| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 5:45 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Чоловiча вишиванка
KrisstiДата: Субота, 2012-08-11, 9:03 PM | Повідомлення # 641
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Andrew_Yer Дякую, але то вишито власне на тій самій тканині, на котрій і має бути. просто на іншому клаптику. Загалом ті вічка мають бути тут
 
yaayДата: Субота, 2012-08-11, 11:35 PM | Повідомлення # 642
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Krissti, пошукайте у Майстер-класах як обробити розріз . Я десь бачила, що з того краю, де буде розрізатися тканина, солов"їні вічка не просто шиються, а на голку накидається нитка, як при обробці краю.
 
ganzyaДата: Неділя, 2012-08-12, 8:00 AM | Повідомлення # 643
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Krissti, беріть товщу нитку для вічок, якщо ви вишиваєте через дві нитки основи то і нитка для вічок повинна бути як дві нитки тканини. Вічко для розрізу треба робити щільним , тугим .

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
KrisstiДата: Неділя, 2012-08-12, 1:40 PM | Повідомлення # 644
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
ganzya, Дякую за відповідь! тобто мені потрібно взяти мій шовк у дві нитки і так робити усі вічка?

Повідомлення відредагував Krissti - Неділя, 2012-08-12, 1:42 PM
 
Анна-АннушкаДата: Вівторок, 2012-08-14, 3:23 AM | Повідомлення # 645
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Дівчата, дякую за натхнення!!!!!!!!!!!!!! Обчиталася - не те слово!!! Надивилася - до краю!!! Що музей!!! Таке піднесення!!!! ДЯКУЮ!!!! hearts
Просиділа тут із вами (у темі) два вечори....(ну, гаразд, майже дві ночі - бо ніхто ночами не заважає)... Отже, тепер - можна вважати wink - що багато знаю cool Дуже Вам дякую - стілько нового та цвкавого!! Майстрині діляться своїми надбаннями - знання вони ж найдорожчі! Ви - чудові! Красно Вам дякую!!!! Але все одно - буду ще бігати сюди, як щось не "піде"... якщо щось не одразу зрозумілося....

Дам тепер собі копняка - великого!!! Та з четверу починаю чоловікові сорочку - на білому житомерському (?здається?) льоні, хрестиком.... Візирунок мене займав найбільше - хтілось чогось... щоб і йому, і мені подобалося... знайшли, тепер морока з нитками..... він просив Модейру декору... "бо блищить".... а я її боюся, як вогню - бо хоч як вона не причудова, а крутиться ж, зараза.... Тут вичитала про "акрілон" - що воно таке? Чи не слід вихелесуватися - беремо собі DMC-Satin та потихеньку працюємо...? В нашому місті також є якіїсь турецькі нитки - що дуууже блищать, але - здається, вони для вишивання не дуже...( YarnArt TULIP)....
Кольорів буде два - білий та блакитний... (хоча, здається, що й сталевий-світлосірий пасуватиме...) які знайдем - такі до білого парою і стануть! (чоловік також хоче, щоб вишивка "проявлялася" лише зблизька)

Отже, чарівні майстрині, question питаю Вас - які нитки кращі? (адже обов`язково замовлено - "щоб блищало")... А чи обов`язково вони мають бути натуральними? чи той самий акрілон - насправді добре носитиметься? (в мене ще є багато кольорів нейлонових ниток Yelkenli (красиво їх іноді звуть шовком... шоправда, штучним wink ) - я ними вишивала, досить непогано... але то було на дуже цупкій тканині....) А чи якуюсь віскозу пошукати? РЯТУЙТЕ!!! hi
Чи може сісти треба сісти та наробити собі маленькіх "спробничків"?........

P.S. на некручений шовк (як отакий http://merejka.com.ua/product_info.php?products_id=176) - не погоджуся, хоч би мене й били!!! wink


Посміхніться!!! Все буде добре!!!
 
lady-vДата: Вівторок, 2012-08-14, 11:45 AM | Повідомлення # 646
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Анна-Аннушка, я своєму чоловікові вишивала віскозою. Виглядає гарно, блиск приємний, і не дуже крутиться.

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
mykolajaДата: Вівторок, 2012-08-14, 2:23 PM | Повідомлення # 647
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
підкажіть ще й мені, будь ласка, чи в цій темі, чи дайте посилання на вже існуючу, бо сама не можу знайти
планую, що рукав сорочки буде прямий (не на манжеті)
вже його вишила
а як його підробити (підігнути) можна, тобто яким швом?
просто прострочити на машинці не хочеться...
може є якісь спеціальні шви для цього?
буду вдячна за поради
 
ivabogДата: Вівторок, 2012-08-14, 3:08 PM | Повідомлення # 648
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 438
Нагороди: 2
Репутація: 253
Статус: Offline
mykolaja,ось тут є МК http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/31-656-1
 
Анна-АннушкаДата: Вівторок, 2012-08-14, 10:23 PM | Повідомлення # 649
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Отже, дівчта, я наробила собі образчиків... lady-v, віскоза трохи цупкувата (як на моїй тканині)... а от та сама Модейра-Декора - саме те!!! І блиск, І досить щильно лягає..... Мабуть, як мені себе не шкода, буду Модейрою......
А от зубці - мережки треба ж робить ниткою з основи (з самої тканини) - так я зрозуміла? Чи блистявою Модейрою??? Чи іншою ниткою, тільки щоб не бищало? ПОРАДЬТЕ!!!


Посміхніться!!! Все буде добре!!!
 
Andrew_YerДата: Вівторок, 2012-08-14, 10:36 PM | Повідомлення # 650
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Анна-Аннушка,
Quote (Анна-Аннушка)
А от зубці - мережки треба ж робить ниткою з основи (з самої тканини) - так я зрозуміла? Чи блистявою Модейрою??? Чи іншою ниткою, тільки щоб не бищало?

Зустрічаються всі три варіанти, що ви їх перелічили.
Мабуть простіше буде іншою ниткою.
Можно і мадейрою. Але не знаю наскільки вона буде зручною і слухняною в такій роботі, адже стібки доведеться класти досить густо.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Вівторок, 2012-08-14, 10:38 PM
 
Анна-АннушкаДата: Вівторок, 2012-08-14, 11:21 PM | Повідомлення # 651
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Andrew_Yer, отож бо й воно... ця Модейра - яка б не красуня, а слизька..як вуж!!! ... це мене й зупиняє.... Та ще й "ПОВНУВАТА" як для мережив... Дякую, що добавили останню риску до моїх роздумів - не стану я модейрою це робити...
А що до ниток простих - так тут турбуюся, щоб щильненько стало... А "рідною" до тканини ниткою - воно ж льон, не така вона вже й рівномірна.... (нитка з потовщеннями, деінде - зовсім тоненька)...
Голова обертом... Пішла знов робити зразочки... Розважаюся... Син сміється, що за тими зразками "вже можно нічого і не вишивти - і так добре"))))))))))))))))


Посміхніться!!! Все буде добре!!!
 
Andrew_YerДата: Вівторок, 2012-08-14, 11:27 PM | Повідомлення # 652
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Анна-Аннушка, беріть звичайну котушечну нитку відповідного номеру. Або ще простіще - звичайне муліне кіровського комбінату у дві ниточки. Буде гарно.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Середа, 2012-08-15, 0:33 AM
 
Анна-АннушкаДата: Середа, 2012-08-15, 2:19 AM | Повідомлення # 653
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
ОУ! Філігранний край на фото!! thumb КРАСА! Чи вдасться мені такий.... question
Дякую за пораду!! Я так собі вже й намислювала - тілько буду не КІровим, а ДМС - бо кіровські залишилися лише бабуніни - ще радянських часів... там білого немає, а нових я не купляла... Працюю Анкор-Модейра-ДМС - ще й можно повередувати, підбирати під колір тканини... Більш за все йде просто blanc - той що просто білий, а от 5200 - вже дуже по очах ріже....

Боже, яке щастя, що колись я знайшла цей форум!!! Щоб я сама зара робила??? сиділа б нервувала, переробляла, набивала б собі руки... а так - така краса!!!! Все як малій дитині пояснили - розповіли!! Це така підтриммка!!! ДЯКУЮ!!!!!!! clap


Посміхніться!!! Все буде добре!!!
 
mykolajaДата: Середа, 2012-08-15, 6:44 PM | Повідомлення # 654
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
ой, дякую за такі гарні поради )))
піду вчитися зубцюванню )
лиш ще перепитаю на майбутнє - а в такий спосіб можна обробляти краї як в чоловічих, так і в жіночих сорочках?
 
ivabogДата: П`ятниця, 2012-08-17, 3:07 PM | Повідомлення # 655
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 438
Нагороди: 2
Репутація: 253
Статус: Offline
mykolaja, так, звичайно, можна. Я, принаймні, так роблю і бачила у інших.

Повідомлення відредагував ivabog - П`ятниця, 2012-08-17, 3:08 PM
 
mykolajaДата: П`ятниця, 2012-08-17, 4:37 PM | Повідомлення # 656
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
ivabog, дякую )))
 
martka80Дата: Вівторок, 2012-08-21, 5:08 PM | Повідомлення # 657
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Потребую поради, допомоги і т.д.
Давно вже мрію чоловікові вишити вишиванку низинкою...
Навіть розробила схемку. АЛе вона в мене виходить ну дуже широка... аже занадто



приблизно від 34 см щирина грудної полоси....
от тепер застановлююся як її зменшити. різати жалкувато((
може в когось э ідеї по зміні схеми??
 
martka80Дата: Середа, 2012-09-05, 0:31 AM | Повідомлення # 658
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Маю питання до знавців. Хочу замовити тканину на чоловічу вишиванку в Коломиї. Маю там знайомих. Але людина не розбирається в тій справі взагалі.
Просить сказати їй № тканини і назву. Підкажіть, будь ласка, що їй сказати. Щоб тканина була трішки цупкіщою і волосся на грудях не пролазило крізь неї. Бо у чоловіка є така проблемака - жорстке волосся... Тканину хочу взяти і льон і бавовняну - одразу дві, щоб не дьоргати людину по кілька разів.
і ще одна умова - з не дуже дорогих. Бо то буде для навчання і мучення тканина


Повідомлення відредагував martka80 - Середа, 2012-09-05, 0:33 AM
 
myrka83Дата: Середа, 2012-09-05, 11:02 AM | Повідомлення # 659
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
martka80
Думаю, Вам мудро підкаже Veronika


Маю Дурусю (2008р.) і Олексійчика (2011р.)
 
ivabogДата: Середа, 2012-09-05, 1:55 PM | Повідомлення # 660
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 438
Нагороди: 2
Репутація: 253
Статус: Offline
Три дні роботи - і соь результат. Чергова вишиванка для коханого. Йдемо на весілля - і мусить бути нова вишиванка!Поки ще не вся викінчена, але похвалитися кортить!

Повідомлення відредагував ivabog - Середа, 2012-09-05, 1:56 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.