| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 11:54 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Оформлення вишивок » Обробка вишитих картин
Обробка вишитих картин
ОленькаДата: Понеділок, 2010-10-04, 2:25 PM | Повідомлення # 61
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Дівчата, ось тут http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/13-105-2 я розповідала, що замість паспарту вікористат атласні стрічки. Рамочку купила у магазині, це спеціаотна рамка для вишивки від "Чарівної миті", без скла і з подвійною задньою стінкою. Дуже зручно. Спочатку пришила вишивку до основи, під вишивку підклала білий лист паверу, щоб основа не просвічувалася, бо вона сіра, це дало гарне натяжіння. А подальші свої дії описала у тій темі, перейдіть по ссилці. там в фото є крупним планом. Як на мій погляд, вийшло гарно. А скло я з самого початку не хотіла, бо по-перше, у мене на вишивку пришиті монетки, а по-друге, вона так виглядає більш об'ємною.
Ось ще фото роботи у цілому http://s005.radikal.ru/i211/1010/ff/52fbc39e8a61.jpg

А ці розмови про те, краще оформлювати роботи дома самостійно, чи нести в багетку, можно вести постійно. Скажу про себе, для мене це, по-перше, дуже дорого, а по-друге, у нас в місті я не зустрічала жлдної багетної мастерської sad Так що прислів'я "Голь на выдумки хитра" саме про мене biggrin

 
BulletДата: Понеділок, 2010-10-04, 5:22 PM | Повідомлення # 62
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оленька, по-перше, ви вже перевірений користувач, бдь ласка, вставляйте з радикал.ру картинки з передпереглядом (третій рядок вв-коди), про це мільйон разів писалось у форумі (читаймо правила)

По-друге, хочу зазначити, що вишивка дуже гарна вийшла, особливо фоновий напівхрест. Хоч я скептично ставлюсь до вишивок ієрогліфів (не всі на 100% впевнені, що вони означають), але ця робота класна. smile wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
parsДата: Понеділок, 2010-11-08, 3:17 PM | Повідомлення # 63
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Про рамки і оформлення...
ТУТ і ось ТУТ є два фото просто неймовірного оформлення неймовірної вишивки smile
Робота не моя, але ідея розмалювати рамку і сама картина мене заворожує. Не показати дуже тяжко.. може хтось не бачив ще.. )
Це вишита картина з набору для вишивання корейської фірми "Good day", серія "A Famous great picture". 240х241 хрестиків, 81 колір. В оформленні 45х47,5 см.
Вишила Елена Власова (для тих, хто є Вконтакті, можна подивитися її альбом =) )


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
JasjkaДата: Понеділок, 2010-11-08, 3:58 PM | Повідомлення # 64
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Хочу з вами поділитись віртуальним багетом,практикую перед тим як іти до майстерні,тут є і багет,і паспарту biggrin Будь ласка

Творча майстерня
 
lady-vДата: Понеділок, 2010-11-08, 4:27 PM | Повідомлення # 65
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
pars, Дійсно - краса неймовірна!

Jasjka, дякую за посилання, зручно smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
JasjkaДата: Понеділок, 2010-11-08, 4:53 PM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Ще рамки оформляють декупажом,чи навіть паспарту.

Творча майстерня
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-11-08, 6:22 PM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Jasjka, дякую за віртуальну багетну майстерню1 wacko wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
parsДата: Понеділок, 2010-11-08, 6:27 PM | Повідомлення # 68
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
Ще рамки оформляють декупажом,чи навіть паспарту.

Є корисна стаття по оформленню Как оформить готовую вышивку: советы професcионала. Розповідають на що варто звернути увагу при оформленні вишивки в багетних майстернях.
І є ще посилання з інформацією про оформлення робіт. Там піднімалось багато питань цікавих по оформленню робіт самостійно. smile


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
JasjkaДата: Четвер, 2010-11-11, 1:07 PM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
А ще я бачила,як використовують двохсторонній скотч для натягування полотна з вишивкою на картон:



Творча майстерня
 
ЮлияДата: Неділя, 2010-11-21, 1:22 PM | Повідомлення # 70
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Я отут недавно купила бумагу, дуже класну! Називається бумага для пастелі. На сусідньому форумі прочитала, що дівчата з неї роблять паспарту, і собі вирішила попробувати. Купила 28 відтінків, - від самого світлого до темного. Розміри є різні, я взяла 50*70 см. Довольна як слон! По ссилці клікайте на прописну літеру і в жовтому овалі, біля картинки - відкриється детальна інформація.

Додано (2010-11-16, 0:08 Am)
---------------------------------------------
Знайдено в інтернеті, копіюю мовою оригінала:

... Еще несколько слов о паспарту:
по поводу подбора паспарту: во всех случаях, когда речь идет о зрительном восприятии человека, жесткие формальные правила сформулировать не удается. Все, что будет изложено ниже, не более чем рекомендации. Иногда они быстро приводят к успеху. Иногда они требуют значительных коррекций. Разумнее всего относится к ним, как к хорошей отправной точке. Следует также помнить, что в данной статье речь идет исключительно об одинарных паспарту, обрамляющих единственное изображение в раме.
Прежде всего, следует ответить на вопрос: какого размера должно быть паспарту? Нулевые поля используют обычно при обрамлении живописных полотен. Если же речь идет о графических работах (в том числе и о фотографиях), то надо отметить, что маленькие поля практически не выполняют никакой функции. Они просто зрительно сливаются с физической рамой. Очень широкие поля во многих случаях также неуместны, так как чрезмерно большое паспарту может отвлекать внимание от самого изображения.
Ширина бокового поля, как правило, находится в пределах от 1/3 до 1/2 узкой стороны изображения. Левое поле должно быть равно правому. Верхнее поле часто выбирают примерно такого же размера, что и боковые поля. Нижнее поле по упомянутой выше причине делают несколько больше.
Часто можно также встретить следующие рекомендации: для вертикальных изображений верхнее поле должно быть больше, чем боковые. Для горизонтальных изображений, наоборот, боковые поля должны быть шире, чем верхнее поле. И только в случае квадратного изображения надо соблюдать равенство между верхним полем и боковыми. Однако на практике именно эти правила чаще всего нарушаются, поэтому относиться к ним надо весьма критически.
Несколько слов о цвете паспарту
Если речь идет о черно-белых изображениях, то чаще всего имеет смысл выбирать паспарту какого-либо серого оттенка (от белого до черного).
Белый цвет зрительно увеличивает работу, в то время как черный уменьшает ее . На белом фоне изображение как бы выступает вперед на передний план. Черное паспарту является как бы окошком, сквозь которое мы смотрим на то, что находится за плоскостью картины. Серый цвет выполняет промежуточную функцию. По отношению к изображению он максимально нейтрален.
У каждого цвета есть и свои недостатки. Так, например, белый цвет паспарту может излишне отвлекать зрителя от самого изображения, а черный способен негативно повлиять на правильное восприятие тональностей. Не идеален и серый цвет. «Серые подложки выглядят хорошо с соответствующим изображением, но надо следить, чтобы этот тон не забивал сюжет, который иначе будет выглядеть монотонным и скучным», - пишет Дж. Уэйд в книге «Техника пейзажной фотографии». Кроме того, сохраняя нейтральность по отношению к изображению, серый цвет может диссонировать как с близко расположенными объектами, так и с интерьером в целом.
Надо сказать, что от интерьера вообще зависит многое. Вряд ли имеет смысл вешать на одну стенку рядом друг с другом две работы с существенно различающимся рамками
Развеска и оформление работ требуют творческого подхода. Однозначных решений здесь быть не может. В любом случае, окончательное решение всегда во многом определяется вкусом и взглядами автора, дизайнера или устроителей выставки.
Часто встречается рекомендация выбирать вместо белого такой цвет, который чуть-чуть темнее самых светлых элементов изображения. (Или, соответственно, вместо черного использовать такой цвет, который чуть-чуть светлее самых темных теней.) Совет этот не плох, но на практике воспользоваться им далеко не просто.
При использовании цветных паспарту целесообразно ориентироваться на спокойные, приглушенные тона. Броские плакатные цвета уместны лишь при решении специальных оформительских задач
Цвет паспарту чаще всего выбирают в тон какого-либо элемента изображения. это соответственно цвет зелени, цвет неба и цвет каменных строений. С помощью цветных паспарту можно подчеркнуть (или, наоборот, приглушить) какие-либо детали на изображении.

Додано (2010-11-21, 1:22 PM)
---------------------------------------------
Отут відео як оформити вишиту картину самому.


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
unikaДата: Неділя, 2011-06-19, 11:09 PM | Повідомлення # 71
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні вишивальниці, можу поділитися методом обробки країв вишивки. Хоча я таким чином обробляв не картину, але цей метод можна застосувати і до різних вишиванок.
http://ja-masterica.com/vyshivanie/310-aromopodushechka.html
 
OленкаДата: Неділя, 2011-06-19, 11:31 PM | Повідомлення # 72
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (pars)
ТУТ і ось ТУТ є два фото просто неймовірного оформлення неймовірної вишивки
Це картиниа Томаса Кінкейда. Продається прямо в наборі для вишивання, рамка включається. Треба тільки вишити і вставити! Виглядає справді дуже гарно!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
sonemoДата: Неділя, 2011-08-28, 9:56 PM | Повідомлення # 73
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
Я люблю замовляти дерев'яні рамки для картин у одного дядечка на Андріївському Узвозі у Києві.
Якось я приїхала на Узвіз, знайшла його столик, надиктувала параметри робіт, а як дійшли до обміну телефонами, виявилося, що майстер живе буквально біля мене :)))) І треба ж було їхати через усе місто!

А підкажіть, будь ласка, контакти дядечка? В який термін орієнтовно він робить? І яка цінова політика? Дякую!!!))
 
das_BlumchenДата: Вівторок, 2011-08-30, 12:22 PM | Повідомлення # 74
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Я раньше оформляла, как показано в 55-ом посте - сшивала края вышивки на плотном картоне. Пару вышивок отдавала в багетку, но это дорого. Поэтому пользуюсь мастерскими тогда, когда не могу подобрать рамку стандартного размера. А последнюю вышивку натянула вот таким способом: http://www.vishivay.com/pages/more/oformlyaem_v_ramu_bez_paspartu.html Получилось очень аккуратно!

Теперь делюсь контактами киевских багетных мастерских:
- на Петровке ул. Вербовая 7а, мастерская Велиста. Там помимо мастерской есть большой выбор рамок - фоторамок и рамок для вышивок (2 картонки). Иногда по цвету и размеру подходит фоторамка и я ее беру. Еще одну картонку я найду, а так еще и дешевле выходит smile Так же там есть готовые паспарту, но мне ни разу они не подошли по размеру и по цвету. А вот мастерская у них дорогая. Вышивка 17х17, оформленная в дешевый однотонный красный багет, без паспарту и с обычным стеклом обошлась в 120 грн. Это было год назад, сейчас, наверное, дороже. Но пришлось оформлять, потому что не могла найти такую красную рамку(( Но зато я почти всегда там покупаю готовые рамки и сама натягиваю вышивку.
- на Ленинградской площади, Харьковское шоссе 1 - вход со двора, в подвале. Выбор багета и паспарту большой. Стоимость работы дешевле, чем в Велисте. У них я оформляла вышивку примерно 40х40 с паспарту и обычным стеклом, с пластиковым багетом. За все отдала 180 грн. А если с деревянным багетом, то выходило 260. Это было в мае этого года, так что сейчас, думаю, цены не сильно изменились. Также у них есть большой выбор бисера, бусинок и разных инструментов для этого рукоделия.
- на Петровке, по той же стороне, где Читай-ка, если идти в направлении Велисты. Там есть магазин с разными атрибутами для вышивания, а также висит штук 15 уголков-багетов. Вот там я раз заказала вышивку 19х16. Стоимость была около 70 грн. Без паспарту, деревянный простой однотонный багет и пластик вместо стекла. Тоже было примерно год назад. Натяжка у них получилась так себе - немного скосили, и судя по обратной стороне вышивки - сажали на двусторонний скотч. А с пластиком мне понравилось - не так бликует, как стекло и картина легче получилась.
Вот карта расположения Велисты и последнего магазина на Петровке: http://i081.radikal.ru/1108/0c/786e23cd53b5.jpg
Вот карта мастерской на Ленинградке: http://s43.radikal.ru/i100/1108/ff/a8be987332b3.jpg

Покажу, как я украсила рамку со свадебной метрикой. В Велисте не оказалось розово-белой рамки, хотя на сайте есть. Поэтому я купила такую серовато-бежеватую, а на нее приклеила розовое кружево и пристегнула цветочек. Вот фото до и после:
http://radikal.ru/F/s43.radikal.ru/i100/1108/91/675dab22f162.jpg.html http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i174/1108/02/745a2bedbaef.jpg.html
 
Nito4kaДата: Середа, 2011-08-31, 10:53 AM | Повідомлення # 75
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 176
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
das_Blumchen,
класна вийшла рамка з мереживом і квіткою. Надзвичайна!
Також дякую за детальний огляд багетних майстерень Києва.


 
beretaДата: Четвер, 2012-01-26, 2:39 PM | Повідомлення # 76
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
а можна обробити в стилі канікул в Мексиці? http://www.holidays-in-mexico.net/content....meksike
 
Dorian_GrayДата: Четвер, 2012-01-26, 6:53 PM | Повідомлення # 77
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго днфя всім вишивальницям та мешканцям форуму ! В мережі єдуже багато сперечань з приводу оформлення, натяжки та власне подачі готової вишивки спробую полегшити цей клопіткий процес за допомогою простого підручного матеріалу ДВОСОРОННЬОГО СКОТЧУ.

Тепер хочу поділитись цікавою інформацією з приводу оформлення вишитих робіт.
По перше : є набагато простіший, та практичніший спосіб для натягування вишивки - це використання двосороннього скотчу різної ширини та міцності приклеювання. Сам скотч можна придбати в більшості будівельних магазинів, та супермаркетів типу Епіцентр.
По друге: В чому ж власне перевага - Сам спосіб натягування дає можливість максимально точно відцентрувати роботу, для того, щоб потім рамка чи паспарту не закривало значну частину вашої роботи по краям.
По третє : Не всі вишивальниці при оформленні своїх робіт використовують скло, що в свою чергу сприяє накопиченню пилюки та різного роду випарів (з кухні), і з часом роботу потрібно знімати з рамки і після прання знову натягувати нитками. Двосторонній скотч полегшить цю процедуру в зручності, часі та простоті роботи.
По четверте і найголовніше : При використанні такого скотчу ви позбавитись хвильок і небажаних нерівностях на лицевій частині своєї роботи і вишивка з плином часу не стягнеться і не провисне в рамі якого б розміру вона не була, тому що скотч тримає її рівномірно по всьому периметру, що особливо важливо - коли вишивка вишита трішки навскіс.

Так, звичайно, одразу це зробити самому не так вжей просто, тому що вимагаються навики та хочаб малий досвід по натягуванні вишиок та бісеру. Тому якщо шановне панство не матиме змоги чи часу скористатись моїми порадами запрошую до нас в Художній салон "Доріан". Ми знаходимось в м. Івано-Франківську по вул. Вовчинецька 149. (за католицьким костелом). Надаємо послуги по оформленню вишивок, бісеру Ікон, картин, дзеркал, та інших творів візуального мистецтва. Будемо раді бачити. Більш детальна інформація за телефоном (03422)69549, або 0506095064.


Прагнення до ідеального робить нас більш досконалими.
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2012-02-14, 6:27 PM | Повідомлення # 78
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
оригінальні рамки для вишивок і не тільки можна робити зі старих п"яльців. Ось ТУТ приклади
 
tanytryellДата: Четвер, 2012-05-31, 1:08 PM | Повідомлення # 79
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Відкрила для себе одразу дві багетні майстерні. Перша - м. Нивки, вул. Салютна. Поруч з експоцентром. Роблять різноманітне оформлення, в тому числі віринні рами і кіоти! Майстри працюють прямо там, тому швидкість виконання замовлень - від 1 доби! Ціни середні.
Друга - біля Універсаму "Позняки", вул. А.Ахматової,3, називається "В Ажуре". Оформили мені картину за 1 день, з подвійним паспарту і рамка десь 35х35 см, з антибліком - за 189 грн! http://www.vazhure.org.ua/
Щоправда, вибір паспарту не надто великий, а от рамок - від усієї щедрої душі!
 
БульбашкаДата: Вівторок, 2012-10-23, 9:09 PM | Повідомлення # 80
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є картина у саморобній рамці зі звичайного багету. Розфарбована лаками для нігтів. Чоловік змайстрував)
http://s019.radikal.ru/i642/1210/8c/2162359cf77c.jpg
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Оформлення вишивок » Обробка вишитих картин
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.