| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 10:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Ниточка шовкова (Чим вишиваємо. Як "лягає" нитка)
Ниточка шовкова
SabrinДата: П`ятниця, 2012-06-15, 9:51 AM | Повідомлення # 121
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Яга, дуже дякую. Здається мені, візерунок ніби об"ємний виходить. І ниточки такі гладенькі. Треба пробувати хрестик "ірисом", а в процесі зрозумію, що саме такими нитками можна вишивати. Я ж тільки вчуся...
 
kooshkaДата: Середа, 2012-06-27, 10:57 PM | Повідомлення # 122
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 50
Нагороди: 0
Репутація: 81
Статус: Offline
Начиталася про ниточки, пішла перевіряти на "справжність" власні запаси. Маю невеличку торбочку ниток з Німеччина, бабуся звідти привезла, ще років 40 тому... А шовкові такі справжні - я була впевнена, що ні. Паленою куркою смердить, чоловік свариться, а я продовжую... У приступі хомякоза років з 2 тому, накупила у китайців шовку - сподівалася навчитися художньої гладі. Захоплення швидко минулося - шовк лишився. Я його тепер у вишитих хрестиком картинах часом використовую. Вишивати ним важко - чіпляється за пальці, нігті. Але результат просто супер! Мій найбільший скарб - золота шовкова нитка для "золотного шиття", вона не ламається, як металік ДМС, шити нею просто задоволення. Дорога зараза, але того варта. Не втрималася і її підпалила, ледве пальці вберегла.
 
romannahДата: Четвер, 2012-06-28, 0:28 AM | Повідомлення # 123
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
де взяти кручені дмс? може хтось знає. для низинки вони дуже чудові. шила тепер подвійною ниткою-намучилася, тому що ділиться і чіпається, робляться петлі.

я всіх люблю
 
a-straДата: Четвер, 2012-07-05, 4:40 PM | Повідомлення # 124
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Bullet, Лізо, дай я тебе розцілую!!!!!! Аби не твоє посилання на Старовокзальну, я би вмерла! Я чотири дні шукаю по Києву нитки у великих мотках (12-14 см) блискучі, як шовк(віскоза певно) для мережки на рубашку!!! І тільки завдяки тому, що переглянула цю тему я знайшла те що треба! Спочатку купила білі для гачкування, вони блискученькі таки, але виявились затовсті для тієї тканини, потім після марного пошуку купила на Толстого німецький поліестер, але вишила трошки, пагано блистять. І вже тільки зараз знайшла те що треба на Старовокзальній в Текстиль-Контакті!!! Ура!!!!!!!!!!!!! jump

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
natalinaДата: Четвер, 2012-07-05, 6:12 PM | Повідомлення # 125
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
romannah, я замовляла (не сама, а через подругу) у англійському магазині Севандсо
або в американському 1-2-3-стич
Невеличкий вибір є в українському магазині Крестоманія Тут можна замовити потрібні кольори, але дорого і чекати треба досить довго.
Ну і у росіян ще є. Якщо треба, то пошукаю посилання.
 
ModДата: Неділя, 2012-07-08, 2:29 AM | Повідомлення # 126
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
вперше спробувала шити ДМС - ну його до дідька, не сподобалось зовсім, - крутиться, волохатиться, як закінчу шитиму кіровським або китайським муліне

 
ГаннусяДата: Середа, 2012-08-08, 6:01 PM | Повідомлення # 127
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Хочу сказати на захист ниток ПНК Кірова. Брала два мотка ниток ПНК і ДМС одного кольору, порівнювала якість, не знайшла жодної відмінності, крім однієї: у ПНК нитки в пасмі лягають паралельно, у ДМС більш перекручені, що особисто мені не дуже подобається. Залазила на сайт виробника ПНК, їх муліне - з узбекського хлопку, який є більш мякий порівняно з єгипетським. Вони теж проходять мерсеризацію, і у палітрі ПНК - 495 кольорів (правда в магазинах - ну не більше 40 продають). Відмінність є і в тепмпературі прання - ПНК прати при тепературі до 60 градусів, а ДМС витримуюють до 95. Якщо вишивати картини, то ПНК - незамінні! По ціні - ПНК - 3 грн за 20 метрів, ДМС - 5,5 за 8 метрів. Я також використовувала іх при вишиванні сорочок своїм синочкам, не поліняли ані трохи, якщо і пляма десь - допоможе відбілювач для кольорових або делікатних тканин.
Щодо срібних-золотих ниток: краще брати голку трохи більшого розміру, ніж для іншої вишивки, вона буде розсовувати отвори канви і нитка не буде перетиратися, а ще дуже добре використовувати воск, стежки дуже акуратні виходять. При зберіганні таких ниток краще обмотувати кінці скотчем, бо дуже лохматяться.
Може ще кому згодяться поради щодо меланжевих (окрашених в різні відтінки одного кольору) або мультикольорових (варіативних) ниток:
- цими нитками вишивають хрестики тільки англійським способом - кожен хрестик вишивається окремо, а тільки потім переходять до іншого. Тоді кожен хрестик буде нового кольору або відтінку.
- цими нитками краще вишивати монохромні картинки на контрастному фоні.
- для звичайної вишивки ії можна використати для великих фрагментів, наприклад - коли багато неба - вишити його синьо-голубою меланжевою ниткою - воно заграє приємними переходами.
 
SabrinДата: Четвер, 2012-08-09, 2:03 PM | Повідомлення # 128
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Ганнуся, дякую за інформацію, мені пригодиться, я монохром люблю, тепер меланжем спробую...
Mod, мені теж ДМС не сподобався, але його так всі хвалять...навіть "пікнути" боялася, думала, що нічого в нитках не розуміюся...а тут ще хтось так думає. Зараз спробувала "ірис", але не той блискучий турецький(мені в одному магазині швейному "пояснили", що нитки типу "Атлас" турецькі, то тепер "ірис" biggrin ), а той звичайний ,як колись був. Дуже сподобалося, нитка не ділиться, однорідна...Шкода, кольорів у магазині ну зовсім мало, і тих по 1-2 клубочки, а "ірису" йде багато. Ще раз дякую Язі ,яка свого часу про "ірис" мене "просвітила". Якщо хтось знає, де купити "ірис" у Львові - поділіться інформацією, з мене пончик smile
 
roksolana3806Дата: Неділя, 2012-08-12, 9:08 PM | Повідомлення # 129
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора! Дуже хорошу тему відкрили. Я хочу вашої поради. Є велике бажання вишити сорочку чоловіку шовковими нитками(придбала турецькі в мотках як муліне).Крім хрестика та гобелена не освоїла більше ніяких технік(не вистачає часу). Порадьте , чи варто вишивати хрестиком вишивку чи необхідно освоювати іншу і яку?
 
BulletДата: Неділя, 2012-08-12, 9:38 PM | Повідомлення # 130
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Mod, мені теж ДМС не сподобався, але його так всі хвалять...навіть "пікнути" боялася, думала, що нічого в нитках не розуміюся...а тут ще хтось так думає.

та ну, я багатьох знаю, хто не любить блиск ДМС, а мені попались ще й такі, які крутяться сильно, то я теж не фанат ДМС. Гірше того, мені подобаються пітерські нитки з-ду ім. Кірова.
І я не думаю, що вас десь можуть закидати словами за любов чи нелюбов до виробника матеріалів. Уявіть, це все одно, що я дітей в школі навчатиму, що малювати треба тільки олівцями Кох-і-нор, а всі інші виробники - туфта. Насправді ж все справа смаку і звички smile

Quote (roksolana3806)
Порадьте , чи варто вишивати хрестиком вишивку чи необхідно освоювати іншу і яку?

Одразу перепрошую, я досвіду вишивки шовком хрестиком не маю, але не дуже розумію, в чому проблема.. хіба що для красивого вигляду хрестиків вам потрібно буде взяти шовк в 4 нитки (неекономно).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
roksolana3806Дата: Неділя, 2012-08-12, 10:15 PM | Повідомлення # 131
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
javascript://В основному на форумі бачу взірці на сорочках шовковими нитками відмінною від хрестика технікою. Переживаю , чи буде це гарно і чм важко вишивати шовковою ниткою хрестик?
 
Andrew_YerДата: Неділя, 2012-08-12, 10:36 PM | Повідомлення # 132
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
roksolana3806,
Quote (roksolana3806)
чи варто вишивати хрестиком вишивку

Як на мене, вишивати хрестики шовком не варто. Але, вибір матеріалів і технік - справа смаку.
В усякому випадку спробуйте трішечки вишити на клаптику тканини. Ви відчуєте матеріал, побачите результат і зможете вирішити підходить чи не підходить.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
roksolana3806Дата: Неділя, 2012-08-12, 10:52 PM | Повідомлення # 133
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пораду! Так і зроблю!
 
ГаннусяДата: Субота, 2012-08-25, 4:44 PM | Повідомлення # 134
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Всім доброго дня! Хочу поділитися досвідом вишивання люмінісцентними нитками (ті, що світяться в темряві). Нитки брала від Крейника, вони в катушках, вибір кольорів - практично його нема). Тому просто мішала ці нитки з потрібним кольором муліне. Нитка ця пласка, поліетиленова, на зразок тих, з яких ото мішки для сахара роблять, чіпляється за основу, лохматиться, благо вишивки було небагато. Я робила чорного котика на чорному габардині, хотіла, щоб в нього очі світилися в темряві.
http://s017.radikal.ru/i402/1208/94/82b74114249f.jpg
Це я вирішила спробувати їх на ділі, бо давно мрію вишити картину "Нічне місто", теж на чорному габардині, де повинні світитися в темряві вікна в багатоповерхівках, та повний місяць над містом. Ось такий маю задум.
 
SabrinДата: Середа, 2012-09-19, 1:46 PM | Повідомлення # 135
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Люди, допоможіть розібратися. Ще коли прийшла на сайт, то поцікавилася нитками, пояснили, що на базарі продають акрилові нитки, в таких великих коробках, скручені в пучки, багато кольорів, дешеві ,як борщ(порівняно з іншими нитками). Але бачу, що ними дуже часто вишивають сорочки. І свекруха моя моєму малому такими вишила, носимо вже 3 роки, не линяє, не кошлатиться, то вона каже, що це шерстяні нитки. В мене від бабусі багато таких залишилося...хотілося б використати. Так то акрилові чи шерстяні?
 
ЯлинаДата: Середа, 2012-09-19, 2:56 PM | Повідомлення # 136
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Sabrin, найкраще кінчик підпалити - якщо пахне горілим волоссям - шерсть, якщо ні - акрил. У вашої бабусі цілком може бути і те, і те. Це тепер шерсть для вишивки - рідкість. А раніше нею вишивали часто, у всякому разі у мого чоловіка сорочка низинкована саме шерстю, а не акрілом.Не знаю, як кому, мені особисто акрил подобається тільки ціною. Виріб значно здешевлюється, особливо, якщо вишиваєш картинку на 30 - 40 кольорів.Але, якщо ним вишиваєш, нитку довгу краще не брати, бо вона дуже "худне" в процесі вишивання. Звісно, вони не линяють і не дуже кошлатяться( а шерсть і линяє, буває, і кошлатиться). Є майстрині, що вишивають акрилом так, що залюбуєшся - це вже, певно, діло практики. Я таких висот ще не досягнула, тому обираю дорожчі і кращі нитки. Люди вишивають ним, особливо дитячі вишиванки, з різних причин, основна (я дізнавалася думки) - це дешево.
 
SabrinДата: Середа, 2012-09-19, 3:12 PM | Повідомлення # 137
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Ялинка, дякую. Спробую підпалити. Я цими нитками(які мала, тими і вишивала smile ) невеликі картинки вишивала і подушки дитячі.
Ще одне, муліне Пальміра(або подібна назва), виробник Китай, чи хтось про нього щось знає? Казали люди, що можуть привезти, підозріло дешево
 
ГаннусяДата: Вівторок, 2013-06-04, 10:37 AM | Повідомлення # 138
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Скажіть, будь ласка, хтось користувався воском для ниток? Я так розумію, він дуже полегшує роботу, якщо нитка кошлатиться. Але чи він потім вимивається з готового виробу?
 
LyubovДата: Вівторок, 2013-06-04, 6:36 PM | Повідомлення # 139
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Когда я вышивала золотой нитью, то вощила вспомогательную нить из х/б нити (ту, которой вышивают снизу, под тканью). Но как-то не думала о том, что она оставляет след. Воск же не жирный... Так что, по крайней мере, на бархате следов не было.
 
ГаннусяДата: Вівторок, 2013-06-11, 1:38 AM | Повідомлення # 140
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Lyubov, цікаво. Тоді я розумію, що він не вимивається..
Дівчата, невже більше ніхто не користувався? Бо вишивала шовком ДМС, кошлатиться сильно, особливо останні 15 см нитки, а відрізати жалко, бо дорогі smile Мабуть, візьму - таки на пробу - 19 грн, США, пишуть, що не фарбує і не знебарвлює нитку, але про залишення слідів - ані слова.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Ниточка шовкова (Чим вишиваємо. Як "лягає" нитка)
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.