| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 5:42 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Ниточка шовкова (Чим вишиваємо. Як "лягає" нитка)
Ниточка шовкова
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2010-08-06, 3:09 AM | Повідомлення # 81
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ну, все вирощуємо хробаків , тоді вишиваємо шовкові сорочки!
Цветана, - це тільки ти так вмієш розказувати! Цікаво-іронічно!!!!! wink
Все ж таки цікава темка! Кажеш, що вишиваєш шовком, а виявляється, що зовсім і не шовком!! Навіть не задумуєшся, що , дійсно, wink шовк деже-дуже дорогий!!!! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
010101Дата: Середа, 2010-10-06, 1:04 PM | Повідомлення # 82
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Все-таки шовкові нитки дуже дороге задоволення. Але і з віскозою непогано працювати. Аби вам самим результат подобався. Моя думка - не треба заморочуватися. Хоча, ексклюзив теж хочеться redface

Додано (2010-10-06, 1:04 PM)
---------------------------------------------
Щоб не засмічувати тему Леді-В, пишу тут. Пробувала вишивати поліестром в клубочках. Вишила ршничок такими нитками і все. Вирішила, що таким поліестром вишивати більше не буду. Краще вже віскоза - мякіша і не так закручується. А ще бавовна. Натуральне якось приємніше.

Підкажіть, будь-ласка, хтось вишивав бавовною Мадейра чи ДМС в котушках для машинного вишивання?

І ще питання - хтось бачив лляні нитки для вишивання?

Повідомлення відредагував Goncha - Середа, 2010-10-06, 1:05 PM
 
parsДата: Понеділок, 2010-11-08, 1:13 PM | Повідомлення # 83
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Дівчата, про ДМЦ металік, то я цілу сорочку ними вишила, якраз от свіжі спогади, то мушу розказати наступне: я в європейському якомусь інтернет-магазині (то було давніше не пригадую котрий..) я замовила книгу і мені тре було до відповідної суми добрати для знижки ще якісь товари, тому я замовила ниток. То були срібні нитки дмц. Я до чого веду.. Що тими нитками, я собі спокійно шила, без особливих труднощів, лише звикнути трохи довелося, мені бракнуло 2 мотки, я сходила в магазин в себе в місті, купила. Як почала ними шити... Ледь закінчила.. Вони як не обриваються, то ламаються, то ше яка біда з ними. Облазять.. Добре, що тіки трошки не вистачило. smile

Думаю, що багато дуже підробок у нас дорогих ниточок роблять. В якихось підвалах. І якість у них відповідна через це.

Побачу ще як воно буде в носці. Хоча я бережливо ставлюся до вишивок. Перу акуратно, в мене довго все має гарний вигляд.

А взагалі, то я особисто дмц чомусь найбільше довіряю. Можливо бо вишила на подарунок ще років з 5 тому на подарунок кілька картинок, вони на сонячних місцях висять у хазяїнів, то невилиняои під сонцем нітрохи.. а то дуже важливо для вишитх картин... )

Bullet, щиро дякую за опис розпізнавання ниток шовкових, хочу свою наступну роботу ними зробити велику, щоби надати відблиску і свіжості вишиванці.. ) Дуже стане в нагоді, бо я все що знаю про вишивку - то все з власного досвіду і книжок. Ніде не навчалась спеціально. =)


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon


Повідомлення відредагував pars - Понеділок, 2010-11-08, 1:15 PM
 
УкраїнкаДата: Понеділок, 2010-11-08, 11:54 PM | Повідомлення # 84
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
pars, про ДМС металік і мені цікаво стало...Я зараз ними вишиваю,купила у нас в магазині,але й раніше купувала.І вишивати ними дуже важко.Рветься,крутиться,витягується.Треба брати коротенькі ниточки,бо плутаються.Я вишивала в дві нитки,і цілу сорочку не ризикнула-нервів забракло smile Просто розбавила основний узор цими нитками.Може йпідробка...А ось для новорічних іграшок купила знову-таке саме все,та дівчата в магазині підказали-брати одну нитку металізовану та одну мулінку в тон(я дві брала),і зовсім інше вишиття-без нервів,все чудово лягає та не плутається ))


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
tanytryellДата: Вівторок, 2010-11-09, 1:24 AM | Повідомлення # 85
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Щодо шовку - в Україні його вирощували у величезних обсягах - лише у нашому, Канівському районі, було понад 2 десятки радгоспів, де годували тих "червячків", площі шовковиці по кожному господарству счислювались сотнями гектарів (у нас в селі - понад 300). І був той шовк такий міцний і якісний, що ішов винятково на "оборонку" - з нього виходило міцне і якісне полотно для парашутів... А от для одягу або на вишивальні нитки - не дуже придатний, бо затовстий.
Я малою полюбляла годувати шовкунів - вони такі кумедні, коли гризуть листочки... І хоча запах - не з "парфумів", але як на мене, тютюновий дим або гар від бензину смердить значно гірше...
А що стосується ДМС - траплялись і мені підробки. Особливо, коли йдеться про дорогі сорти - шовк, металік... А з тих пір, як ця марка китайською стала, зовсім скрутно стало... Я особисто перейшла на Гамму, знову почала використовувати пітерські, а ще хочу спробувати мадейру, бо хвалять...
 
parsДата: Вівторок, 2010-11-09, 1:26 AM | Повідомлення # 86
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Quote (Українка)
підказали-брати одну нитку металізовану та одну мулінку в тон(я дві брала),і зовсім інше вишиття-без нервів,все чудово лягає та не плутається

хм, Українка, дякую за інформацію! і собі спробую якось згодом, цікаво, як воно вийде. Мало б бути інакше навіть в плані кольору... =)

Quote (tanytryell)
а ще хочу спробувати мадейру, бо хвалять...

я теж собі через інтернет зараз придбала для картинки нитки мадейри. Побачимо, як воно буде. smile


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon


Повідомлення відредагував pars - Вівторок, 2010-11-09, 1:29 AM
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-11-09, 9:19 AM | Повідомлення # 87
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата з DMC я перейшла на Anchor.Декілька разів купувала DMC то особливо чорні і червоні линяли страшно.І тканина була кльоровва і руки .ANCHOR поки що не попадався підроблений. Пробуваоа купувати пітерську "Гамму", (Кіровський комбінат), то сподобалися мені в вишиванні, правда немає такого полиску. Але ще, як сказала менімама, ща їй 40 років назад вишила хресна блузку пітерськими нитками, тоя якось з повагою почала ставитися до цих ниток! Бо до цього часу я думала, що мамина вишиванка вишита DMC. wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2010-11-09, 9:37 AM
 
TanaДата: Вівторок, 2010-11-09, 9:31 AM | Повідомлення # 88
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
tanytryell, дякую за розповідь, не знала таке про Канівщину...
Теж повертаюсь до кіровських ниток в білій гаммі.

Стосовно мадейри буду чекати відгуків...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЖаннаДата: Середа, 2011-01-19, 8:13 PM | Повідомлення # 89
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
дуже дякую всім за корисну інформацію про нитки))) я вишиваю муліне ДМС і Кірова. ну, поки що ніби нічого не линяє.. але мені дуже сподобалися поради з цієї темки про те, як перевірити нитки на якість - треба буде скористатися)) і загалом - цікаво, які ще нитки можна спробувати, які кращі. так що дякую!!!

Доступно тільки для користувачів



мій рукодільний ЖЖ


Повідомлення відредагував Жанна - Середа, 2011-01-19, 8:18 PM
 
УкраїнкаДата: П`ятниця, 2011-01-21, 11:25 PM | Повідомлення # 90
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
промахнулась темою,пішла в куток,видаліть,прошу ))


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - П`ятниця, 2011-01-21, 11:26 PM
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-02-14, 7:41 PM | Повідомлення # 91
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
дівчата, в мене таке питання:
я вишиваю ниткою муліне, так би мовити, вповні - себто беру цілу нитку. але ж я знаю, що нитку й розділяють на дві-три частини (по 2-3 ниточки). які вироби як краще вишивати?? підкажіть, поділіться досвідом. буду вдячна! smile



мій рукодільний ЖЖ
 
УкраїнкаДата: Понеділок, 2011-02-14, 8:09 PM | Повідомлення # 92
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Жанна, сорочки хрестиком я вишиваю в дві нитки.Гладдю по тонкій тканині-в одну.Різні маленькі дрібнички,що вишиваються по канві-в три.Щодо рушників не скажу,бо їх не вишиваю,але думаю що теж в три smile


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-02-14, 8:14 PM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Українка)
Жанна, сорочки хрестиком я вишиваю в дві нитки.Гладдю по тонкій тканині-в одну.Різні маленькі дрібнички,що вишиваються по канві-в три.Щодо рушників не скажу,бо їх не вишиваю,але думаю що теж в три

Я теж так, і рушники дійсно хрестиком в три нитки краще виходять smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ЖаннаДата: Вівторок, 2011-02-15, 0:15 AM | Повідомлення # 94
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Українка, lady-v, дякую!! тепер знатиму й використовуватиму пораду досвідчених майстринь smile


мій рукодільний ЖЖ
 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-02-15, 1:03 AM | Повідомлення # 95
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Цветана, - це тільки ти так вмієш розказувати! Цікаво-іронічно!!!!!

Дякую, Лесю!
Я вообще, дефачка смешливая -))
Quote (Dmutrik09)
ANCHOR поки що не попадався підроблений

Анхор мне тоже нравится. И Гамма сейчас на уровне, хотя, вообще-то, их мулине (как и многие товары Гаммы ) производятся в том же Китае, Тайвани и Тайланде.
Quote (Tana)
Стосовно мадейри буду чекати відгуків...

Таня, от многих девочек слышала очень хорошие отзывы о Мадейре.
Сама тоже недавно повышивала ею.
Впечатления? - слишком скрученая нить, - запутывается, если взять длинный отрезок (как я привыкла с Ариадной)).
Имхо, мне по-преженему импонирует Ариадна более остальных, хотя...
Если вышивать серьезную весЧь по подбору, соберу Мадейру или Анхор.
А вот рушники - Ариадной, однозначно! -))
Quote (Жанна)
які вироби як краще вишивати?? підкажіть, поділіться досвідом. буду вдячна

Жанна, ты целой пасмой вышиваешь? Т.е. в 6 нитей?
Если Кировскими, то, она, канеш, потоньше остальных мулине будут. Но имхо, все равно, это слишком растратно -))
Кировскими на Аиде 14 и 18-го каунтов я вышиваю в 3 нити. Остальными - в 2 нити.
Рушники (на домотканом полотне) в 2 нити , - мне нравится этакая легкость и небольшая прозрачность-воздушность. К тому же, очень легко закреплять сдвоенную нить в начале работы (петелькой за основу), что немаловажно, если отшиваешь с идеальной изнанкой (или стремишься к таковой)).
Рассказала о своем опыте вышивания только х/б мулине.
Вискозой и полиэстром не пробовала. Наверное, там другие правила.
Quote (Goncha)
І ще питання - хтось бачив лляні нитки для вишивання

Вот ниточки Льняные от ДМЦ. Кажется, лён есть в линейках разных производителей, не только у ДМЦ. Ниточки недешевые. Очень сдержанных бледненьких оттенков. Викторианские сэмплеры ими хорошо отшивать, винтажные дизайны...
А ты, Goncha, что хотела ими повышивать?
(сама заинтересовалась аж... и поторогать хочецца!)))

Додано (2011-02-15, 1:03 Am)
---------------------------------------------

Quote (Жанна)
ще хотілося би дізнатися всякі нюанси з досвіду вишивальниць щодо канви для вишивання - але щось такої теми не знаходжу... бо я у вишиванні недавно - про тканини ще ніц не розібралася!! підкажіть, де можна тему відповідну надибати smile

Жанна, чтобы много не расписывать И не флудить тем самым в этой, "ниточной" теме), брошу в тебя сслочкой, лови - Ткани для вышивки от Тани-Посиделка
Там все очень подробно.
От себя добавлю - меня лично устраивает рушниковое полотно в качестве основы для отшива многих современных дизайнов разных производителей и канвовая отечественная Аида разных каунтов и расцветок biggrin (для мелочевок и специфических работ).


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Вівторок, 2011-02-15, 11:31 AM
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-02-15, 8:51 AM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Жанна, до всього вище сказаного долучаюся... smile Лиш хочу додати, якщо сумніваєшся, то пробуй ...І так вишивай, щоб з під хрестика не було видно тканини, тобто, щоб тканина не просвічувалася. Інколи, коли вишиваю темніші кольори беру в 4 нитки, а світліші в 2. Бо не люблю, коли тканина просвічується wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
010101Дата: Вівторок, 2011-02-15, 10:26 AM | Повідомлення # 97
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Цветана, дякую за інформацію про льон ниточки. Думала вишивати сарафанчики дівчаткам на літо, купила такий тоненький світло-зелений льон, але поки зайнялась сорочкою для сестри, то відклала це у розряд хотіння... Буде лежати до травня десь, а там точно візьмусь, аби тільки літо теплим було, щоб можна було поносити... Якраз і розмір не треба буде корегувати smile

Жанна, підтримую дівчат, муліне зазвичай у дві нитки вишиваю, зручно в петельку ниточку просовувати, як і Цветана більше користуюсь Аріадною - ціна, порівняно з ДМС, непогана (у на 3,50 грн. у рукодільному магазині).

Тонкою віскозною ниткою вишиваю то в 2, то в 4, а то і в 6 ниток, залежно від того, що саме зараз роблю і якого ефекту хочу досягнути, але ці нитки для хрестика рідко беру.

Поліестрові нитки в котушках взяла лише раз для хрестика на панамі, і більше не буду - просвітлюється тканина, але для настилу вони чудові. І для деяких інших швів теж.

Зараз вишиваю бавовною в котушках Ярн арт Канаріас, непогано лягає, не сильно крутиться, для тієї тканини, на якій вишиваю, підходить. Хоча тканина при близькому розгляді трохи просвітлюється, але з метрової відстані уже все виглядає монолітно.

 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-02-15, 11:37 AM | Повідомлення # 98
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Думала вишивати сарафанчики дівчаткам на літо, купила такий тоненький світло-зелений льон

Goncha, якщо так, то, можно не заморачиваться на такие дорогие ниточки. Из светленьких мулине можно подобрать неплохие варианты для отшива сарафанчиков.
Quote (Goncha)
Зараз вишиваю бавовною в котушках Ярн арт Канаріас

Надо попробовать!
Спасибо за инфу happy


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
ЖаннаДата: Вівторок, 2011-02-15, 2:53 PM | Повідомлення # 99
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Цветана, Dmutrik09, Goncha, дуже дякую за поради!!!!!!
Quote (Цветана)
Жанна, ты целой пасмой вышиваешь? Т.е. в 6 нитей? Если Кировскими, то, она, канеш, потоньше остальных мулине будут. Но имхо, все равно, это слишком растратно -))

так отож я й помітила :)))))
буду виправлятися smile правда, те, що вишила уповні, звісно ж, так і залишиться трошки таким рельєфним, так би мовити smile



мій рукодільний ЖЖ
 
УкраїнкаДата: Вівторок, 2011-02-15, 7:04 PM | Повідомлення # 100
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Льняные от ДМЦ.

дівчата,а ви не знаєте-вони не сідають?Якщо льон,то мають сідати...Може їх треба мочити попередньо?

а мені зараз дуже подобаються муліне-сатін від ДМС :)І блиск шовковий,і вишиваються легко-як звичайне муліне smile



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Ниточка шовкова (Чим вишиваємо. Як "лягає" нитка)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.