| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 2:23 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання в процесі » Помічники у вишивання (аксесуари для роботи)
Помічники у вишивання
SabrinДата: Понеділок, 2012-07-02, 11:09 AM | Повідомлення # 101
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Доброго дня. може, хтось мені допоможе. Пробувала вишивати з допомогою канви. Звичайна така канва жовтуватого кольору...Так чомусь коли повитягувати нитки канви, то в загальному вишивка виглядає не акуратно, хрестики різні, і сама вишивка "з"їхала" трохи. Може, треба нитки тугіше затягувати? Чи канву крохмалити, чи й ту тканину, на якій вишивати? Словом, розкажіть "початківцю". Бо можна до всього дійти "методом проб і помилок", але як хто навчить, то швидше. І ще одне, може, варто в такому випадку пяльця використовувати? Наперед вдячна за поради.
 
romantikДата: Понеділок, 2012-07-02, 11:16 AM | Повідомлення # 102
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Доброго дня. Прочитала вашу бесіду і вирішила впорядкувати свої нитки. Я,правда, не можу похвалитися великою майстерністю, але час від часу берусь за вишивку, багато ниток мені залишились у спадок від покійної свекрухи, Царство їй Небесне.
 
romantikДата: Понеділок, 2012-07-02, 11:20 AM | Повідомлення # 103
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
koolfe, ви не підкажетерозмір таких катушокдля ниток, що на кільці?! Буду дуже вдячна.
 
natalinaДата: Понеділок, 2012-07-02, 10:50 PM | Повідомлення # 104
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
romantik, розмір бобінок: 3 см завширшки у місці намотування ниточок, а у висоту бобінка 4 см. У різних виробників ці розмірі можуть трохи різнитись (може на 1-2 мм). Товщина бобіночки приблизно 1 мм. Бувають вони картонні та пластикові. Картонні можна виготовити і самостійно (цупкенький картон, наприклад, використовують при пакуванні сорочок чоловічих і вони пречудово підходять для виготовлення таких рукодільних помічників).
 
tanytryellДата: Вівторок, 2012-07-03, 10:56 AM | Повідомлення # 105
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Накладная канва требует дополнительной подготовки. Во-первых, нужно, чтобы направление ниток канвы и ткани строго совпадали. Для этого надо сперва проложить "маяки" контрастной нитью на основе, а затем при пришивании канвы ориентировать её по этим маякам. Во-вторых, примётывать канвы надо как можно гуще - я примётываю через каждые 10 крестиков (заодно и разметка получается). Ну, и притягивать ниточку надо плотненько, чтобы не провисала. А в случае с трикотажем - надо ещё заранее продублировать основу тонким клеевым флизелином.
Но в любом случае - вышитое по накладной канве не будет выглядеть так же, как вышитое по счёту нитей...
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-07-03, 4:22 PM | Повідомлення # 106
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (tanytryell)
Но в любом случае - вышитое по накладной канве не будет выглядеть так же, как вышитое по счёту нитей...

Тобто, гірше? Дуже дякую за інформацію, бо до того всього я б не скоро сама дійшла.
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-07-03, 4:26 PM | Повідомлення # 107
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Маю ще запитання, хотілося б на нього не 1 відповідь, а кілька. Люди, розкажіть про пяльця, всі "за" і "проти". І чи є різниця між дерев'яними і пластмасовими? Бо у нас в містечку тільки пластмасові, сумнівної на вигляд якості...
 
natalinaДата: Вівторок, 2012-07-03, 7:21 PM | Повідомлення # 108
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Sabrin, щодо п'ялець, то є дуже індивідуально, кому що подобається. Пластикові китайські у мене зламались одразу, як я полотно почала натягувати (я полюбляю аби воно було натягнутим наче барабан). Дерев'яні теж бувають різної якості. Якщо використане неякісне дерево, то вони можуть з часом чорніти і залишати на тканині сліди . Якщо якісні, то Вам їх вистачить на все життя.
Я зараз найчастіше використовую пластикові п'яльця американські Q-snap. Добре тримають тканину, легко кріпляться та пересуваються й не залишають слідів, але дорогі.
Виглядають вони так

То ж вибирати Вам.
А чи не хотіли би Ви скористатись послугами інтернет-магазинів? Там багатий вибір та й ціни нижчі за міські магазинчикові (зазвичай). На форумі є багато посилань на інтернет-магазини, порядність яких перевірена нашими форумчанками.


Повідомлення відредагував natalina - Вівторок, 2012-07-03, 7:22 PM
 
siestaДата: Середа, 2012-07-04, 2:56 PM | Повідомлення # 109
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 90
Статус: Offline
Quote (Tana)
Цікавить, бентежить і муляє мені питання про старовинні прилади для нашої справи

Запрошую подивитися частинку моєї коллекції. Загорілася, було, впорядкувати та надовго мене не вистачило )))) Як буде час і, найголовніше, бажання, то поповнюватиму. http://siesta-piccolecoseantiche.blogspot.it/
В мене багато літератури та й коллекція чемаленька, такщо хто цікавиться - питайте. З радістю продовжила б історію голки в картинках, та, нажаль не маю поки що права вставляти фото. Бігати з флудом набирати повідомлень.. ок. Побігаю ))))
 
SabrinДата: Середа, 2012-07-04, 3:25 PM | Повідомлення # 110
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Siesta, я подивилась Вашу колекцію, дуже цікаво, тому обов'язково продовжуйте, особливо сподобався футляр для наперстка з горіха і гольниця з жолудями. Така краса, а у мене пластикові коробочки sad чи картонні котушки.
 
SabrinДата: Середа, 2012-07-04, 4:00 PM | Повідомлення # 111
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
А штопальниця - це взагалі щось....в Радянському Союзі для того лампочку використовували biggrin Цікаво, "штопальниця" українською як буде? "Латальниця"? В кого які варіанти?
 
tanytryellДата: Середа, 2012-07-04, 7:21 PM | Повідомлення # 112
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
"Американські Q-snap " и в самом деле, дороговаты. Но я нашла пару мастер-классов по изготовлению подобных пялец из... водопроводных пластмассовых труб! Вот http://www.krestikov.net/blog/255/ один из них.
Здесь http://zlataya.info/index/ramy/0-27 о рамках подробно, а здесь http://zlataya.info/publ/n_uch/org/snap/11-1-0-135 - о британских и американских ку-снапах.
У меня есть и пластмассовые, и деревянные круглые пяльца, и я их не использую. Просто - вообще не использую, никак! Они мне неудобны! Пользовалась только для вышивания на тонких тканях гладью типа "ришелье" и тамбурным швом. Да и то, последнее оказалось тоже неудобно, если вышивать иглой, а не крючком...
Использую станок (самодел, дед собрал по моему чертежу) для своего долгостройого пейзажа, потому что слишком много оттенков (99), слишком большая картина (400х300) и вышивать приходится петитом, да ещё и парковкой (пробовала шить его по цветам - неа, не пойдёт! Это смерти подобно!)
Да, чтобы не использовать при вышивании пяльца, я ОЧЕНЬ ДОЛГО училась равномерно затягивать нить, не стягивая ткань!..
 
siestaДата: Середа, 2012-07-04, 10:44 PM | Повідомлення # 113
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 90
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Цікаво, "штопальниця" українською як буде? "Латальниця"? В кого які варіанти?

В руслі останніх подій будьмо уважні, стійкі і спокійні, як удав )))) Латати (рос. латать) - це накладати латку, а рос. "штопать" має декілька варіантів в укр. мові в залежностівід місцевих діалектів: штопати, церувати, цюрувати, цирувати, тож вибираємо без зовнього тиску те, що нам ближче. Я б вибрала - цюрувачка/цюрувальниця, а для того, щоб було зрозуміло україночкам і заходу і сходу, зупинилася б на "штопальниці". Остогидли бидляцькі війни. Хто сказав, що на сході люди не в змозі вивчити мови країни, в якій живуть? Нонсенс. А бидло, щоб набрати собі певної ваги, або просто від небажання займатися важливими державними справами, зараз пропонує виділити в Україні территоріальні осередки для недоумкуватих.. дожилися..
 
siestaДата: Середа, 2012-07-04, 11:00 PM | Повідомлення # 114
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 90
Статус: Offline
От нащо я це написала? Дорогі вишивалочки, не звертайте уваги, це Сієсту вже другий день носить.. прорвало. . Вибачте, вибачте. Дякую
 
romannahДата: Середа, 2012-07-04, 11:11 PM | Повідомлення # 115
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Цікаво, "штопальниця" українською як буде?

моя бабця "Цирувала" шкарпетки і все інше і мала для цього деревяого гриба.
siesta, дякую за "територіальні осередки".. молодь у нас зараз успішно і китайську вчить - а це...


я всіх люблю
 
siestaДата: Четвер, 2012-07-05, 1:13 AM | Повідомлення # 116
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 90
Статус: Offline
Та це більше всього і дістає. Народ їх утримує, а вони ставлять під сумнів розумові здібності платників податків по "ощасливлених" ними областях? Це вже насправді занадто.
А моя бабця цюрувала ))
 
SabrinДата: Четвер, 2012-07-05, 10:23 AM | Повідомлення # 117
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
ой, навіть не думала, що своїм питанням викличу таку купу емоцій....ну пробачте.... sad я думала слово "церувати" не літературне, тому не вжила його, бо в нас теж так кажуть.
Quote (romannah)
моя бабця "Цирувала" шкарпетки і все інше і мала для цього деревяого гриба.

правда? бо мені хтось розказував про таке ,але я ніколи не бачила. Я маю дерев'яного гриба, але він для горіхів smile Може, зробити його багатофункціональним?
 
SabrinДата: Четвер, 2012-07-05, 10:27 AM | Повідомлення # 118
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (tanytryell)
Да, чтобы не использовать при вышивании пяльца, я ОЧЕНЬ ДОЛГО училась равномерно затягивать нить, не стягивая ткань!..

от-от...рівномірно...і я про те. Тому і запитала про пяльця. В мене поки не рівномірно, попробую з пяльцями. І подивлюся, як ті Q-snap самостійно робляться. Всім дякую за інформацію, з вами я швидше навчуся
 
SabrinДата: Четвер, 2012-07-05, 10:30 AM | Повідомлення # 119
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (natalina)
А чи не хотіли би Ви скористатись послугами інтернет-магазинів?

Попробую. Як там репутація в ""Овечки"? Я в них пяльця бачила, і нитки дешевші, ніж в наших магазинах.
 
OленкаДата: Четвер, 2012-07-05, 10:52 AM | Повідомлення # 120
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Sabrin,
Quote (Sabrin)
Тобто, гірше?
не гірше. Просто все залежить на якій ви тканині вишиваєте. Якщо вишивати на м"якій канві то її добре трошки пдкрахмалити. Тоді вона рівніше лягає і краще кріпиться. Залежно від розміру візерутку треба брати п"яльця. Вишиваючи на канві бажано щоб п"яльця були більші ніж візерунок на багато. Так щоб не пересувати п"яльця з місце на місці, а натягти один раз, закінчити роботу, зняти роботу з п"ялець, а заломи які залишаються від п"ялець обрізати (стосується тільки тканин, на яких края п"ялець залишають слід). Якщо Ви вишиваєте на рамі то принцип тей самий що і на п"яльцях але підрізати нічого не треба, бо там немає заломів. Для цупкої тканини я люблю рами. Для тонкої п"яльця. Я вишиваю по канві дуже часто, і не можу поскаржитись на те, що виглядає гірше, ніж якщо нитки рахувати. Ну як ви порахуєте нитки на оксамиті або сатині, чи шовку? Що стосується рам, то мені подобаються Ez stitchможете тут подивитись



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання в процесі » Помічники у вишивання (аксесуари для роботи)
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.