у Вашому об"єднанні (організації) - дл ятого щоб мати можливі маштабии замовлення і відповідно до цього обговорити строки його виконання, як варіант - розробки моделі вишиванок для чоловіків і жінок( різного крою).Якщо це буде повсякденний одяг -то згідно пори року ( куртки з вимволікою, футболки)

це я приблизно описала. І останнє - передивіться гілку форуму про ссилки на вишивальні магазини в інтернеті, можливо Вам щось припаде до душі згідно Ваших переконань. Якщо ні, ражу знайти майстера з вишивки, якому потрібно показати і розказати все вище перечислене і який візьметься все це вишивати ( про машинну вишивку мова не йде - я правильно зрозуміла?). Не факт, що ця людина яка буде виконувати це замовлення буде сприймати Ваші ідеї, тому можливо дівчата самі вишиють вишиванки для хлопців об"єднання ( організації)- тоді це буде колективне створення вишиваної сорочки і кожен зможе привнести щось своє.

Надіюсь, мої поради Вам допоможуть.

Прошу форумчанок надалі в цій темі підтримати мене і викладати Тільки своє бачення вишиваної сорочки для п.Ognejar, а не особисте ставлення до "ідеї". ((Повірте, дівчата, прийшлося "добирати" слова!))



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
КсеніяДата: Четвер, 2009-08-27, 3:45 PM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
nosiknata, +1))
Ognejar, не забудьте потім показати, що у вас вийшло. І повідомити назву вашої організації, було б цікаво


Полтава, Огнівка
 
OgnejarДата: Четвер, 2009-08-27, 7:20 PM | Повідомлення # 25
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: -3
Статус: Offline
nosiknata

Наконец то конструктив smile

Вообщем, дабы не вызывать нацистские ассоциации, я думаю, что лучше взять белую вышиванку.

Остальное сейчас разрабатывается. Я выложу наброски.

И организация возможно изначально будет аполитична и екологическая. Так как больше возможностей, есть люди, которые готовы спонсировать подобные организации.

Вибачте за москальську biggrin

 
BulletДата: Четвер, 2009-08-27, 10:49 PM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ognejar)
Вибачте за москальську

... пАтАлок... (с)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-08-28, 2:34 AM | Повідомлення # 27
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ognejar)
Остальное сейчас разрабатывается. Я выложу наброски. И организация возможно изначально будет аполитична и екологическая. Так как больше возможностей, есть люди, которые готовы спонсировать подобные организации.

я думаю, вам варто тимчасово піти, щоб, можливо, потім повернутись і створити нову тему. Вам тут всі намагаються допомогти, а вилише провокативні дописи якісь пишете.

Тема буде закрита за добу і знищена за три доби. Ognejar, як придумаєте "концепцію" вашої спільноти, приходьте, як потребуватимете допомоги від нашого форума. Посильно допоможемо. Моя пропозиція, дана вам в приватному повідомленні стосовно телефону майстрині машинної вишивки - в силі. Звертайтесь.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
mikoalpenloДата: Неділя, 2017-03-19, 8:29 PM | Повідомлення # 28
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго всім дня, хочу вам написати що саме я чув про чорну вишиванку. А чув, що чорні вишиванки вишивали всім українцям і вони зберігалися десь далеко у шафі. А вони були саме на випадок смерті, тобто українців ховали саме у чорних вишиванках і зрозуміло, що всі присутні на похоронах також були в чорних вишиванках. Тобто чорні вишиванки були символом трауру.
Проте, коли замовляв вишиванку на сайті і розмовляв з оператором, то вона мені розвіяла такі думки та сказали, що чорні вишиванки з’явились відносно недавно, можливо після 1 світової. Казала, що солдатам УПА було зручніше воювати саме у чорних вишиванках. Не знаю що з цього правда.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Вишивання як українська традиція » Чорні вишиванки (у якості форми одягу етнонаціонал. орг.) (Розробка форми одягу)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.