| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 7:55 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Пропозиції по роботі сайту і форуму.
Пропозиції по роботі сайту і форуму.
OленкаДата: Субота, 2011-12-10, 9:21 AM | Повідомлення # 281
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Warning: Something's Not Right Here!
www.radikal.ru contains malware. Your computer might catch a virus if you visit this site.
Google has found malicious software may be installed onto your computer if you proceed. If you've visited this site in the past or you trust this site, it's possible that it has just recently been compromised by a hacker. You should not proceed, and perhaps try again tomorrow or go somewhere else.
We have already notified www.radikal.ru that we found malware on the site. For more about the problems found on www.radikal.ru, visit the Google Safe Browsing diagnostic page.

If you understand that visiting this site may harm your computer, proceed anyway.

Help improve detection of malware by sending additional data to Google about sites on which you see this warning. This data will be handled in accordance with the Safe Browsi
ng
privac[/size]y policies.


Не знаю чи у всіх таке повідомлення, але це означає, що на нашому форумі є віруси, котрі заносяться з радікалу. Один з видів боротьби видалити все що пов"язане з радикалом

Дослівний переклад на українську я не переведу:
www.radikal.ru содержит малвере (Наносящее повреждение враждебные/агрессивные) Ваш компьютер может заразится вирусом, из за посещение этого сайта. Google нашел агрессивную программу, которая может устанвится на ваш компьютер. Если вы пользовались этой страницей раньше или доверяете ей, возможно что ваш компьютер подвергся атаке хакера. Не посещайте страницу сегодня или вообще посетите другую страницу, ..... Мы уже сообщили www.radikal.ru,что на его странице было найдено Наносящее повреждение враждебные/агрессивные программы.
Не знаю, чи буде прийняти це попередження до уваги, одна з пропозицій для захисту тих, хто відвідує форум, видалити все що пов"язане з радикалом, або почекати день або два, і подивитись чи це попередження зникне.
Якщо для вас такі попередження не нові, і ви з ними знайомі, будь ласка дайте мені знати.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
shtynkaДата: Субота, 2011-12-10, 10:52 AM | Повідомлення # 282
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline

та ж сама їрунда


Моя майстерня
 
JinseiДата: П`ятниця, 2011-12-23, 7:26 PM | Повідомлення # 283
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Доброго дня усім!

Почитала тут про проблеми із авторськими правами і згадалось, що брала участь у рушниковому конкурсі, а там підпис на фото ставиться одним рядочком знизу, який дуже легко видалити навіть і без фотошопу. Переглянула інші конкурси - там схожа ситуація. Тому прошу адміністрацію надалі усі роботи прислані на будь-який конкурс маркувати водяними знаками. Наприклад як тут. Тобто, навскоси через усе фото, щоб ніяк позбутися його було незмога.
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-12-23, 7:37 PM | Повідомлення # 284
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Не знаю, чи буде прийняти це попередження до уваги, одна з пропозицій для захисту тих, хто відвідує форум, видалити все що пов"язане з радикалом, або почекати день або два, і подивитись чи це попередження зникне.

Оля, це нереально. Подивіться внизу форума статистику - скільки тем і скільки повідомлень.. половина повідомлень мають лінки на радикал...

Quote (Jinsei)
Тому прошу адміністрацію надалі усі роботи прислані на будь-який конкурс маркувати водяними знаками. Наприклад як тут. Тобто, навскоси через усе фото, щоб ніяк позбутися його було незмога.

це сильно спотворює роботу. У нас так багато крадуть усюди, не лише на нашому форумі, що боротись важко. Дякую за слушне зауваження, будемо старатись ставити клеймо побільшого розміру, наприклад, як Леся Демчук.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2011-12-25, 1:03 PM | Повідомлення # 285
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Питання про кнопку гри онлайн, яка вискакує щоразу десь зверху. Це реклама, якою сайт заробляє гроші чи якась помилка в кодах? Напружує вже.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-12-25, 1:31 PM | Повідомлення # 286
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Питання про кнопку гри онлайн, яка вискакує щоразу десь зверху. Це реклама, якою сайт заробляє гроші чи якась помилка в кодах? Напружує вже.

Ні, це реклама від Юкоза. Я не маю до цього стосунку.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: Понеділок, 2012-01-30, 8:37 PM | Повідомлення # 287
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Bullet, підпис з палітрою анулювала (плакала при цьому гіркими сльозами) smile . Хотіла зясувати наступне: чи відображається інформація про перемогу в конкурсах в рядочку "нагороди", бо деякі нагороди є, а більшості нема. Я так розумію це тому, що якщо конкурс проводить модератор - він додає нагороду, якщо ж не модератор - то такої можливості немає.

 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-30, 10:18 PM | Повідомлення # 288
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
sjana_if, Це також моя проблема - чекаю поки переможцям в моiх конкурсах добавлять нагороди!!! Агов! Чарiвницi з правами добавляти i змiнювати!!! Допоможiть!!!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-01-31, 1:05 AM | Повідомлення # 289
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Агов! Чарiвницi з правами добааляти i змiнювати!!! Допоможiть!!!

Оленко, і всі, кого турбує подібне питання - напишіть у приват список переможців і текст для нагороди - я добавлю )))
Я, як давній модератор гілки конкурсів на форумі залюбки допоможу!


Моя майстерня
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-01-31, 2:58 AM | Повідомлення # 290
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата ! Нагороди у своєму конкурсі серветковому додам обов"язково завтра! дякую , бо забула. biggrin

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-31, 3:07 AM | Повідомлення # 291
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sjana_if, Oленка,
Quote (sjana_if)
Хотіла зясувати наступне: чи відображається інформація про перемогу в конкурсах в рядочку "нагороди", бо деякі нагороди є, а більшості нема. Я так розумію це тому, що якщо конкурс проводить модератор - він додає нагороду, якщо ж не модератор - то такої можливості немає.

Таня Штинька вже відповіла на ваше питання: такі права має модератор, в кожному розділі є свій модератор, до нього зазвичай і звертаються з подібними питаннями.
Це стандартна форумчанська практика (не лише на нашому форумі, а усюди в мережі), тому я і не подумала попереджати про це великими літерами. Але як вияснилось , що не всі мають великий досвід в веб-спілкуванні, то я краще напишу ще про це, дякую за зауваження wink

Dmutrik09, головне, щоб вони взагалі колись були. wink
Згідно правил форума, призи надсилаються протягом місяця з дня оголошення переможців. Я теж трошки затримала відсилку призів за рушниковий конкурс і за конкурс Символ Року, тому що два місяці сиділа взагалі без зарплати. Але в п"ятницю нам дали зарлпату (ура!!) і тепер можу спокійно все розіслати. Тож Лесю, не переживай, ти не одинока ;)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-01-31, 9:46 AM | Повідомлення # 292
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Це стандартна форумчанська практика (не лише на нашому форумі, а усюди в мережі), тому я і не подумала попереджати про це великими літерами. Але як вияснилось , що не всі мають великий досвід в веб-спілкуванні, то я краще напишу ще про це, дякую за зауваження


Я не знала що конкурси тільки модератори проводять, я думала всі бажаючі, дякую що дозволили smile



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-31, 10:21 AM | Повідомлення # 293
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Я не знала що конкурси тільки модератори проводять, я думала всі бажаючі, дякую що дозволили

Оленка, ви мене дивуєте smile А те, що ВИ проводили конкурс - для вас не показник? smile
з процитованих вами слів я не побачила, з чого можна було зробити висновок, що конкурси проводять лише модератори.
Я особисто вам пояснювала колись в розмові, що модератори мають право створювати теми, тому що звичайні користувачі не напружуються пошукати чи є подібна тема у форумі і у нас була купа тем-клонів. Саме тому ми обмежили права користувачів!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-01-31, 10:45 AM | Повідомлення # 294
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Ліз призи я розіслала і якось навіть усі швиденько дійшли, що мене дуже здивувало. Скажемо так :приємно. Я мала на увазі додати нагороди в "нагороди". biggrin Шо сьогодні ж зроблю!У мене вконкурсі три переможці було... smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-01-31, 11:15 AM | Повідомлення # 295
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Оленка, ви мене дивуєте А те, що ВИ проводили конкурс - для вас не показник?
Ліз, не дивуйтесь, буває... я не те процитувала. А розмови я пам"ятаю, все в порядку. Просто модераторам легше все це робити, бо нікого не треба ні про що просити, захотів - зробив. І не можна всім мати однакові права - це як маючи країну де всі королі, уявляете?! Я да!

Quote (Dmutrik09)
Ліз призи я розіслала і якось навіть усі швиденько дійшли, що мене дуже здивувало. Скажемо так :приємно.
Ну обидві молодці і ти і пошта smile



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
gagushaДата: Субота, 2012-07-07, 12:52 PM | Повідомлення # 296
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
дівчата, хочу запитати, чи збираєтесь ви у реалі? Щось не бачу такої теми, якщо є, підкажіть будь ласка де саме?
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-07-07, 2:08 PM | Повідомлення # 297
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
gagusha, ось тут.
http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/28-334-1


ore et labore!
 
BulletДата: Четвер, 2012-07-19, 7:21 PM | Повідомлення # 298
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
До уваги авторів сайтів та блогів.

Хочете зібльшити відвідуваність вашого комерційного чи просто публічного сайта/блога?

Ми запустили ротацію банерів в верхній частині форума. Поки що там банери крутяться тестово, до кінця липня. Якщо вам цікаво прокрутити ваш банер на нашому форумі, ви можете зробити це за 1 долар на місяць. Звертайтесь в приват до мене, будь ласка.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2012-07-22, 5:36 PM | Повідомлення # 299
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую, Bullet, спочатку не зрозуміла, бо повільний інет, а тепер очевидно, що то хороша ідея!

Запустила напів-артіль, навіп-гру, але за змістом довгобуд Виплекана сорочка
Долучайтесь!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2012-11-14, 1:41 AM | Повідомлення # 300
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Уважно перечитую всю цю тему з самого початку, але прошу і вас ЩЕ РАЗ написати, кому яких змін хотілось би у форумі.

Може, комусь незручно щось?

Все візьму до уваги smile

Разом зробимо улюблений форум зручнішим :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Пропозиції по роботі сайту і форуму.
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.