| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 12:54 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Занизування, заволікання (рос. -- набор) (фото, схеми, ін.)
Занизування, заволікання (рос. -- набор)
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2010-02-23, 8:28 PM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Дивина - асиметрія на останній світлині! Гм...
 
TanaДата: Вівторок, 2010-02-23, 8:54 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Яка асиметрія? Там неяскраві кольори. І часто-густо рушники різняться сторонами. Тебе засмутило 5 і 4 елементи?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-02-26, 2:06 AM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, ага. тепер додивилась - там ще білі "квітки" є!
 
tanytryellДата: Субота, 2010-02-27, 1:46 PM | Повідомлення # 44
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
У моєї бабусі був дуже старий рушник з домотканого конопляного полотна, вишитий занизуванням і мережками. Вона казала, що кращих рушників не буває - хай він буде хоч три рази махровий!
На жаль, такого полотна зараз вдень з вогнем не знайдеш, проте натуральний льон, як на мене, мало поступається за якістю, а вишивається так само добре. І навіть краще, ніх хрестиком.
Я, коли захотіла спробувати оздобити махровий рушник, купила лляну стрічку для вишивання 8 см завширшки і тасьму, 4 довжини стрічки + 20 см. Од рушника з одного боку відрізала 10 см, приметала тасьму до основного полотна, потім до іншого краю тасьми - смужку для вишивання, а до неї таким самим робом - відрізану смужку з рушника. Пристрочила, накрила шов такою ж тасьмою, але не порізаною, і обробила нею ж бічні зрізи смуги для вишивання (пустила тасьму по колу). Вийшло не надто товсто, охайно, а смуга вишилась хрестиком нешироким геометричним візерунком. Виворіт був не ідеальний, проте усі кінчики я ховала під хрестики, тому ні вузликів, ні хвостів, ні протяжок не було. Подарувала. Всім сподобалось.
 
welshrabbitДата: Субота, 2010-03-13, 10:23 AM | Повідомлення # 45
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Дівчата, велике спасибі вам за цю тему! Як мнеі сподобався цей вид вишивки, як би я хотіла її освоїти! При моєму невмінні робити ідеальний зворотній бік вишиваючи хрестиком, я мрію вишивати серветки і рушники. Думаю, що вишити серветку або навіть рушник занузаванням в мене вийде!
У мене до вас питання, коли ви закінчуєте ряд, ви обриваєте нитку, а потім заріплюєте нитку з нового ряду і так кожен раз? Чи просто переходите і продовжуєте? Може хтось покаже зворотній бік такої вишивки?


 
ganzyaДата: Субота, 2010-03-13, 1:10 PM | Повідомлення # 46
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
тут можна подивитись виворіт http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/12-302-7085-16-1256124399

Quote (welshrabbit)
коли ви закінчуєте ряд, ви обриваєте нитку, а потім заріплюєте нитку з нового ряду і так кожен раз? Чи просто переходите і продовжуєте?

нитку не обриваємо а продовжуємо вишивати


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
welshrabbitДата: Субота, 2010-03-13, 1:47 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
ganzya, дякую, зрозуміло smile
Дуже гарна серветка!


 
ViaДата: Субота, 2010-03-13, 3:15 PM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (welshrabbit)
ви обриваєте нитку, а потім заріплюєте нитку з нового ряду і так кожен раз? Чи просто переходите і продовжуєте? Може хтось покаже зворотній бік такої вишивки?

Нитку не обриваю - продовжую наступний рядок. Хоча дійсно класичне заволікання - це обрив нитки на краю полотна.
Фотографію зворотнього боку викладу на днях - фотографуватиму кілька речей, зніму і виворот для вас.


 
welshrabbitДата: Середа, 2010-03-24, 7:32 PM | Повідомлення # 49
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
спасибі, Via!

Додано (2010-03-24, 7:32 PM)
---------------------------------------------
Купила на Петрівці книжку "Вышивка" Марта Маннова, издательство Братислава 1982. Там ця техніка російською називається "вышивка проложенной нитью", може комусь знадобиться, а також сфотографувала сторінки, присвячені цій техніці. Потроху вже збирається колекція узорів smile

, , ,

, , ,

, , ,

, ,


 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-03-25, 10:24 PM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дякую за схемки welshrabbit, особливо сподобалися подушки! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TatiДата: Середа, 2010-06-16, 11:38 AM | Повідомлення # 51
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
welshrabbit, Купила на Петрівці книжку "Вышивка" Марта Маннова, издательство Братислава 1982. Там ця техніка російською називається "вышивка проложенной нитью"
У мене є книга цього автора, але видавництва Братіслави 1979р. на словацькій мові (близько 150 сторінок). Там крім схем вишивок(в тому числі наведених Вами) є і схеми мережок з поясненням. Сканера у мене нажаль немає, та якщо когось зацікавить буду фотографувати чи шукати хто зможе посканувати.


Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!

Повідомлення відредагував Tati - Середа, 2010-06-16, 11:40 AM
 
fieryДата: Середа, 2010-11-10, 10:17 PM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 137
Нагороди: 0
Репутація: 57
Статус: Offline
Аааа))Скільки тут всього цікавого. Дуже люблю вишивати занизуванням. А тут стільки цікавих схем. Дуже всім дякую)))))))

Живу в ритмі щастя!!!
 
welshrabbitДата: Середа, 2010-12-01, 8:17 PM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Хочу тут залишити ще одне посилання на закладинки, вишиті занизуванням. Ось такі

http://www.rukodelie.by/content/?id=6186

Там і схем чимало і пояснення щодо техніки. Я одну таку закладинку вже вишила, але подарувала раніше, ніж встигла сфотографувати smile




Повідомлення відредагував welshrabbit - Середа, 2010-12-01, 8:18 PM
 
TanaДата: Середа, 2010-12-01, 9:02 PM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую за таке цікаве посилання! А ще поперечний набор - це ж наша низинка))) Гарно пробувати нові техніки на таких виробах.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olalalaДата: Субота, 2011-10-01, 5:42 PM | Повідомлення # 55
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Дівчата, хто вишиває занизуванням, покажіть, як ви переходите в інший рядок, бо теж хочу освоїти цю техніку, але з переходом не розібралася..
 
TanaДата: Субота, 2011-10-01, 5:51 PM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
olalala, почитайте цю тему уважно, поради давала давно, але неодноразово на форумі

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olalalaДата: Субота, 2011-10-01, 8:01 PM | Повідомлення # 57
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Tana, Я все читала, але якби хтось показав з фотографіями... Бо не знаю, чи роблю правильно, а фото краю роботи з вивороту ніде не бачила. У мене на вивороті є вертикальні стібки по краях, я сумніваюся, що так має бути...
 
TanaДата: Субота, 2011-10-01, 8:49 PM | Повідомлення # 58
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Висотою в одну нитку вертикальні стібки, щоб повернутись в попередній рядок, де заховати нитку.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЯгаДата: Субота, 2011-10-01, 9:31 PM | Повідомлення # 59
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
olalala, так, переходи між горизонтальними рядками занизування - вертикальні стібки. Тобто насправді з одного боку вертикальні стібки, а з іншого петельки або обрізані нитки для того, щоб вишивка не стягувалась. (про це, я думаю, Ви вже в цій темі прочитали smile )
Ось тут, щоб напевне wink , робила з одного боку петельку з іншого - обрізала нитку:

dry Заглядайте до Кулинич-Стахурської, там є ця та інші техніки з фото лиця та вивороту.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - Субота, 2011-10-01, 9:37 PM
 
ganzyaДата: Субота, 2011-10-01, 11:25 PM | Повідомлення # 60
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Quote (Яга)
а з іншого петельки або обрізані нитки для того, щоб вишивка не стягувалась.

оце вперше чую , в мене з обох боків вертикальні стібки. Щоб краї були рівні я вишиваю по краях з лиця по одному стібку ( тобто починаю ряд і закінчую стібком в одну нитку - сама для себе називаю їх закрепами )


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Занизування, заволікання (рос. -- набор) (фото, схеми, ін.)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.