| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 11:50 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Мережка (Простий прутик та інше:))..)
Мережка
edeiveysvikДата: Неділя, 2013-07-07, 11:09 PM | Повідомлення # 101
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
і ще одненьке
Прикріплення: 7507255.jpg (126.3 Kb)


Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2013-07-07, 11:44 PM | Повідомлення # 102
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (edeiveysvik)
, робила вперше мережку з настилом через чисницю...можливо не зовсім правильно, бо в кінці кожного ряду закріпляла нитку і наступний ряд починала
Ви все правильно робили. Так і вишивається з права на ліво, кожен ряд від початку до кінця і так щоразу. Все, як пише книжка.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
edeiveysvikДата: Неділя, 2013-07-07, 11:48 PM | Повідомлення # 103
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Dmutrik09, щиро дякую smile за пораду і підтримку

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
Татьяна3618Дата: Субота, 2013-07-27, 0:03 AM | Повідомлення # 104
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 226
Нагороди: 0
Репутація: 100
Статус: Offline
ТМК, Zeta, дякую!
 
YaTanДата: Понеділок, 2013-08-19, 6:19 PM | Повідомлення # 105
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Знайшла цікаве використання швів "козлик" та "панка" для мережки, здається про такі тут ніхто не згадував. Фото мк знаходиться тут :http://www.livemaster.ru/topic/246737-vyshivka-merezhka-neskolko-prostyh-uzorov-chast-3 . Дуже надіюсь, що моє повідомлення стане комусь у нагоді! :-)
 
BulletДата: Понеділок, 2013-08-19, 6:36 PM | Повідомлення # 106
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
YaTan, дякую,хороший МК!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
сяняДата: Середа, 2013-11-13, 5:31 PM | Повідомлення # 107
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Прошу Вашої допомоги. Вкінцеве заплуталась, що таке безчисна мережка і як її робити.  Мережку з настилом через чисницю роблю, з шабаком більш-менш зрозуміло. А ось з безчисною розібратись - ну ніяк. Є опис в альбомі Сорокіною. Але в мене не вистарчає однієї сторінки 48. Тикніть мене, будь ласка, носом, де можна щось прочитати
 
Andrew_YerДата: Середа, 2013-11-13, 5:43 PM | Повідомлення # 108
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Цитата сяня ()
шабаком більш-менш зрозуміло

сяня, безчисна мережка - це як шабак тільки виконана не обплутуванням ниточок основи, а настилуванням з пересягами, уприкріп. Або як мережка з настилками БЕЗ прутиків через чисницю, але без чисниць.

У вечорі доберусь до книги і викладу Вам потрібні сторінки.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
сяняДата: Середа, 2013-11-13, 6:00 PM | Повідомлення # 109
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
це як шабак тільки виконана не обплутуванням ниточок основи, а настилуванням з пересягами, уприкріп - це я більш-менш розумію, а як переходити від виконаного настилення до наступного. Там,де є чистиця, переходиться вертикальними стібочками по чистиці між прутиками, а тут яу? Щось я таке понаписувала...
 
Andrew_YerДата: Середа, 2013-11-13, 7:32 PM | Повідомлення # 110
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Опис безчисної мережки із дуже корисної книги Тані Дяків Оніл "Українські стіби"
Прикріплення: 6256349.jpg (227.1 Kb) · 0878629.jpg (171.5 Kb)


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2013-11-13, 10:01 PM | Повідомлення # 111
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата сяня ()
це як шабак тільки виконана не обплутуванням ниточок основи, а настилуванням з пересягами, уприкріп - це я більш-менш розумію, а як переходити від виконаного настилення до наступного. Там,де є чистиця, переходиться вертикальними стібочками по чистиці між прутиками, а тут яу? Щось я таке понаписувала...
будьте уважні , не панікуйте! 
Коли виконуєте чисну мережку ВИ  ВИТИНАЄТЕ КОЖЕН РАЗ НИТОЧКИ ПО МІРІ ВИГОТОВЛЕННЯ МЕРЕЖКИ. ВСІ ЗРАЗУ НЕ ВИТИНАЄТЕ, РОБИТЕ З ПРАВА НА ЛІВО ДО КІНЦЯ РЯДУ. ПРИПУСТІМО ДВІ НИТКИ ВИТИНАЄТЕ , А ДВІ ЗАЛИШАЄТЕ, КОТРІ ОБКРУЧУЄТЕ ПАНКОЮ І ВИКОНУЄТЕ НАСТИЛИНКИ В ПРИКРІП.

В БЕЗЧИСНІЙ МЕРЕЖЦІ :витинаєте  всі  горизонтальні ниточки і робите настилинки по узору до кінця ряду, тоді знову витинаєте, знову настилюєте до кінця ряду,але ви не фіксуєте горизонтальних чисниць, бо їх у вас немає.Ви їх витинаєте по ходу роботи.
 
Для прикладу даю вам фото своєї сорочки.
Прикріплення: 3052761.jpg (242.8 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
сяняДата: Середа, 2013-11-13, 10:59 PM | Повідомлення # 112
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
може моя помилка в тому, що я задаю задаю питання, не пробуючи спочатку вишити (розбирала, будучи на роботі). Але в мене питання ось у чому:
Лесю на Вашій сорочці, там де вужчий взір:  1 рядок - 6 прутиків настил, 2 прутики настил, знову 6 і 2, і так до кінця рядка. Другий рядок вирізаємо наступні ниточки, не залишаючи чистиці, і вишиваємо, обкручуючи по 4 прутики. Ось тут у мене питання - як переходити на наступні 4 прутики. Вишиваємо справа на ліво, а обкручувати починаємо зліва на право, тобто потрібно від закінчених чотирьох прутиків потрапити вліво на 4 прутики. Або я щось не так вишиваю. Мене колись вчили настил трохи по іншому, ніж Ваш МК. В мене перший рядок внизу, і йду я знизу вгору. У Вас в МК перший рядок верхній . Але я не думаю, що це щось міняє.
 
Andrew_YerДата: Четвер, 2013-11-14, 0:31 AM | Повідомлення # 113
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Виконуючи безчисну мережку, не обов'язково проходити ряд за рядом, як при виконанні мережки з чисницями. Наприклад, вишиваючи мережку з трикутників, про яку Ви говорили, можна вишивати трикутник за трикутником. Тобто, застилаємо одну клітинку (на двух прутиках), потім переходимо до настилування що НАД цим - три клітинки, потім - над ним - 5 клітинок. Потім переходимо до іншого трикутника вліво і шиємо зверху вниз, а, краще, повертаємо роботу і шиємо так само, як і в попередньому випадку. Траєкторію вишиття можна і треба міняти в залежності від узора.
І не слід витинати нитки на великій площині зразу. Витинайте САМЕ ТАМ, де зараз будете робити настилки. Це гарантовано забезпечить вам гарний результат. Коли вже рука натренована, можна витинати на більшій площині. Тоді робота просувається швидше.

сяня, якщо є сенс, покажіть малюнок мережки, яку Ви обрали. Спробуємо колективно розібрати послідовність переходів.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Четвер, 2013-11-14, 0:35 AM
 
сяняДата: Четвер, 2013-11-14, 1:09 AM | Повідомлення # 114
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Справа в тому, що я ще не вибрала взору. Це має бути чоловіча сорочка. Я вподобала настил по сітці. Чоловік категорично не хоче, щоб було білим по білому, хоче кольору. Я на роботі почала переглядати форум, знайти, щось підходяче. Хрестик мені не підійде - тканина блідо-сірий льон з різними по товщині нитками основи та утка. По-перше хрестик буде кривим, по-друге затонка нитка утка, щоб рахувати хрестики. Настил був би ідеальним, а якщо б добавити ще і мережки..... Але - "хазяин - барин", йому носити. Підійшов би шабак. Але я його ще ніколи не пробувала. В Лесі побачила набирування з безчисною мережкою. Почала розбиратись - виникли питання. 
Зараз вишила перший рядок, витягнула наступні три нитки, сиджу і не знаю з чого почати другий рядок.(Пишучи це, побачила, що вишила неправильно. Обплела 4-2-4-2 прутики. Але для "проби пера" це не важливо )
Цитата Andrew_Yer ()
Виконуючи безчисну мережку, не обов'язково проходити ряд за рядом, як при виконанні мережки з чисницями
Але в Сорокіною вишивається саме цілими рядками.
 
сяняДата: Четвер, 2013-11-14, 1:14 AM | Повідомлення # 115
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Цитата Andrew_Yer ()
безчисна мережка - це як шабак тільки виконана не обплутуванням ниточок основи, а настилуванням з пересягами, уприкріп.
З того, що я знайшла, я зрозуміла:
- безчисна мережка вишивається рядами. Ниточки витягаються поступово, але цілою горизонталлю.Прутики настилюються
- шабак виконується, ніби вертикально, по кольорах. Нитки витягаються по мірі заповнення одного кольору, але на всю вертикаль. Прутики обплітаються вісімкою?
Чи щось не те?


Повідомлення відредагував сяня - Четвер, 2013-11-14, 11:34 AM
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-11-14, 2:03 AM | Повідомлення # 116
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
сяня, зрозуміла в чому ваша проблема.
Цитата сяня ()
- безчисна мережка вишивається рядами. Ниточки витягаються поступово, але цілою горизонталлю.
так,добре, бо для мене не з'їзджає нитка, бо я все вишиваю без пялець і Сорокіна так пише, бо власне звідти і вчилася.
Цитата сяня ()
Зараз вишила перший рядок, витягнула наступні три нитки, сиджу і не знаю з чого почати другий рядок.(Пишучи це, побачила, що вишила неправильно. Обплела
 
Цитата сяня ()
Ось тут у мене питання - як переходити на наступні 4 прутики. Вишиваємо справа на ліво, а обкручувати починаємо зліва на право, тобто потрібно від закінчених чотирьох прутиків потрапити вліво на 4 прутики.
Зробила узір на 4 прутиках,
голку по вивороті  вивела на початок тих 4   настилинок. Тоді з вивороту протягнула голкою з ниткою вивела під 4 наступними нитками узору ниток і вивела голку на лице тобто намітила новий узір і роблю настилинку, тоді закріпляю її закріпками, але захоплюю і нижню нитку,і верхню настилинку. Аби  не звисала нитка з вивороту. А тоді другу настилинку вже просто собі спокійно закріпляю. І так до кінця ряду. І знову наступний ряд витинаю нитку і узір не пливе і пяльцями не користуюся. Зовсім їх не люблю і перекосів у мене ніколи немає.Не знаю чи я правильно роблю, але хотілося аби зручно і гарно виглядало.
Цитата сяня ()
Мене колись вчили настил трохи по іншому, ніж Ваш МК. В мене перший рядок внизу, і йду я знизу вгору. У Вас в МК перший рядок верхній . Але я не думаю, що це щось міняє.
Я вже можу настилювати, як і зверху так і знизу....Мені однаково.
Якщо завтра встигну, сфотаю вам Сорокіну.
 Сподіваюся , що зрозуміло пояснила, бо сама проблема була в тому як перейти від одного узору до іншого без горизонтального обкручування ниток.Візьміть голку і спробуйте увас обов'язково вийде! Не святі ж горшки ліпили!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
сяняДата: Четвер, 2013-11-14, 11:35 AM | Повідомлення # 117
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Лесю, дякую. Здається зрозуміла. Сідаю пробувати

І ще питання. І в безчисній мережці, і в шабаку неоплетених стовпчиків немає? Тобто взір (кожен прутик) має бути зашитий?


Повідомлення відредагував сяня - Четвер, 2013-11-14, 11:44 AM
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-11-14, 11:49 AM | Повідомлення # 118
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата сяня ()
І в безчисній мережці, і в шабаку неоплетених стовпчиків немає? Тобто взір (кожен прутик) має бути зашитий?
Так, добре зрозуміла. Стовпчики не обплітаються взагалі. І ця мережка така вона тугіша, забитіша, не є така ніжна як чисна.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Andrew_YerДата: Четвер, 2013-11-14, 12:09 PM | Повідомлення # 119
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Цитата Dmutrik09 ()
І ця мережка така вона тугіша, забитіша, не є така ніжна як чисна.

Так.
Лесю, з твого дозволу пару слів. Чисна мережка може бути з прутиками і без. Та, що без прутиків, вона також збита і в ній також не залишається не накритих прутиків.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-11-14, 1:44 PM | Повідомлення # 120
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата Andrew_Yer ()
Чисна мережка може бути з прутиками і без. Та, що без прутиків, вона також збита і в ній також не залишається не накритих прутиків.
так так , Андрію ти правий 100%. Я напевно погано написала, з температурою. Головне в безчисній- відсутність горизонтальних чисниць. Але для мене чисна мережка вона якась така ніжна, витончена, ніби мереживо - не знаю чому.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Мережка (Простий прутик та інше:))..)
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.