| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 12:59 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Оформлення вишивок » Питання щодо оновлення вишивок (як оновити вишивку не пошкодивши виріб?)
Питання щодо оновлення вишивок
BulletДата: Вівторок, 2010-09-07, 10:54 PM | Повідомлення # 21
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Українка)
може спробувати обережно ватною паличкою чимсь типу "Доместосу" потерти?

З власного досвіду не радила би. Хлор часто лишає після себе жовті плями, які відперти уже майже неможливо. Українка, гадаю, вам з Доместосом просто пощастило. А я собі буквально вчора зіпсувала нову бавовняну футболку (бо, бачте, мені заважала маленька плямка на боку від (пардон) вбитої мошки. Плямки нема, а замість неї жовта пляма діаметром в 5 см. Виводила дєдовським способом - білизнОю.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
KalunaДата: Вівторок, 2010-09-07, 11:22 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Я спасала за допомогою Vanish (в рожевій пляшці) старовинний рушник від давно полинялих плям з червоної вовняної вишивки на конопляному полотні - результат можна подивитись на фото в моїй майстерні тут і свіжі плями від червоних бавовняних ниток турецького виробника . cry На тільки-но вишитому подарункові сестрі wacko . В обох випадках тканина залишилась цілою smile а вироби повернулись в майже початковий стан wink


Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
mavochkaДата: П`ятниця, 2012-11-30, 1:01 PM | Повідомлення # 23
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, дуже дякую за поради. В мене на вишитій для доні сорочці полиняла червона нитка, дуже розстроїлася. Ці нитки раніше мене не підводили, думаю, підробку на Петрівці в Києві купила... Власне мені допоміг засіб для миття посуду Емвей (вдома іншого просто не було), то плями досить добре вивів, ну може якщо сильно придивлятися де-не-де трохи тон відрізняється тканини. Зараз вивісила сушитися, подивлюся як буде в кінцевому результаті.
 
ZetaДата: П`ятниця, 2012-11-30, 7:09 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
а ще є мило укр.виробника - називається "Антипятин"(назва на російській мові) = намилити.потримати хв з 10 - у мене виводить всі жовті плями ! відбілюю дитячим засобом "Ушастий нянь" - плямовивідник





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Оформлення вишивок » Питання щодо оновлення вишивок (як оновити вишивку не пошкодивши виріб?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.