| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 2:03 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 10 з 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Інше рукоділля » Ручні роботи » Килимарство, ткацтво
Килимарство, ткацтво
FelizДата: Субота, 2017-02-11, 3:59 AM | Повідомлення # 181
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже важко знайти в інтернеті будь-які матеріали з українського ткацтва.
Я тільки початківець у ткацтві, і все моє навчання виходить з англомовних сайтів.

Я купила свій ткацький верстатик з натхнення, що прийшло від розглядання найгарніших вишиванок які можна було придбати на Українському фестивалі, і які виявилися тканими а не вишиваними.

Роздивляючись справжні ткацькі верстати, які можна придбати за величезні гроші і для яких потрібна окрема кімната і багато років навчання, я натрапила на маленькі "rigid heddle" верстатики на сайті Woolery (http://woolery.com/weaving-looms/looms-by-types/rigid-heddle-looms.html). Я не могла заспокоїтися доки не знайшла де такий верстатик можна придбати в Канаді, а потім навіть бігала по магазинах прядива для в'язання вмовляючи моїх знайомих власників, що вони обов'язково мають продавати такі верстати (один з них зі мною згодився, і тепер їх можна придбати в Торонті).

Ткання виявилося неймовірно цікавим, мій маленький верстатик здатний на різноманітні види полотна, від товстелезного до тоненького. В мене тепер завжди щось тчеться а щось інше вже снується на дошці. Мое шерстяне прядиво, що накопичувалося роками, швидко почало зменшуватися в об'ємі, що, звичайно, спонукає до придбання ще більших запасів smile .

Але я ще не наважилася почати тонке полотно з візерунками для сорочки чи рушника.
 
binwix89Дата: Понеділок, 2017-11-20, 4:01 PM | Повідомлення # 182
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Очень круто и патриотично!!)

Отличный магин тканей оптом для Вашего бизнеса Розтекс и Пунджаб
 
ibutiveejДата: Середа, 2023-08-09, 9:22 AM | Повідомлення # 183
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже подобається цей напрям, але здається така трудозатратна робота ще й інструменти масивні

starti
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Інше рукоділля » Ручні роботи » Килимарство, ткацтво
  • Сторінка 10 з 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.