| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 7:01 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Зворотний бік вишивки (Поради щодо того, як зробити гарними обидва боки вишивки)
Зворотний бік вишивки
ГаннусяДата: Вівторок, 2012-07-24, 11:27 PM | Повідомлення # 101
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Вибачте. Це з телефону, бо фотік здох... Та й самі обережкі невеличкі, в долоньку вміщуюються. Але, я думаю, сам принцип видно.
 
InnushkaДата: Середа, 2012-10-31, 1:48 PM | Повідомлення # 102
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім гарного дня smile Хочу розказати, що чула. Вважається, що лице рушника вишивається для людей, а виворіт - для Бога. І тому для мене чомусь завжди виворіт є важливішим за лице. Ззовні рушники всі красиві і найбільшою нагородою для мене за кропітку роботу завжди є: "Оце да!.", "Ну ти даєш.." і т.п. (дівчата зрозуміють smile
 
romantikДата: П`ятниця, 2012-11-02, 1:25 AM | Повідомлення # 103
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Code
Хочу розказати, що чула. Вважається, що лице рушника вишивається для людей, а виворіт - для Бога. І тому для мене чомусь завжди виворіт є важливішим за лице. Ззовні рушники всі красиві і найбільшою нагородою для мене за кропітку роботу завжди є: "Оце да!.", "Ну ти даєш.." і т.п.

Innushka, мені самій приємніше вишивати, коли зворотній бік охайний.
 
edeiveysvikДата: Четвер, 2013-06-27, 10:26 PM | Повідомлення # 104
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Доброго вечора всі форумчанам та відвідувачам сайту smile Хочу додати свій скромний коментар до охайності зворотнього боку будь якого виробу... Колись, після закінчення школи, не вступивши до інституту, щоб не гаяти час, я пішла навчатись у швейне ПТУ. На одному з перших занять мова йшла про охайність роботи... так от я на все життя запамятала, що лице роботи Любого майстра- це зворотній бік виробу... Купуючи речі в магазині мимо волі заглядаю на виворіть виробу... Стосовно вишивки я ще недосягнула майстерності вертикальних стібочків з зворотнього боку але дуже стараюсь бути охайною..

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
edeiveysvikДата: Четвер, 2013-06-27, 10:52 PM | Повідомлення # 105
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Ще хотіла поділитьсь невеличким досвідом з обробки деталей вишиванок(пілочки, спинки, та рукавів) власне їх країв . Намисто, подавала детальне, по-етапне виготовлення сорочки... так от на етапі коли витягли ниточку, щоб розділити на два прямокутники, я перш ніж розрізати полотно, обметувальними стібками, вручну обробляю край( 3ниточки по основі на 3 по пітканню)утворюється дуже делікатний охайний крайчик... і лишень потім розрізаю полотно.Оверлок - це звичайно, швидко і зручно, але він обметує аж трьома нитками, іноді обметувальна строчка має здатність випорюватись, та й потрібна певна майстерність роботи з оверлоком, не кожен може дозволити собі його придбати... Я, нажаль, поки не можу наочно показати як це виглядає(в мене ще не той статус) і з комютером через перепрошую та й на ви smile але при першій же можливості обовязково покажу., як виглядають оброблені шви в тих вишиванка, що я спромоглась вишити і пошити... Такий підхід до обробки, теж делікатно виглядає коли потрібно змережити дві тканини(край получається тоненький і дуже делікатний..... одна незручність... робота підготовча і дуже кропітка... вимагає терпіння та й цікавою її теж назвати не можна.... Дякую всім за увагу... може мій досвід комусь буде корисний smile

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
lady-vДата: Четвер, 2013-06-27, 10:59 PM | Повідомлення # 106
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (edeiveysvik)
Ще хотіла поділитьсь невеличким досвідом з обробки деталей вишиванок

Дякую


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Andrew_YerДата: Четвер, 2013-06-27, 11:08 PM | Повідомлення # 107
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
edeiveysvikВікторіє, дякую!
Дуже цікавий досвід. Це - ті нюанси, з яких складається майстерність. Так дійсно має бути простіше, а, отже і охайніше - спочатку обробити майбутній край, потім розрізати.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
edeiveysvikДата: П`ятниця, 2013-06-28, 7:52 PM | Повідомлення # 108
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Всім доброго дня та гарного настрою... ]lady-v, Andrew_Yer, щиро дякую за увагу та добрі слова підтримки... Я зараз працюю над вишиванкою... там добре видно, як це виглядає.. поки не отримала статус при якому можна викладати фото... то підготуюсь... (зроблю фото процесів, щоб наочно показати все, що написала... smile ) А те, що я зараз роблю з вишиванкою, швидше ж з теми "Рятуймо ситуацію!!!!" smile

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
намистоДата: П`ятниця, 2013-06-28, 10:19 PM | Повідомлення # 109
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
edeiveysvik, Вікторія! Вітаю на форумі. Молодець, що зареєструвалася. :exclaim: 
З приводу того, про що тут вище говорилося, то скажу, що ті мої краї, які тут згадалия, я частенько, після того як перед вишитий, ще раз підганяю і обрізаю. Тому шкода витрачати час на кропітку ручну роботу в даному випадку. Інша річ, коли остаточно визначені межі виробу, тоді, я згодна. Раніше, коли в мене не було оверлока, я обробляла краї зигзагом, і економніше по нитках і теж акуратно.
А ще згадала легендарну фразу Коко Шанель: "Лицо должно быть также хорошо, как и изнанка..." wink


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
edeiveysvikДата: Субота, 2013-06-29, 0:00 AM | Повідомлення # 110
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Оленочко, дякую за привітання....Так ви цілковито праві... це стосується саме, остаточно визначених меж виробу, Хоча з татовою сорочкою вийшло саме так, я ви кажете.... прийшлось робити двічі... і ще трішечки на рахунок зигзагу..... я теж ним користувалась поки не було оверлоку... Оленочко, ще раз дякую за увагу smile

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
ganzyaДата: Субота, 2013-06-29, 9:30 AM | Повідомлення # 111
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Підкажіть будь ласка, вперше вишиваю швом зерновий вивід а в ньому виворіт виглядає ще гарніше чім лице, може я його шию не так, може його шиють як низинку  с звороту  вишивки?

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
Andrew_YerДата: Субота, 2013-06-29, 9:50 AM | Повідомлення # 112
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Цитата (ganzya)
вперше вишиваю швом зерновий вивід а в ньому виворіт виглядає ще гарніше чім лице
Це означає, що вишиваєте Ви його вірно. Таку особливість має цей шов. Може використовуватися на лице і одним, і іншим боком. Залежить від художнього задуму.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
ganzyaДата: Субота, 2013-06-29, 9:57 AM | Повідомлення # 113
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Andrew_Yer, спасибі, додаю в свою скарбничку ще один двосторонній шов.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
edeiveysvikДата: Неділя, 2013-07-07, 10:46 PM | Повідомлення # 114
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Добрий вечір шановні форумчани smile Можливо це не зовсім стосується саме зворотнього боку вишивки, але хочу вам показати як я виконую внутрішні шви ) в даному випадку чол. сорочки... може комусь буде цікаво... Буду вдячна за зауваження і крититку smile маніжка,
Прикріплення: 2189941.jpg (259.7 Kb)


Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі

Повідомлення відредагував edeiveysvik - Неділя, 2013-07-07, 10:53 PM
 
edeiveysvikДата: Неділя, 2013-07-07, 10:47 PM | Повідомлення # 115
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
ще одне фото
Прикріплення: 9580305.jpg (315.2 Kb)


Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі

Повідомлення відредагував edeiveysvik - Неділя, 2013-07-07, 10:55 PM
 
edeiveysvikДата: Неділя, 2013-07-07, 10:57 PM | Повідомлення # 116
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
плече і рукав
Прикріплення: 9363937.jpg (208.8 Kb)


Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
edeiveysvikДата: Неділя, 2013-07-07, 10:59 PM | Повідомлення # 117
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
манжет і застібка,
Прикріплення: 9422811.jpg (246.8 Kb)


Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі

Повідомлення відредагував edeiveysvik - Неділя, 2013-07-07, 10:59 PM
 
edeiveysvikДата: Неділя, 2013-07-07, 11:00 PM | Повідомлення # 118
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
і ще одне фото
Прикріплення: 2655206.jpg (246.3 Kb)


Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
IstanbulДата: Середа, 2014-04-09, 4:17 PM | Повідомлення # 119
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Чистий виворіт - це дуже класно, але я до такого ще не доросла))) Може це тому, що як вишивати мені показали лише один раз - та й я як хотіла так і вишивала - ніхто не вчив ні вивороту красивого робити, ні нічого. В мене із зором проблеми з самого дитинства, тому я великим хрестиком завжди вишивала - болгарським. А там, думаю, ідеального вивороту просто не існує =))) Єдина робота, покищо, яку довелось вишивати звичайним хрестиком - це чоловіча вишиванка. Я не дуже хвилювалась за виворіт тому, що часу було дуже обмаль, та й майстрині все гарно нашили - нічого не видно. Але вишивка звичайним хрестиком дуже сподобалась - бо якийсь він акуратніший, ніж болгарський.

Треба буде повчитись той виворіт робити краще =))) бо ж на черзі робота над сукнею =)
 
katastrofa05Дата: Вівторок, 2014-09-30, 9:13 AM | Повідомлення # 120
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ganzya ()
увелечения
 Нажаль я по "увеличению" не бачу, може хто має можливість ще розмістити, дуже корисна інфо), дякую


Повідомлення відредагував katastrofa05 - Вівторок, 2014-09-30, 9:13 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Зворотний бік вишивки (Поради щодо того, як зробити гарними обидва боки вишивки)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.