| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 5:08 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Пасіонарія, Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Фото з музею костюма (м. Переяслав-Хмельницький)
Фото з музею костюма (м. Переяслав-Хмельницький)
TanaДата: П`ятниця, 2010-07-02, 8:59 PM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Виокремлю в окрему тему останні обговорення.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ViaДата: Субота, 2010-07-03, 0:25 AM | Повідомлення # 42
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
А який сенс? Дискусія доречна якраз в гілці про музей sad
Хоча робіть як знаєте - Ваше право.


 
FleurДата: Субота, 2010-07-03, 5:32 PM | Повідомлення # 43
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 32
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Tana)
Виокремлю в окрему тему останні обговорення.

Може, навіть і створити окрему тему про проблеми культури. На жаль, то стає все більш актуальним.

Чи не було б корисним написати якогось колективного листа від нашого форуму проти цього неподобства. Навіть якщо це і не допоможе. Але щоб була якась реакція не лише від ЗМІ. Не знаю, чи було хоча б повідомлення в якійсь газеті окрім "УМ".

Повідомлення відредагував Fleur - Неділя, 2010-07-04, 5:33 PM
 
ТМКДата: Понеділок, 2010-07-05, 12:26 PM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Quote (Via)
І гілка ця не про релігійні уподобання - а про нищення української культури, і церковниками МП - в тому числі.

І церковниками КП також і іншими. Ось цитата:
"– После введения несколько лет назад указа о преодолении последствий тоталитарного режима, ситуация с сохранением музейного наследия особенно заострилась, — рассказал Сергей Лаевский. — Этот указ, по сути, разрушил систему отношений между музеями и церквями. Немало музейных экспонатов и коллекций еще с советских времен остались в помещениях храмов, которые вместе с музеями принадлежат к историко-культурному наследию.
В соответствии с указом, музеи и их коллекции должны перейти в упорядочение государства путем выселения из церковных помещений. Поскольку новые помещения для музеев так и не были выделены местной властью, то между церквями и музеями началась борьба за территорию. При этом никто не учитывает того, что все памятники историко-культурного и религиозного наследия, прежде всего церковные, старинные, были спасены именно благодаря усилиям музейных работников.
Как рассказал господин Лаевский, из-за этой конфликтной ситуации Черниговский исторический музей потерял свою коллекцию, хранившуюся в церкви Святой великомученицы Екатерины (в состав коллекции входит 260 экспонатов и 72 изделия народных мастеров Черниговщины). В соответствии с распоряжением городской власти, церковь, ранее входившая в Черниговский исторический музей, была передана Украинской православной церкви (УПЦ) Киевского Патриархата. Новое помещение музей так и не получил. Представители УПЦ сейчас не впускают музейщиков в храм и не возвращают назад коллекцию, которая находится в одном из церковных помещений. По словам директора музея, среди особенно ценных экспонатов музейной коллекции изделия из ткани ХVII века, вышитая одежда казацкой старшины, самый давний рушник Черниговщины, датированный 1846 годом, вышитая плахта, керамика известных черниговских мастеров, фотографии конца ХVIII века и много других ценных вещей. В целом стоимость коллекции составляет несколько миллионов гривен.
На данный момент ни одно судейское решение не сдвинуло дело с места — не подтвердило и не опровергло пребывание музейной коллекции внутри церкви. Пока музейщики ищут ответчика, экспонаты коллекции уже дольше года находятся в непригодных для хранения условиях. По словам Сергея Лаевского, в помещении, где сейчас находятся экспонаты, влажность воздуха превышает норму, что может оставить негативный след на ценных экспонатах. Спасти их работники музея не могут не только из-за отсутствия решения суда. Их просто не пускают на территорию церкви работники милиции, стоящие здесь на страже."
І таких прикладів дуже багато. Тому я і написала, що в тому, що зараз коіться винна влада і більше ніхто. Лише влада своїми наказами і законами, які суперечать один одному, дає можливість захвату музеїв і нищінню рідкісних експонатів. І лише влада може навести порядок в цьому. До речі, висіляють і музеї, які до церков не мають відношення, особливо в Києві, де земля коштує дуже дорого.
А ображати людей іншої віри, називаючи сектантами, вважаю недоречним. Нехай Бог простить.


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Понеділок, 2010-07-05, 12:27 PM
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-07-05, 4:36 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (ТМК)
А ображати людей іншої віри, називаючи сектантами, вважаю недоречним. Нехай Бог простить

Дійсно не важливо під що, з якою метою і хто забрав будівлю, важливим є те,що перед цим повинні були музею надати приміщення! Адже експонатам поза 100 років!
У нас місто молоде,а співіснує багато релігій! І католики і православні і баптисти. Село Берездівці впирається в місто, в якому є польський костел і українська так би мовити, церква. Недавно відреставрували єврейське кладовище !
Поважаю будь-яку віру, не варто нам на форумі заглиблюватися в такі політично-релігйні баталії! Музею вже нема! Це факт! Зараз головне,щоб експонати не пропали!!!
Я думаю,що дискусію на релігійні теми пора припинити! Це моя думка!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТМКДата: Вівторок, 2010-07-06, 12:44 PM | Повідомлення # 46
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Лесю, згодна на 100 відсотків!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2010-07-07, 0:31 AM | Повідомлення # 47
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Шановні, дана історія "Церква - розгромлений музей" - це повернення бумеранга з минулого "Розгромлена Церква - музей". Історична справедливість. Доречна? Справедлива? Християнська? - судіть самі. У всякому разі і тоді (мистецькі цінності) і тепер, кидаючи на поталу, на осквернення, на знецінення в очах пересічного українця - автоматично кидає його на чорний ринок, піднімає ціну в майбутньому. Хтось капітально скористається з цього і нагріє руки!!!

ore et labore!
 
TanaДата: Вівторок, 2011-05-17, 3:42 PM | Повідомлення # 48
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Фотографії взуття:


Стосовно неіснуючого музею: вже прорублений(!) дах в істричній пам'ятці, а на ньому змонтовано макет з пінопласту (не впевнена) Софійського собору. Ось такі новини з Переяслава.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
sjana_ifДата: Середа, 2011-05-18, 0:34 AM | Повідомлення # 49
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Tana, Дуже шкода такого надзвичайного музею. Добре, що у Вас є фото-експозиція. Мені, зокрема, дуже сподобалась жіноча сорочка з повідомлення №9. Скажіть, будь-ласка, чи вона також київська і чи є у Вас її детальніші фото?

 
ViaДата: Середа, 2011-05-18, 0:39 AM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Tana)
Стосовно неіснуючого музею: вже прорублений(!) дах в істричній пам'ятці, а на ньому змонтовано макет з пінопласту (не впевнена) Софійського собору. Ось такі новини з Переяслава.

Сумно sad І чим допомогти - незрозуміло sad


 
ZetaДата: Четвер, 2011-10-20, 1:20 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
попри все вперто зберігати свою культуру і вводити моду на українське!!!!!!! -якщо людина вважає себе патріотом...





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ЕжевикаДата: Субота, 2014-12-13, 11:15 AM | Повідомлення # 52
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 15
Статус: Offline
Tana, скажите, пожалуйста, а у вас, случайно, нет фотографий этой вышиванки http://vyshyvanka.ucoz.ru/_ph/34/701141144.jpg (а то в теме много фотографий уже не показывается)? в книге кары-васильевой указано, что она из переяслав-хмельницкого музея.
 
TanaДата: Неділя, 2014-12-14, 8:11 AM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Я подивлюсь. А у вказаному Вами альбомі вона в непоганій якості, розібрати можна.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЕжевикаДата: Середа, 2014-12-17, 0:55 AM | Повідомлення # 54
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 15
Статус: Offline
так, я знаю, в книзі вона ще в кращій якості, але мені вона настільки подобається, що хочеться побачити і ще якісь зображення з цією сорочкою.
 
TanaДата: Середа, 2014-12-17, 7:25 AM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Знайдемо, вона є.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЕжевикаДата: Середа, 2015-06-10, 5:28 PM | Повідомлення # 56
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 15
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Знайдемо, вона є.
Tana, скажіть,будь ласка, чи не потрапляли вам на очі фото цієї сорочки http://vyshyvanka.ucoz.ru/_ph/34/701141144.jpg ?
 
АннусяДата: Понеділок, 2015-09-28, 9:44 PM | Повідомлення # 57
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Така гарна, "до кави" wink
 
SidorДата: Середа, 2016-12-14, 2:22 AM | Повідомлення # 58
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Трохи інформації про музей: Музей українського народного одягу biggrin
Код
http://perejaslav.org.ua/places/muzey-ukraynskogo-narodnogo-odyagu.html
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Фото з музею костюма (м. Переяслав-Хмельницький)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.