| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 11:25 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Зворотний бік вишивки (Поради щодо того, як зробити гарними обидва боки вишивки)
Зворотний бік вишивки
ModДата: Понеділок, 2009-04-13, 11:12 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
в мене лише одна була вишивка де хрестики дивилисьв різні боки, а з вивороту було таке наче там кури гребли, та мама мене силоміць привчила вишивать рівно, коли починаю вишивать (хрестиком) то нитку затягую під хрестиками, тоді ті хрестики, під якими нитка затягую щільніше, при закінченні нитки стараюсь закріпити її обплутуючи між лініями (по типу верхошва). Якщо закріплятю нитку на вивороті, то стараюсь на тому кольорі яким вишиваю (синім на синьому, червоне на червоному)

 
LizaДата: Середа, 2010-04-21, 8:47 PM | Повідомлення # 22
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Чула, що деякі схеми хрестом можливо вишити так, щоб на звороті теж були хрестики. Дівчата, хто-небудь бачив таке?
 
ganzyaДата: Четвер, 2010-04-22, 8:04 AM | Повідомлення # 23
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
так вишивайте двостороннім хрестиком


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-04-22, 1:32 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Я бачила в церкві, правда не внашій вишиті хоругви таким двостороннім wink хрестиком.Дуже гарно.І знаю людину,яка вишиває таким двостороннім хрестиком! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-04-23, 3:06 AM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
ganzya, я ніколи вживу не бачила таких вишивок. двостороннім хрестиком. Тільки чула про них. Це розповсюджене явище??
 
010101Дата: Субота, 2010-06-26, 4:42 PM | Повідомлення # 26
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Сестра_Юлія, у нас на курсах вишивальниць показували таку техніку. Нею зазвичай вишивали комір і хустки, щоб, коли задереться спід не було сильно помітно (Рівенщина)
 
parsДата: Понеділок, 2010-11-08, 1:31 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Я собі рушник весільний хочу вишити двостороннім хрестиком. Думаю буду з весни починати потихеньку. Може буде робота жива наступного року smile

Я якщо дуже переймаюся за виворіт, як коли подарунки шию чи щось для себе важливе, то пробую кавальчик де-небудь вишити, а тоді вже на оригіналі правильними стібками. Дивлюся як лягає.

За вивооротом картин зовсім не переймаюся, бо в багатній майстерні всеодно все ховають, хоча зазвичай виходить чисто - звичка. smile
А от за виворотом рушників, серветок та, особливо, сорочок слідкую... =) Бо переймаюся трохи символікою. Знаю, що ззовні візеруок захищає людину від середовища і притягує різні види позитивної енергії, а внутрішньою стороною вишивка відповідає за вплив того, що йде ззовні. Обриси візерунка мають бути чіткими зсередини, щоби зрозуміти, що зображено. Я хрестиком вишиваю найбільше, в мене видно, зазвичай, де зірочка, де ряд, де квіти. Тому з виворотом намагаюся акуратно.

А нитки ховаю між рядами з внутрішньої сторони, щоб не дуже видно, а якщо шити на домотканому, то взагалі з тим дуже просто. Хрестик 2х2 дає змогу просто в ряді нитку закріпити за великої необхіонсті, головне щоби голка тонесенька і гостра )


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
kvitashДата: Середа, 2011-02-23, 8:33 PM | Повідомлення # 28
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 35
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
вітаю всіх! нарешті знайшла темку де можу щось додати (ще тільки навчаюсь). Вишиваючи хрестиком, я не прошиваю всю деталь узору, картини півхрестиками (одним кольором), а обираю вертикальну лінію ( іноді вона перетворюється на ламану лінію) і вишиваю праворуч і ліворуч од неї хрестики, а потім по цій вертикалі вертаюсь назад до початку деталі. У такий спосіб на зворотньому боці будуть лише паралельні стібки. Якщо хто-небудь щось зрозумів дайте знати! Буду рада якщо комусь ця метода стала в новину, і знадобилась
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2011-02-23, 10:12 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
kvitash, таким чином розводиться основа верхоплутом у Борщівських та Покутських сорочках - отож ваш спосіб - голос пращурів biggrin

ore et labore!
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-02-23, 10:58 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
kvitash, я так теж люблю вишивати, з низу до гори.... Як каже люда: "Голос пращурів" smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЦветанаДата: Четвер, 2011-02-24, 0:19 AM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (kvitash)
Якщо хто-небудь щось зрозумів дайте знати

kvitash, я тебя хорошо поняла. Тоже так расчитываю свои "пути" в орнаментах.
Quote (Dmutrik09)
я так теж люблю вишивати, з низу до гори....

Лесь, а у меня не обязательно выходит при этом снизу вверх... даже, скорее наоборот, чаще получается сверху вниз.
А вот, когда отшиваю что-нидь простое, с обычной изнанкой (просто аккуратной), то всегда вышивается именно снизу вверх wacko
Кто как привык, наверное?
Да!
А линии у меня на идеальной изнанке всегда вертикальные (хотя, встречала у девочек только горизонтальные). Понимаю, что зависит это от направления верхнего стежка.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
ЮлияДата: Четвер, 2011-02-24, 0:35 AM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Quote (kvitash)
і вишиваю праворуч і ліворуч од неї хрестики, а потім по цій вертикалі вертаюсь назад до початку деталі. У такий спосіб на зворотньому боці будуть лише паралельні стібки. Я

Quote (Dmutrik09)
kvitash, я так теж люблю вишивати, з низу до гори....

Quote (Цветана)
kvitash, я тебя хорошо поняла. Тоже так расчитываю свои "пути" в орнаментах.

Дівчата, я в шоці! Яка я відстала! Я вперше про такий метод чую... Вчитися мені ще та вчитися...


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2011-02-24, 9:54 AM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Юлия, все приходить з часом.! Не біда. Вік живи, вік учись smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
kvitashДата: П`ятниця, 2011-02-25, 9:37 PM | Повідомлення # 34
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 35
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
Юлия не відстала, а скільки нового попереду, як у Висоцького: "лучше гор моут быть только горы, на которых еще не бывал", успіхів на шляху до нового!
Пасіонарія, дякую за науку, саме хотіла спробувати цю техніку, тепер менше буде мороки.
 
ЖаннаДата: Середа, 2011-03-09, 9:33 AM | Повідомлення # 35
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
дівчата, я тут намагаюся вдосконалити свою вишивку - щоб якомога акуратніший виворіт був. то маю кілька запитань:
мені подобається, як з вивороту рисочки лягають вертикально. я так зрозуміла, що це виходить, коли вишивати горизонтально рядочки, чи не тільки? і ось основне: навіть коли все максимально гарненько вишиваєш, то все одно ж не вийде геть усіх рисочок вертикальних з вивороту, так? бо ж як від рядка до рядка переходити?? чи це треба взагалі кожен рядок окремо?? не можу розібратися... буду дуже вдячна за підказки:)



мій рукодільний ЖЖ
 
010101Дата: Середа, 2011-03-09, 9:50 AM | Повідомлення # 36
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Жанна, щоб були тільки вертикальні рисочки рядочки можна вишивати і горизонтально і вертикально. Коли будете вишивати, то півхрестики можуть лежати в різні сторони, тоді треба буде другу половину класти зверху, або пропускати під тим, що вже вишито. Сподіваюсь, я зрозуміло пояснюю. А всі переходи, щоб не було інших рисочок на вивороті, треба робити з лиця, або обривати нитку.

Повідомлення відредагував Goncha - Середа, 2011-03-09, 9:52 AM
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-03-14, 11:02 PM | Повідомлення # 37
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Goncha, дякую дуже! спробувала де-не-де ниточку попід ниточку пропускати - виходить гарнеько і акуратно)))) старатимусь вдосконалюватися й надалі)
дякую!!!!



мій рукодільний ЖЖ
 
КатюняДата: Середа, 2011-04-20, 9:53 AM | Повідомлення # 38
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
ой дівчата, прочла і зрозуміла, що треба було раніше натрапити на цю чудову тему sad . Я вже довишивала грудку на вишиванці свого малюка(мене не втішає той факт, шо це перша вишиванка в моєму житті) Я зрозуміла, що це суцільна ганьба sad sad sad може все розпустити та заново вишити?

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
ЖаннаДата: Середа, 2011-04-20, 10:21 AM | Повідомлення # 39
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Катюня, я б Вам не радила розпускати - це ж сорочка, там не буде так видно, та й, зрештою, у Вас все доволі непогано)))))))
в мене от рушники перші вишиті набагато більшою ганьбою - то ото неприємно! ))
я ось уже взяла все на замітку собі - і тепер вишиваю акуратненько, з гарним виворотом))) так що й Ви вдосконалюйтеся, як бачите можливість))

і ще, до речі, помітила собі таку штуку, що подекуди, якщо потрібно десь недалеко голочку перевести на інший ряд, то можна її пропустити зверху, на лицьовому боці, під вишиті хрестики. але це треба дивитися, щоб було непомітно.



мій рукодільний ЖЖ


Повідомлення відредагував Жанна - Середа, 2011-04-20, 10:23 AM
 
КатюняДата: Середа, 2011-04-20, 10:28 AM | Повідомлення # 40
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Ой дякую вам Жанна за теплі слова, але все одно я в печалі sad

Я листоноша ЩАСТЯ!

Повідомлення відредагував Катюня - Середа, 2011-04-20, 10:28 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Зворотний бік вишивки (Поради щодо того, як зробити гарними обидва боки вишивки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.