| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 6:01 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Машинна вишивка
Машинна вишивка
BulletДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:38 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
тему створено для розділення розмов про машинну вишивку і вишивку ручну.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
christinaДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:38 PM | Повідомлення # 2
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
вибачаюся наперед, що пишу в цій темі. але на разі, у мене не має прав створити нову тему.
///додано адміністратором: уважно читайте форум і знатимете, що такі права мають лише модератори:) Для вас створено окрему тему, спфлкуйтесь, будь ласка ;) /Bullet

а на цей форум я прийшла, щоб дізнатися думку справжніх майстринь із питання, яке мене турбує останнім часом.
і лише в цій темі знайшла згадку про машинну вишивку.

шановні майстрині, як ви ставитеся до машинної вишивки українських узорів, українського одягу?
переглянувши сторінки інтернету останнім часом, поспілкувавшись з подругами, я прийшла до висновку, що всі захоплюються українською вишивкою, але різниці між машинною та ручною роботою не бачать.
хваляться обновками, купленеми у т.ч. в Ірини Жук, та й на інших сайтах, з машинною вишивкою. І дійсно ці роботи цікаві, оригінальні... але як на мене - мертві! Й зовсім не українські. Це якосб як данина моді останнім часом вбиратися в українське.
А вишити самим сорочечку для дитини чи прикрасити свій одяг навіть ніхто й не намагається. Для чого це робити, якщо машинна - така красива?

Не вдається вдало сформулювати, але такі думки...
А висновок, висновок про те, що потрібно популяризувати саме ручну працю, ручну вишивку, асоціювати її з Україною, а не ці машинні підробки.

Ну і звісно образливо. коли вишиваєш-вишиваєш, тобі кажуть: "ой як класно у тебе вийшло", а самі гайда замовляти машинну вишивку, бо вона гарніша. Можливо це у мене такі друзі, але жоден з них навіть не пошукав майстринь, а відразу пішли купувати дизайнерський одяг. Щоб побільше вишивки!

А з іншої сторони, кажуть на фестивалях українська сорочка ручної роботи вартує до 2000 грн. Але ж гляньте, сорочка дизайнера, де тієї вишивки як кіт наплака теж коло 2000. Чому ж купують дизайнерське і відмахуються від свого рідного, вишитого руками?

Скажіть чи зустрічалося вам таке, що сучасні українці прагнуть купити аби що, тільки щоб вишите? Не цікавлячись тим, як воно вишивалося, ким, візерунком, тощо?

Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2010-03-29, 12:42 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:38 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (christina)
А вишити самим сорочечку для дитини чи прикрасити свій одяг навіть ніхто й не намагається.

А що ж ми тут робимо? особисто мены образливо, бо працюю і на замовлення, і виключно вручну вишиваю.

Дуже часто на мою вишщивку кажуть: яка гарна, але ж машинна... після цього хоч плач... і виворіт показуєш, і ...то таке.

Як на мене, основний чинник покупки машинної вишивки -- наша бідність. Ті, хто розуміється не тільки на хрестикових техніках, і раді б були придбати сорочку за 2000 грн, але ж і 300-500 -- великі гроші для пересічного українця. А ті, хто може собі дозволити і тр исорочки по 2000 грн, купують швидше рекламу і бренд, ніж традіційне шиття.

Останній випадок з практики. Замовлення рушника. Знають, яка я людина, кому вишивала вже рушники, скільки і як вишиваю, твердять, що хочуть, щоб саме я вишивала.... але потроху зводять бюджет до 300 грн. Я зразу раджу купити на виставці чи в переході рушник, бо жодна поважаюча себе професійна вишивальниця не сяде працювати, вибачте, майже задарма.

Тому, christina, на всякий товар свій покупець. Не беріть близько до серця проблему, бо її нема. Ми не можемо нервувати через те, що не в силах змінити. Краще кожен хай займається своєю справою.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:39 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
christina, згодга з Вами на всі 100%.
Таке чудне нещодавно бачила в неті - продають вишиті українськими узорами чоловічі гм.. скажемо, як є ... труси.Вишивка машинна, звісно. Доходить до маразмів angry
 
christinaДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:39 PM | Повідомлення # 5
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Tana, вибачте, не хотіла вас образити.
саме такі як вий вишивають красивущі речі! є на кого рівнятися!

це я так образно сказала, мала на увазі "мало хто".

 
felonuДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:39 PM | Повідомлення # 6
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Пробачте я " звожу " вишивальницю із замовником і визначення ціни -це їх,мій інтерес це ,щоб наші дівчата,кравці виконали пошиття,а якщо замовнику буде дорого ручна вишивка , я пропоную машинну.Тільки так і не навпаки.Ціна хрестика варіюється від 002 до 010 гриві і зауважте я на даний процес не впливаю .Замовник і виконавець застрічаються в мене в ательє і домовляються.Зважте що ручну вишивку я поки на сайт не виставляю,хоча працюємо 7 років і для прикладу сорочка жіноча розшита бісером від 1500 до 12000.Дякую я поміркую над висвітленням фото автентичних робіт.
 
TanaДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:39 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (christina)
Tana, вибачте, не хотіла вас образити.

Я не ображаюсь, просто всім не догодиш, і смаки у всіх різні.
felonu, Ви працюєте тільки з хрестиковими техніками?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
felonuДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:39 PM | Повідомлення # 8
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Я не образився,а пояснив свою сторону.Відносно машинної вишивки ,я дещо кульгаю на рішельє,відносно ручної шукаю майстра для виконання низинки.
 
parsДата: Понеділок, 2010-11-08, 1:49 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Ви знаєте, я раніше дуже злилася на машину вишивку... Знецінює роботу майстринь і майстрів, які кропіткою працею добиваються результату..

Але я зрозуміла також і інше. Машинна вишивка популяризує саму вишивку. І це не може бути погано. І вишивка хрестиком на тих самих футболках, то не так вже зле.. Звичайно образливо, коли стоїть покупець, дивитися на ручну роботу, де рукав зашитий, купа праці вкладено (припустимо 1600 грн) і машинну, тонесеньку з рівнесенькою ніжною мережкою (800 грн) і звичайно вибирає напівпрозорий і вдвічі дешевший варіант. Але при цьому - це всеодно вишиванка. happy

Треба відновлювати стародавні шви, яких машинка не відшиє.. я так думаю. )
Хрестик він всюди хрестик і в Єгипті і в Україні. Якшо машинка шитиме його швидше, ну то вже нічого з тим не зробиш.. живемо в часи великих технологій.
Важливо візерунок, кольори. І варто пам.ятати, що ніякий машинний хрекстик не замінить красу об.ємного кучерявого шва верхоплутом, або стебнівки... Є стільки технік! Стільки всього треба відновити...
Не можна злитися на простого споживача, який не бачить різниці у машинній і ручній роботі. Це просто споживач.. ) Треба якось йому цю різницю доходчиво показати smile


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon


Повідомлення відредагував pars - Понеділок, 2010-11-08, 2:58 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2010-11-08, 2:42 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
pars, підписуюсь під Вашими словами!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-11-08, 3:32 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
pars, вітаю вас на нашому форумі! Ще одна людина прийшла донашої спільноти- це просто чулово! Ви 100 разів праві! Ми повинні виховувати нашого споживача! І споживач має вміти розрізнити вишивки....Але, хто бодай один раз вишив маленький клаптик із візерунком-, то буде знати ціну ручної роботи, і не тільки вишитої. wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-08, 4:00 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (pars)
Треба відновлювати стародавні шви, яких машинка не відшиє.. я так думаю. )

гадаю, треба виводити такі машинки, яукі відшиватимуть будь-які шви, включаючи мережку )))))

Quote (Dmutrik09)
Ми повинні виховувати нашого споживача! І споживач має вміти розрізнити вишивки....Але, хто бодай один раз вишив маленький клаптик із візерунком-, то буде знати ціну ручної роботи, і не тільки вишитої.

+1.

Quote (pars)
Але я зрозуміла також і інше. Машинна вишивка популяризує саму вишивку. І це не може бути погано.

+1 !



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
parsДата: Понеділок, 2010-11-08, 4:41 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Але, хто бодай один раз вишив маленький клаптик із візерунком-, то буде знати ціну ручної роботи, і не тільки вишитої.

Цілком згідна, бо то є велика праця і велике натхнення в ту працю вкладене!
Можна сказати "чиста енергетика" smile

Quote (Bullet)
гадаю, треба виводити такі машинки, яукі відшиватимуть будь-які шви, включаючи мережку )))))

Весело було б)) Якби машинка все могла відшити ))
Щось видається мені, що таких розумних машинок, щоби могли і визначити шо де дошивати в об.ємних швах і повирізати де треба, а не все підрят)), то поки не придумали))
Але перед людиною, яка придумає машинку для відшивання любого шва, навіть "кількаярусного" треба буде схилити голову, бо то теж буде не аби-який талант cool


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon


Повідомлення відредагував pars - Понеділок, 2010-11-08, 4:42 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-08, 7:25 PM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline

об"ємна машинна вишивка ( http://hand-made-grana.ucoz.ru/photo/25-0-292 )

- ось яка складна машинка, але ж це ще не така складна, як здається wink (збільшиться при натисканні)

- і це теж машинка...

- і вирізає сама, де треба....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-11-08, 7:40 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, вав,Лізо! Оце я вже застаріла! Така штукенція і вишита машинкою!!!! wacko wacko wacko Не бачила такого!
До чего дошел прогресс!? cool smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ganzyaДата: Понеділок, 2010-11-08, 8:55 PM | Повідомлення # 16
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Мені нагадує все це ситуацію з художниками і фотографами на початку винаходу фотографії. Машинна і ручна, всі види вишивки має своїх прихильників. Ручна вишивка, виконана майстром, – шедевр, який буде сімейною реліквією. Машинна дуже хороший вихід в одязі на кожен день, а також просто незамінна для сценічних костюмів (життя у них коротке). Моя знайома робила повністю оформлення текстилем і форму для персоналу українському кафе – в ручну не реально зробити такий об'єм роботи.
А ще сама попала в таку ситуацію, коли треба було за два дні зробити крижмо - яку красу зробила для мене Елена Бурлакова за одну ніч намалювала малюнок ( це дуже важка робота - намалювати в програмі для машинної вишивки) та вишила .


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Понеділок, 2010-11-08, 9:20 PM
 
parsДата: Понеділок, 2010-11-08, 9:31 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Вау! Які речі smile
Quote (Bullet)
і вирізає сама, де треба....

бачу.. справді вишиває, вирізає smile краса неймовірна.. ) Аж не віриться =)
Quote (ganzya)
за одну ніч намалювала малюнок ( це дуже важка робота - намалювати в програмі для машинної вишивки) та вишила

так. це, до речі, теж праця дуже кропітка і майстерна..)


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-08, 10:36 PM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ganzya, ух ти, краса!
(а також зауважую, що тепер є і український радікал. шкода, що ще лише бета-версія, але це вже прогрес)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: Вівторок, 2010-11-09, 1:12 AM | Повідомлення # 19
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Коли у машину закладають програму - одну з кількох - і "вишивають" однаковісінькі, як гранчасті стакани, сорочки або рушники, виходить гарно, але "ширпотреб". А от коли у тій самій машинці закладено програму унікальну, зроблену на один лише раз, с малюнком від серця, з душею... Ну, нічим воно не згірш від ручного... Так само, як музика, написана із допомогою синтезаторів та інших електронних інструментів, нічим не гірша за ту, яку дядьки грали на весіллях. Тут вже - як хто мислить, і чи є завдатки митця, а чи це - просто конвеєр...
Бачила якось вишиті машиною картини - краса неймовірна, очей не відведеш...
 
злой_ёжикДата: Понеділок, 2011-08-15, 12:19 PM | Повідомлення # 20
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Дівчата, можна багато балакати на тему машинної та ручної вишивки, але на мій погляд те все пусте. Не можна порівнювати ці два види вишивки, це те саме, що сперечатися, що краще - мереживо чи гладь.
Це моя робота. машинна вишивка.
[url=http://piccy.info/view3/1857497/90fb8e6596f2dd6351e50ae85dde8cf3/][img=http://i.piccy.info/i5/97/74/1857497/Kopyia_IMG_0291_240.jpg]

Додано (2011-08-15, 12:06 PM)
---------------------------------------------
Ну ось, хотіла з вами поспілкуватись, а картинки не вставляються. angry
Може так - http://piccy.info/view3/1857497/90fb8e6596f2dd6351e50ae85dde8cf3/

Додано (2011-08-15, 12:19 PM)
---------------------------------------------
А хрестиком у мене вишито вишиваночки дітям.
Для племінника вишиванка і шаровари пошиті і вишите все мною. теж машинна вишивка.
http://piccy.info/view3/1857577/d3a2e2e77272d59f48094aa90b1db471/
http://piccy.info/view3/1857587/27e67c980e308d796348d0fa6f2cca5f/
http://i.piccy.info/i5/10/45/1814510/IMG_1072.jpg

Для племіннички - манюні 1,5 рочки :
http://piccy.info/view3/1857596/3e2a5c94cff150ac03de0bded73e9327/

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Машинна вишивка
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.