| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 6:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Поточні повідомлення адміністратора і модератора (читати ВСІМ!)
Поточні повідомлення адміністратора і модератора
BulletДата: Неділя, 2009-06-21, 12:00 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
До уваги читачів та дописувачів нашого форума!

З 21 по 24 червня включно адміністратор не матиме доступа до форума (з огляду відсутності компьютерів там, де перебуватиму))).

Прошу вас спокійно ставитись до спамерів, що час від часу смітять у форумі, не вступати з ними в дискусії.

Прохання до форумчан:
- скопіювати адресу повідомлення спамера і вставити коментарем в цю тему (лінк!)

Прохання до модераторів:
- видаляйте спам-коментарі у форумі і в новинах, щойно побачите їх. У вас у кожного є відповідні права в темах, до яких ви прикріплені.

Дякую за розуміння smile Приємних всім вихідних!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-06-26, 12:17 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
До уваги форумчан!

Сьогодні відбулись деякі зміни в налаштуваннях профілів користувачів + із-за активності форумчан ми збільшили кількість рейтингових повідомлень (наприклад, якщо раніше, щоб увійти до складу групи "побратим" потрібно було набрати 80 актвиних дописів, то тепер 100 і так далі)

Активному дописувачу новин/афіш і інтервью з цікавими персонами Вікахо був наданий персональний статус в групі "Писар" (аналог сучасного "журналіст" smile ) Якщо на форумі ще є активні дописувачі, що хотіли би потрапити до цієї групи, пишіть мені в приват.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2009-06-26, 9:26 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Писар -- подобаэться статус. Бажаю досягти в цьому статусі друкованих успіхів!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
VikahoДата: Понеділок, 2009-06-29, 7:39 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Ой, тільки зараз помітила повідомлення...

Класний статус та гарні новації! Дякую!! happy
Сподіваюся, моя писанина піде на користь розвитку сайту wink

 
BulletДата: Понеділок, 2009-06-29, 8:03 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
Сподіваюся, моя писанина піде на користь розвитку сайту

Що ти, Віко! Ти вже дуже нам допомогла smile Сподіваюсь і на подальшу твою допомогу відвідувачам форума - інформаційну wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Понеділок, 2009-06-29, 8:05 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Спробую виправдати сподівання wink
 
BulletДата: Неділя, 2009-09-20, 10:53 AM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сьогодні склеїла кілька одноманітних тем, видалила 2 теми з вітаннями з дниною, де було 0 відповідей.
Перенесла *пошту щастя* в розділ *Творимо спільно*, думаю, туди теми ці підходять ідеально.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2009-09-22, 10:58 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Шановні формчанки, пропоную тим, хто бажає показувати свої творчі досягнення, створити власну тему (по одній темі на кожного учасника, ну максимум по дві, якщо вже дуууже треба))))

Маємо чудовий розділ Для спілкування і обміну досвідом:
розділ ОБМІН ДОСВІДОМ --- ДОСВІД УЧАСНИКІВ ФОРУМА тут створіть собі темку і викладайте ваші хвастульки. smile Кожний матиме *свою* тему, певно, за кимосьбудуть слідкувати спеціально, а для інших такі теми будуть взірцем організованості і таке інше.

В добру путь smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
abilanДата: Четвер, 2009-09-24, 10:31 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Bullet, мені здається, що так може статися плутаниця. Дещо вже є у "Вишиванні" у "Вишивальних процесах", дещо в "Інших рукоділлях". Крім того, якщо кожна бажаюча відкриє тему про свої досягнення в рукоділлях, то це буде немало тем для одного підрозділу. Може окремий підрозділ відкрити про "Рукодільні витвори форумчан"?

Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
BulletДата: Четвер, 2009-09-24, 1:55 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
abilan, мм... а ви маєте рацію. Відкрию, але у вихідні. Нині маю мало часу на сидіння за компьютером smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Субота, 2009-09-26, 0:14 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Маю гіркий досвід спілкування коли кожна з вишивальниць створює власну галерею робіт, потім місяцями там пусто, а таких галерей можуть бути сотні на одному форумі - розібратись хто що нове вишив нереально! У нас вже є тема - хвастульки, просто через певні проміжки часу всі подяки і гілки дискусій пропоную видаляти, залишаючи лише самі роботи. А обговорення хай буде у приватних повідомленнях(в особистому профілі їх легко можна редагувати і без допомоги адміністратора). Я пропоную все що вже викладено просто почистити і залишити лише галерею робіт і корисні поради.


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
abilanДата: Вівторок, 2009-09-29, 10:07 AM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
nosiknata, наші рушники, рубахи, серветки, інші рукоділля, хвастульки є в різних темах. Їх не так мало. І не так мало на форумі дуже цікавих людей, роботи яких у різних техніках хочеться подивитися саме в авторській галереї, а не шукаючи їх по темах. Може і не треба створювати розділом, підрозділом, чи темою, на деяких форумах (на тому ж хоббіпорталі) є технічна можливість створити свою фотогалерею робіт. Там і коментарі, і голосування, та інше. І це дуже зручно. Кнопка під "Статусом" - і все. Це, звичайно, скоріше до адмінів...

Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
BulletДата: Вівторок, 2009-09-29, 9:08 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (abilan)
є технічна можливість створити свою фотогалерею робіт. Там і коментарі, і голосування, та інше. І це дуже зручно. Кнопка під "Статусом" - і все. Це, звичайно, скоріше до адмінів...

ми користуємо безкоштовний російський сервіс Укоз.ру, що надав нам 800 Мб простору і нескладні до конструювання шаблони. Пропоную кожному, хто забажає, створити свій сайт на основі Укоз.ру і свою веб-адресу розмістити в профілі, тоді всі бачитимуть веб-галерею користувача або в підписі (як у мене), або як у Абілан, наприклад - під кожним повідомленням smile

Можна взагалі створити на один манер всі галереї наших користувачів, щоб повторювався *дизайн* нашого форума. Якщо у вас великі проблеми з ствоернням такого сайта на шаблоні, звертайтесь в приват. Безкоштовно, ясна річ.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2010-02-10, 2:44 PM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
1. Виправила назву теми про очіпок http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/19-345-1 , тепер *Очіпок та інші жіночі головні убори* (якщо ви проти - аргументуйте і ми створимо для наміток іншу тему).

2. Робота сервера нестійка. Укоз.ру проводить тех. роботи, тому можуть бути ТИМЧАСОВІ ускладення smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2010-05-31, 2:37 AM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Спеціально пишу відкрито, аби трошки пожурити модераторів наших. Ьаке собі публічне маленьке зауваження smile

З усіх модераторів бачу постійну допомогу лише від Tana i Ganzya. Інші модератори у відпустці? В танку?

Давайте дружньо допомагати новачкам. Я не прибічник репресивних мір, але якщо і далі так буде, то лишаться у нас лише два модератори, вказані абзацем вище.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Понеділок, 2010-05-31, 4:41 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Bullet, мої повноваження як модератора виражені лише у підписі. Я не можу редагувати повідомлення, не можу самостійно їх видаляти, вся моя допомога новачкам - це листи у профіль з детальним роз"ясненням. Деякі реагують, деякі (більшість ) ігнорують. От зараз - пост МАЦЯ у темі "допоможіть у пошуку схем чоловічої вишиванки",

http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/10-13-6

написала їй. Подивимось яка буде реакція.
Можливо, Лізо, для того, щоб я могла виправляти самостійно фото чужі, і чистити теми потрібні якісь активації, то вкажи мені де їх включити, але маю гіркий досвід підпису "модератор-помічник новачків" - зовсім не працював радикал, і статус знизився до звичайного перехожого ( світився не синім, як зараз).
Прошу допомоги в приватні повідомлення, щоб старанніше виконувати свої обов"язки!

П.С. У списку користувачів лише навпроти мого ніку світиться синя зірочка - що це означає??? і як її звідти забрати biggrin



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Понеділок, 2010-05-31, 4:56 PM
 
shtynkaДата: Понеділок, 2010-05-31, 5:14 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, Лізо, я теж стараюсь заглядати в "свої" гілки форуму та берегти там порядок. А щодо новачків - просто Таня і Ганна, як правило, виявляються найбільш оперативними... Вдруге писати зауваження одній людині - трохи занадто... Чи ні?

Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2010-05-31, 5:45 PM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Прошу допомоги в приватні повідомлення, щоб старанніше виконувати свої обов"язки!

sad Дивно, Нато, ти маєш такі ж права, як Тана і Гавнзя.. пошукаю причину в кінці тижня, поки не маю часу sad

shtynka,
дяка за відписування! Таки дійсно... напевно Ганзині і Танині виправлення мені частіше в око впадають? smile
Дякую також за допомогу в ПЩ. Скоро оголошу. Або сама почни, бо у мене завал з замовленнями і до всього страшна справа з зубиками : ((((( Не до форумів : ((



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2010-05-31, 9:23 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
і до всього страшна справа з зубиками

насправді, для мене це найстрашніше... гірше за невиконані/недовиконані замовлення...

Щодо пошти - завтра у перший день літа (офіційно закінчується весняна пошта щастя) - започаткую тему wink
Сьогодні чекаю гостей, так що теж заглядаю на форум одним оком.... Ще і дощі ламають все тіло... Коли вже буде стабільна погода, такі звичні для запоріжжя +35 у тіні... wink (жартую, то теж не дуже добре....) Але ці коливання погоди вже трохи дістали...


Моя майстерня
 
BulletДата: Четвер, 2010-07-15, 4:34 AM | Повідомлення # 20
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
З серпня планується часткова реструктуризація форума і сайта в цілому.
Обговорення плану дій винести на люди чи лише в модераторську кімнату?
Розшукуватимемо гарне гасло, обиратимемо шапки-заставки,
- вже зібрано відео-курси
- вже зібрано літературу (скани)
- вже знайдено кошти на прибирання надоїдливого рекламного банера Укоз.ру справа вверху, який бачать прості форумчаи (не адмін-чатсина)
- грудневий конкурс планується бути Всеукраїнським, тому і підхід інший (реклама, збір, "опризовування"))))

За результатами наступних трьох місяців робота журналіста і активного модератора буде оплачуваною. (арбайтен-арбайтен))))***

Я повернулась до віртуального світу, голодна до тирнету і зла на порушників, але добра до всіх, хто гогтовий вчитись і ділитись знаннями.
1. Порушникам - бан на добу. Усім порушникам. Нечитання правил не усуває відповідальності!
2. 18-21 липня сайт працюватиме з порушеннями (форум лишається незмінним!), тож прошу не викладати фото в галерею схем і не писати статті.
3. Оновлюється розсилка. Вона вже прописана і стала розширеніша і більш інформативна. Починаю з 20.07.

Є думка, що потребує втручання спільноти:
- планую зробити майстер-класи закритими. Дозвіл перегляду після певного набору дописів (наприклад, 50 дописів і користувач може читати і коментувати МК). Ваша думка?
- хочу вийти в ЖЖ. Не знаю, чи домовлятись про спіпрацю зі спільнотою, що вже існує (однойменною з нашим сйтом) чи відкривати нашу власну спільноту? (приклад назви - ваш вибір. Ваша думка?

Будь-яка думка є цінною, бо стимулює мислительні процеси у інших smile Дякую за інтерактивність.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Поточні повідомлення адміністратора і модератора (читати ВСІМ!)
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.