| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 4:08 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча сорочка. Особливості. (Особливості та нюанси)
Жіноча сорочка. Особливості.
AgapyaДата: Неділя, 2013-09-08, 11:57 PM | Повідомлення # 101
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Спасибо за картинки оформления выреза горловины. В моём случае крой был не народный, а современный, поэтому вырез и его обработка были не прямой, а полукруглой формы.
Я делала подгибку в 1,5 см (после того, как вышила все детали и соединила рукава по линии реглана) и обшивала края горловины и рукава "на весу", то есть не в пяльцах.
http://photos.streamphoto.ru/6/0/f/62fe54bc5dbd2fb97a5a4e2c527b1f06.jpg
http://photos.streamphoto.ru/6/c/e/13ea8befec7ad86099c7ee09f40d5ec6.jpg
 
AgapyaДата: Неділя, 2013-09-08, 11:58 PM | Повідомлення # 102
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
После того, как обшила края петельным швом (примерно 6-7 мм), я с изнанки срезала лишнюю ткань. У меня обычный лён, не равномерка.
 
ksiyshaДата: Середа, 2013-09-11, 4:31 PM | Повідомлення # 103
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 74
Нагороди: 1
Репутація: 85
Статус: Offline
Підкажіть будь-ласка, який склад для жіночої (дівчачої) вишиванки кращий:  бавовна 85%, поліестр 15% чи 85% - білений льон, 15% - поліестр ?
 
Татьяна3618Дата: Вівторок, 2014-04-01, 1:08 PM | Повідомлення # 104
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 226
Нагороди: 0
Репутація: 100
Статус: Offline
Agapya, ой красиво-красиво!

Додано (2014-04-01, 1:08 PM)
---------------------------------------------
ksiysha, а мені в принципі склад любиться, хоч одна тканина, хоч друга... На якій зручніше вишивати?

 
Yalo_03Дата: Середа, 2014-06-18, 12:08 PM | Повідомлення # 105
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, всім!
Підкажіть, будь ласка, на якій висоті від краю починати вишивати уставку (сорочка реглан)? Не знаю, чи зрозуміло пояснила?
 
НаташаОДата: Середа, 2014-06-18, 2:56 PM | Повідомлення # 106
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Yalo_03, я думаю це залежить від узору, а ще б порадила переглянути фото з вишитими сорочками та вибрати те,що більш до вподоби. Звичайно ж під саму шию вишивка-це буде не гарно, я вишивала так,щоб ішов узор по грудях.
 
dollydollydollДата: Середа, 2014-06-18, 11:54 PM | Повідомлення # 107
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, які види швів використовують для бокових швів у вишиванках жіночих. В мене не має оверлоку, от і роздумую, як би красивенько з'єднати. Але є одне але, в мене по низу візірунок хвильки, який не хочу роз'єднувати. Дякую.
 
VoloshkaДата: Четвер, 2014-06-19, 0:09 AM | Повідомлення # 108
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Yalo_03, насправді це буде залежати від того, як сильно ви призберете горловину : в реглані чим вужче збираєте, тим більше піднімається лінія горловини, і навпаки - лінія плеча рухома, так би мовити. Для себе я зметала і провела лінію там, де бажаю, щоб починалась вишивка.
 
Yalo_03Дата: П`ятниця, 2014-06-20, 5:19 PM | Повідомлення # 109
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
НаташаО, дякую!

Додано (2014-06-20, 5:19 PM)
---------------------------------------------
Voloshka, дякую! Мабуть так і зроблю. В мене є вишиванка, куплена. Я приклала до неї рукав і відмітила початок узору. Але для певності зроблю так, як ви порадили.
А ви перед тим, як шити сорочку, відшиваєте зразок узору?

Повідомлення відредагував Yalo_03 - П`ятниця, 2014-06-20, 5:13 PM
 
VoloshkaДата: П`ятниця, 2014-06-20, 9:11 PM | Повідомлення # 110
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Yalo_03, прошу! Так, я собі відшивала для того, щоб зрозуміти, якого розміру на моïй тканині будуть елементи, бо я ïх компонувала.
 
мурка7370Дата: Вівторок, 2014-09-09, 11:31 PM | Повідомлення # 111
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!Допоможіть будь-ласка!!!!!!!Дуже хочу вишити собі плаття, підібрала узор, купила нитки і зіткнулася з проблемою. Яку тканину підібрати??? В магазинах всі радять льон (чесно кажучи кращої тканини я і не бачила). Але боюсь, що ця тканина буде дуже мятися (оскільки натуральна) і взагалі не розумію чи після пошиття плаття буде схожим на плаття, а не на льолічку. Вишивати хочу на канві. Підскажіть що робити?бо щось геть запуталась...
 
katastrofa05Дата: Понеділок, 2014-09-15, 8:37 PM | Повідомлення # 112
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Хочу вишити сорочку, але виникло багато питань. Я у Вас тільки навчаюсь. Тканина домотканна гребінна №30, розмірковую, чи прати спочатку, чи кроїти? На скільки сяде? Крїй традиційний народний з прямокутників з уставкою та ластувкою. Зручніше вишивати на не праному полотні, ала як вгадати крой тоді? Краще спочатку прати?
 
VoloshkaДата: Вівторок, 2014-09-16, 12:18 PM | Повідомлення # 113
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
katastrofa05, по-різному рекомендують, я особисто пру перед тим, як розкроïти (а потім ще й сшиваю скроєне, щоб подивитись, чи подобається мені, чи можна десь прибрати - ну то я smile ). Сідає десь на 10%, я б сказала на око.
У кожного своя звичка, я так помітила. Мені зручно, як я роблю. Дехто вишиває, обметує і пре перед сшиванням, я бачила.
 
Irina_SVДата: Вівторок, 2014-09-16, 2:02 PM | Повідомлення # 114
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Дівчатка, і я свої 5 копійок вставлю.
Вишивала я чолову сорочку повідомлення 86. Домотканка №30, гребінна, м. Коломия (замовляла через інтернет магазин Вечорниці).
Оскільки я не крою і не шию - віднесла тканину до кравчині, вона мене довго вмовляла випрати, а тоді принести їй. Я відмовилась, зійшлись на тому, що зробить припуски.
Вишивала на не праному, зшивали не пране. І тільки потім, уже готову сорочку я випрала (водичка не кип'яток, тепла, комфортно тримати руку в такій).
Одягнули на власника і прийшлось таки кравчині трішки збирати те, що вона залишила на припуски якраз.

Тому, в мене результат такий, що тканина не сіла. Знаю, що після мого прання, прали уже двічі, все добре.




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
katastrofa05Дата: Вівторок, 2014-09-16, 4:13 PM | Повідомлення # 115
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Так вона сама,Домотканка №30, гребінна, м. Коломия (замовляла через інтернет магазин Вечорниці).  Тільки трохи розчарував дефект на тканині посередині, тепер думаю , як розкласти крій, щоб його обійти та все влізло. Як на першу мою сорочку тканина хороша, та наступну спробую вже №40. Дякую за досвід, яким скористаюсь.

Повідомлення відредагував katastrofa05 - Вівторок, 2014-09-16, 4:17 PM
 
НаташаОДата: Середа, 2014-09-17, 1:05 AM | Повідомлення # 116
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
katastrofa05, Я вишивала на домотканій тканині , замовляла також на Вечорницях. Скажу так - по ширині тканина збігається , з 1.5 м ширини після прання залишається 1.4 м, тобто 10 см зникає. По довжині з 1,5 м "пропало" 2-3 см. Я б вам радила так- розрізати тканину на прямокутники- перед та спинку з припусками на шви по 5 см з кожного боку, так само і рукави. Потім все вишити і все випрати одночасно, щоб однаково збіглось, а вже після цього кроїти. Я вишивала і на №30 і на №40, вони однаково збігаються, лиш різниця в товщині самої тканини, ниточки в № 30 товщі на трохи ніж в №40, а так усе  те ж саме. Я що там що там вишивала хрестики 2Х2 ( тобто дві ниточки вбік та вверх). Пробувала вишивати на випраному - катастрофа для очей, а особливо ввечері, коли ми найчастіше можемо присісти за вишивку, взагалі важко рахувати ниточки, які після прання щільніше прилягають одна до одної.
 
katastrofa05Дата: Середа, 2014-09-17, 9:34 AM | Повідомлення # 117
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
НаташаО, Дякую. Я так і зроблю. Це найкращий варіант для мене.
 
gajechkaДата: Субота, 2015-06-13, 8:18 AM | Повідомлення # 118
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть будь ласка, хтось купував на сорочку тканину марлівку, чи домотканне гребінна N50 або мета, це все тканини зі сайту вечорниці. Справа в тім, що маю сорочку з більш цупкої тканини,  хочеться більш легкий варіант,  та не знаю як ті тканини в роботі, експлуатації, на яку саме зважитися.
 
ksiyshaДата: Понеділок, 2016-04-04, 10:03 AM | Повідомлення # 119
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 74
Нагороди: 1
Репутація: 85
Статус: Offline
Підкажіть, будь-ласка, в якій темі можна розмістити повідомлення про пошук схеми до жіночої сорочки? Є сама тема зі схемами, а якщо я шукаю конкретну то куди йти?
 
fedorukinna84Дата: Неділя, 2016-12-25, 0:55 AM | Повідомлення # 120
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна самій створити тему.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча сорочка. Особливості. (Особливості та нюанси)
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.