| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:05 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Інше рукоділля » Ручні роботи » Прикраси з атласних стрічок (різні, наприклад, весільні)
Прикраси з атласних стрічок
TanaДата: Вівторок, 2007-11-06, 1:24 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Традиційно жодне весілля не обходиться без прикрас з атласних стрічок. Це і прикраси на вільці (гільці), перевязування молоді навхрест тощо; але я про інше. Почалось все з власного весілля, нетрадиційно. Хотілось зробити квітки чи стрічки для молоді власними руками.
Використала китайську двосторонню атласну стрічку з люрексовою ниткою з обох боків, зробила бантики, перев`язала їх металізованим шнуром, закріпила кінці, причепила шпильку, -- ось і все.

Ідея такої весільної прикраси сподобалась вже неодним молодятам, тому знову роблю такі бантики. Можливо, ця ідея стане ще кому-небуть в нагоді. Адже вигляд хороший, собівартість виробу значно нижча квітки з хмельницького базару.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2007-11-07, 2:39 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дякую за ідею smile Класно) І просто в той же час)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2007-11-08, 9:41 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Завжди рада!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
kvitkaДата: Неділя, 2008-07-06, 2:39 AM | Повідомлення # 4
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
tongue Хочу порадити сайт, на якому власне можна скачати книжки саме з прикрасами з атласних стрічок. Та окрім того там безліч усякої рукодільної всячини. На будь який смак та стиль http://klk.pp.ru/books_dl

Повідомлення відредагував kvitka - Неділя, 2008-07-06, 6:41 PM
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-08, 1:38 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Бантики у моїй родині - мила традиція. А почалося із нестабільних 90 - х, коли на ялинку вже не хотілося радянських прикрас. І тоді я зробила бантики із червоної атласної стрічки, і густо прикрасила ними ялинку. Від тоді міняються колір та якість стрічок - а бантики - стали традицією. Ще робили бантики для батьків та хресних на Свято першої Сповіді і Причастя, правда доєднювали ще маленьку гілочку мірту.

ore et labore!
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-08, 10:47 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пасіонарія, сподіваюсь, до найближчого свята нагоди Ви нам продемонструєте цю красу. Все ж геніальне -- просте smile

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-08, 1:01 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Я згідна. Моєю проблемою є те, що коли щось творю, не фотографую. Так, здається, дрібничка - склала букет - такий гарний, що душу перехоплює - і не фотографую, боюсь зруйнувати ідилію. А за два дні - букет втратив красу - і каюсь, що не сфотографувала. Ой, я щось розбазікалась. А тепер по - суті. Пропуную фото Першої леді, де Вона у суперовій сорочці - рукав"янці, зіметованій стрічками на шифоні. Ті атласні ружі - це щось! (А ще мені подобаються коралі - вони додають довершеності.) Віват атласній стрічці!

Прикріплення: 7003470.jpg (152.9 Kb) · 3655876.jpg (157.4 Kb)


ore et labore!
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-08, 3:49 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Зараз знову бачу в моді і вишивання стрічками.
Сама люблю юбки зі стрічками, стрічки в косах, стрічки у оформленні будь-чого.

Обробка зрізу стрічки: ножицями непрямий зріз, або зубцями, обпалення. Хто ще знає які прийоми? Поділіться, будьласка.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2008-07-09, 11:31 AM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія, підпишіть автора фотографій, будь лкска, навіть якщо вони зроблені вами - підпишіть smile
Вперше бачу таку шалену красу.
Хоч я і не в захваті від певних вчинків нашої першої леді, та смак вона має гарний!! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
homasjaДата: Середа, 2008-07-09, 1:04 PM | Повідомлення # 10
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 92
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Ой так-так, скажіть, звідки взяли. А то я вчора як побачила - захворіла. Хочу таке саме!!! cry
Шукала кілька годин в інтернеті, хотіла докладніше прочитати і не знайшла нічого.
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2008-07-10, 0:49 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Пасіонарія, підпишіть автора фотографій, будь лкска, навіть якщо вони зроблені вами - підпишіть

Привіт, але Ви мене розсмішили! Ви що думаєте, я там була і сфоткала? biggrin
Все значно простіше. Якось забрела на Офіційне інтернет – представництво Президента України. Знайшла виразну рубрику - дружина Президента. Фотоальбом. Оскільки в Пані Катерини щільний і цікавий робочий і благодійний гафік - полистала. Мислю: Любить вона мати в своєму одязі щось українське. І не помилилася. Трошки терніння - і бачу як Дружина Президента України пані Катерина Ющенко бере участь у гала вечері на честь делегатів 31-ї сесії Генеральної асамблеї Міжнародної ради жінок 9 вересня 2006 року. Ось. А ще там чітко пояснено: "Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Секретаріату Президента України.
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11. Довідкова Секретаріату Президента України – (044) 255-73-33". surprised А доніс цю красу "Фото Михайла Марківа". cool Ось вам http://www.president.gov.ua/gallery/1107.html#16233, переконайтесь!
(Там я скачала цікаві вишиванки чи елементи українськості у вбранні вищезгаданої пані. Пропоную викласти в іншій темі форума, під умовною назвою "Знаки українськості".


ore et labore!
 
ganzyaДата: Четвер, 2008-07-10, 3:00 PM | Повідомлення # 12
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
знати б ще чиї ручки створили таку красу. wink

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
TanaДата: П`ятниця, 2008-07-11, 10:34 AM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пасіонарія, дякую, супер-наводка з посиланням, підтримую виділення гілки, де збиратимемо фото з вишиванками на офіційних особах, наприклад.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2008-07-18, 0:47 AM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
.
Quote (Tana)
підтримую виділення гілки, де збиратимемо фото з вишиванками на офіційних особах, наприклад.

Спасибі за підтримку. Вже накопичую матеріали.


ore et labore!
 
kvitkaДата: П`ятниця, 2008-07-18, 3:26 PM | Повідомлення # 15
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Дівчата привіт! Прошу у вас поради. Я теж дуже люблю вишивати і саме стрічками. Маю вишиті дві торбини, а на даний момент вишиваю спідницю. Зі стрічками я раду даю, а от з компютером тільки вчусь. Хотіла б вам показати свої роботи, але як це зробити не знаю підкажіть. : smile
 
TanaДата: Понеділок, 2008-07-21, 11:52 AM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
kvitka! Тут детально пояснено, як викладати фото.
Тема про вишивання стрічками знаходиться тут.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
kvitkaДата: Середа, 2008-07-23, 1:33 AM | Повідомлення # 17
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Дуже дякую! smile Прошу вибачення за мою неуважність, я дійсно не побачила раніше цієї інформації.

Додано (2008-07-23, 1:33 Am)
---------------------------------------------
Нарешті розібралась з виставленням фотографій. Тож пропоную дві свої вишиті торбинки. Як бачите матеріал використаний найпростіший: полотно, мішковина, шнур звичайний (куплений в будь-якому господарському магазині) і звісно стрічки.

 
TanaДата: Середа, 2008-07-23, 10:36 AM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ось так пречудово розквітає мішковина! kvitka, може знадобиться: бачила в продажі бабіни з мотузки льняної різної товщини і кольору, близько 90 грн. (це для партії сумок, звичайно). Успіхів!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2008-07-23, 12:07 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
kvitka, чудові торбинки, особливо мені подобається з ромашками. Друга теж чудова, та є один "-" : нерівні хрестики зверху по шві - оздоба. На мою думку той шов, яким ви прикриваєте строчку, має бути рівномірний і якісний, і якщо хрестик - то хрестик, якщо півхрестик - то півхрестик. Але з досвіду знаю, що на готовому виробі ці шви тяжко робити, тому рекоментую піти старим натоптаним шляхом - декоративні шви, тут десь в альбомах дівчата пропонували: ланцюжок, стебельовий і т. д.
А чи пробували Ви виготовляти тайстри (гуцульськи) чи торби (покутські), як я кажу наволочка на шнурку? Молодь такі речі дуже полюбляє!


ore et labore!
 
kvitkaДата: Середа, 2008-07-23, 7:58 PM | Повідомлення # 20
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Tana, Пасіонарія дякую за добрі відгуки та поради.
На превеликий жаль тайстр чи покутських торбин не роблю, бо не вмію. А дуже хочу навчитись. Може зголоситься майстер цієї справи і проведе нам майстер клас на форумі?!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Інше рукоділля » Ручні роботи » Прикраси з атласних стрічок (різні, наприклад, весільні)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.